'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: konqest  (Przeczytany 1954 razy)

Offline likas

• U?ytkownik
konqest
« dnia: Stycznia 23, 2008, 01:59:03 pm »
piszcie tu jak pokona? bo raj cho w mortal kombat deception na qonkue?cie i zabi? staraznika przy moscie bo mnie i moiego kolega jak gramy to co? gada i bah!!!!!!

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Odp: konqest
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2008, 02:26:57 pm »
...Dobiegniemy do mostu, gdzie okazuje si?, ?e nie mo?emy przej?? gdy? jest tam stra?nik, musimy, wi?c czym? go przekupi?. Wracamy si? z powrