Autor Wątek: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3  (Przeczytany 44122 razy)

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 06, 2008, 02:32:28 pm »
Powiem szczerze ta obsada jest beznadziejna i żenująca gdyby taka była obsada film by dostał nagrodę złotych malin

PS:
Rozumiem że Bradd Pit to dobry aktor ale żeby grał w filmie walki  (teraz takich ludzi jest na wyrywki).A Jean-Claude Van Damme  w roli Scorpiona to już w ogóle porażka on już ma 48 lat i nie jest tak sprawny jak kiedyś a oprucz tego Scorpion nie jest biały.O pozostały aktorach się nie wypowiem bo nawet mi się nie chce.

Liu Kang-?
jade-Roselyn Sanchez
kitana-Eva Mendes
Raiden-Christoper lambert
Scorpin-Ray Park
Sub-Zero-jakikolwiek skośnoki 
Kung Lao-jet li
Kano-Vinnie Jones
Sonya-Charlize Theron
Cage-Ben affleck lub Christian Bale
kintaro-Mike Tyson ; p
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2008, 03:59:00 pm wysłana przez Tibo »

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 06, 2008, 05:12:10 pm »
Jak to Scorpion nie jest Biały ?  ??? chyba nie murzyn XD A co do Kitany, to mi by pasowała też Kim Kardashian, ale nie pozbawiał bym Talisy hołdu znów wcielić sie w Kitanę, ale też niestety ma swoje lata.

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 06, 2008, 06:07:24 pm »
Aktorzy nawet nie muszą być bardzo podobni do swoich postaci , ponieważ to , co może zdziałać charakteryzacja w dzisiejszych czasach ... no po prostu .. cuda :) Ważniejsze jest , żeby byli to mało znani , utalentowani i mniej więcej obeznani w Mortal Kombat odtwórcy ról. Sztuki walk też można się nauczyć w kilka lat :)

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 06, 2008, 07:18:26 pm »
Aktorzy nawet nie muszą być bardzo podobni do swoich postaci , ponieważ to , co może zdziałać charakteryzacja w dzisiejszych czasach ... no po prostu .. cuda :) Ważniejsze jest , żeby byli to mało znani , utalentowani i mniej więcej obeznani w Mortal Kombat odtwórcy ról. Sztuki walk też można się nauczyć w kilka lat :)
Zgadzam się.  :D

Chociaż dlaczego mieli by być mało znani ? (chyba że masz namyśli mało znani w Hollywood).
Uważam że jest wielu utalentowanych aktorów w samym Hollywood i z poza układu którym należało by po prostu dać szansę.
A co do nauki sztuk walki to w dzisiejszych czasach wystarczy aktorom 3, 4 miesiące treningu(np: Angelinie J. ;)) żeby poradzić sobie w "scenach z bliska", a resztę i tak można  załatwić za pomocą dublerów i obrubki cyfrowej.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 06, 2008, 08:42:44 pm »

Scorpin-Ray Park
Sub-Zero-jakikolwiek skośnoki 

Scorpiona w sumie też może grać jakikolwiek skośnooki bo w końcu pochodzi z Japoni.

Aktorzy nawet nie muszą być bardzo podobni do swoich postaci , ponieważ to , co może zdziałać charakteryzacja w dzisiejszych czasach ... no po prostu .. cuda :) Ważniejsze jest , żeby byli to mało znani , utalentowani i mniej więcej obeznani w Mortal Kombat odtwórcy ról. Sztuki walk też można się nauczyć w kilka lat :)

Mogliby w ogóle nakręcić Mortala ta samą techniką co "BeoWulf'a". Jestem przekonany, że wyszłoby rewelacyjnie ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2008, 08:45:18 pm wysłana przez Sim »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 06, 2008, 08:48:05 pm »
Jak to Scorpion nie jest Biały ?  ???
Scorpion jest Japończykiem , z reguły na ludzi z archipelagu Ryu Kyu ( Japonia/Okinawa ) mówi się " żółci " ;)

Cytuj
A co do nauki sztuk walki to w dzisiejszych czasach wystarczy aktorom 3, 4 miesiące treningu
Ja obstawiam raczej nawet dwa miechy . Ujęcia kamery w dzisiejszych czasach + efekty komputerowe czynią cuda .

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 06, 2008, 08:52:23 pm »
Weźmy np. Power Rangers XD Czy oni w ogóle przechodzą jakieś treningi ci aktorzy ? To jest takie tandetne ze szok xD

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 06, 2008, 09:03:23 pm »
Treningi przechodzą , w końcu muszą być wybitnie sprawni ( Przynajmniej czerwony i zielony wojownik :P ) . W latach 80/90 trzeba było znać sztuki walki i elementy kaskaderstwa , by grać poważne role w filmach walki ( Van Damme , Jackie Chan , Jet Li itd. ) Obecnie mamy Green screen , linki które się wycina i ze zwykłych ludzi robi się zamaskowanych wojowników . A takich artystów to ja w samym Krakowie znam z pięćdziesięciu , którzy by lepiej zastąpili aktorów Power Rangers . Akrobatyka + SW obecnie jest bardzo modna w Polsce , a to co robią Power Rangersi to czysta akrobatyka wsparta najnowszymi przyrządami kaskaderskimi ( Zauważ ja wysoko oni kręcą śruby i salta , wszysko dzięki takiemu przyrządowi który podnosi i pomoga dzięki linkom obkręcić człowieka . Dzięki temu człowiek co ledwo salto umie , zrobi w filmie podwójną śrubę z saltem do przodu ) . No , ale umiejętności swoje też trzeba mieć , tyle , że w mniejszym stopniu ;) .

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 06, 2008, 09:25:21 pm »
Mogliby w ogóle nakręcić Mortala ta samą techniką co "BeoWulf'a". Jestem przekonany, że wyszłoby rewelacyjnie ;)
Podoba mi się ten pomysł Sim, popieram go w 100% (pod Raidena głos mógł by podłożyć Morgan Freeman ;D, a pod Shang Tsunga Anthony Hopkins :D)
Niestety mało prawdopodobnym jest powstanie takiego remake'a Mortal Kombat
(po ostatnich newsach w necie jakiego kolwiek filmowego mortal kombat :(, bo od 1999 nic tylko planują i piszą scenariusze).
Nie chciałem w rzucac tego jak nowy wątek to daje tutaj
Promo Ong Back2 z Tonym Jaa
http://twitchfilm.net/site/view/tony-jaa-brings-the-pain-weve-got-the-ong-bak-2-promo-reel#extended
Dlatego uważam Tonyego za idealnego do roli Liu pomimo że jest thailandczykiem :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2008, 05:40:21 pm wysłana przez R-McDonald »

Offline Arkser

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MK 3 the Movie - propozycje
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 25, 2009, 11:20:30 am »
Witam.
Nie wiem czy taki temat juz nie istnieje, ale postanowilem go zalozyc;p
Wypisujcie w nim swoje propozycje i pomysly odnosnie nowego filmu Mortal Kombat...:)
Ja zaczne moze od obsady:

Kano - Jason Statham ("Transporter")

newbielink:http://img90.imageshack.us/img90/8972/kano.jpg [nonactive]

Liu Kang - Tony Jaa ("Ong-Bak")

newbielink:http://img90.imageshack.us/img90/9347/liukang.jpg [nonactive]

Rayden - Ken Watanabe ("Ostatni Samuraj")

newbielink:http://img91.imageshack.us/img91/5314/rayden.jpg [nonactive]

Johnny Cage - Chris Evans ("Fantastyczna Czworka")

newbielink:http://img91.imageshack.us/img91/6274/johnnycage.jpg [nonactive]

Scorpion - Cyril Raffaeli ("13 Dzielnica")

newbielink:http://img264.imageshack.us/img264/7938/scorpionq.jpg [nonactive]

Sub-Zero - Scott Adkins ("Champiion 2")

newbielink:http://img264.imageshack.us/img264/6550/subzero.jpg [nonactive]

Sonya Blade - Anne Hathaway ("Dorwac Smarta")

newbielink:http://img264.imageshack.us/img264/3559/sonya.jpg [nonactive]

Reptile - Ray Park (GW: Mroczne Widmo", "G.I.Joe")

newbielink:http://img150.imageshack.us/img150/3426/reptilew.jpg [nonactive]

Kung Lao - Jet Li ("Czlowiek Pies")

newbielink:http://img150.imageshack.us/img150/2545/kunglao.jpg [nonactive]

Shang Tsung - Hiroyuki Sanada ("Ostatni Samuraj")

newbielink:http://img183.imageshack.us/img183/463/shangtsung.jpg [nonactive]


No i to by bylo narazie na tyle, jesli chodzi o obsadzenie glownych rol;) Co o tym sadzicie??
Moze dodam jeszcze ze rezyseria moglby sie zajac Peter Jackson;p Wyobrazcie sobie tytul "Peter Jackson's Mortal Kombat":D W koncu byl "Peter Jackson's King Kong" i LotR, a to naprawde dobre filmy wzgledem wizji rezysera.
Z kolei choreografie walk zostawilbym panom: J.J. Perry (choreografia - "Champion 2") i Tony Jaa...;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK 3 the Movie - propozycje
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 25, 2009, 12:55:10 pm »
Tak, jest juz temat co do obsady filmu MK3
http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=473.0

Ciekawe propozycje. Li też dla mnie byłby najlepszym Lao. tak samo po obejrzeniu Ostatniego Samuraja pomyslałem o Sanadzie jako Tsungu. Pozostaje tylko pyatnie czy koleś potrafi walczyć. Bo ekranizujac bijatykę trzeba wybrać aktorów którzy nie tylko zagrają ale i skopią dupę. Efekty spacjelnie i ustawienia kamer nie zastąpią prawdziwej walki. I Ewans zagrał by świetnie zakochanego w swojej osobie ghwiazdora Hollywoodu ale jak by walczył z np. proponowanym przez Ciebie Ray'em Parkiem? A tak namarginesie: Park miałby być Reptilem bo w X-Men zagrł Toad'a? ;) .....

chiałbym napisać cos więcej odnośnie obsady ale ide w kime. Ale cdn...
Nara

robaczek

  • Gość
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 26, 2009, 06:33:56 am »
Cytat: Arkser
Kung Lao - Jet Li ("Czlowiek Pies")

Rozbawiło mnie to niemal do łez... nie to, że mam coś do Jeta Li, bynajmniej (ech, jego pierwszy film to było... przeżycie... dosłownie mówię... ledwo udało mi się to zmęczyć na cztery razy XD)! Tylko pan szanowny chyba nie zdaje sobie sprawy, że Jetowi niedługo stuknie pięćdziesiątka! A do roli Kung Lao (któregokolwiek wojownika) potrzeba trzydziesto-trzydziestopięciolatka (no dobra, jak się dobrze trzyma, niech będzie i czterdziestolatek).

Cytat: Arkser
Rayden - Ken Watanabe ("Ostatni Samuraj")

Tak, tak. A Bo'Rai Cho zagra Władzio Kowalewski XD. Od kiedy to Rayden jest Azjatą? Do tej roli potrzeba białego. Ken może zagrać Tsunga.

Ostatnia sprawa. Nie wiem po co dobierać aktorów do roli ninja? Przecież i tak będą mieć pozakrywane twarze... co za różnica kto ich zagra. Byleby Scorpion i Sub-Zero mieli skośne oczy (w końcu są Azjatami, prawda?).

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 26, 2009, 09:48:04 am »
Ostatnia sprawa. Nie wiem po co dobierać aktorów do roli ninja? Przecież i tak będą mieć pozakrywane twarze... co za różnica kto ich zagra. Byleby Scorpion i Sub-Zero mieli skośne oczy (w końcu są Azjatami, prawda?).

Może dlatego żeby zagrali ich jakoś tą częścią ryja którą mają odsłoniętą albo głosem,  zesztą Sub-Zero nie pocinał cały czas w masce......

I kto powiedział że Lao MUSI być w przedziale wiekowym 30/40 ?

Offline Arkser

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 26, 2009, 02:49:13 pm »
ha! dobre:) "Do tej roli potrzeba białego". Kolego jakby nie patrzeć to po 1. ubiór Raidena (w grze) w każdej części ozdobiony jest chińskimi (bądź japońskimi, nie znam się;p) znakami, po 2. słowo "Raiden" oznacza z JAPOŃSKIEGO (jaki zbieg okoliczności) "grom i błyskawice", a po 3. nigdzie nie ma zaznaczone, że Raiden to Bóg, jak to określiłeś - "biały", wręcz przeciwnie wszystko wskazuje na to, że jednak MÓGŁBY być Azjatą.
Co do Jeta Li, to myślę, że pomimo jego wieku nadawałby się do tej roli i byłoby ciekawiej gdyby był starszy od Liu Kanga (a Jet Li sie nieźle trzyma, nawet nie wyglada na 50-)
Z kolei co do ninja, to głównie chodziło mi tu o umiejętności (Cyril i Ray) ale również wygląd Scotta Adkinsa jako Sub-Zero bez maski wydaje mi się dobrym wyborem.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Aktorki i aktorzy dla postaci filmu mk3
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 26, 2009, 03:20:56 pm »
po 2. słowo "Raiden" oznacza z JAPOŃSKIEGO (jaki zbieg okoliczności) "grom i błyskawice",
A po angielsku znaczy "promienista pieczara"  :) Ja myślę że robaczek dobrze o tym wie. Ale tak właściwie o co tu chodzi? Raiden to bóg. Przybiera ciało śmeirtelników więc może być Azjatą albo białasem a jakby chciał to i czarnuchem. Może wyglądać jak Lambert albo jak Watanebe.....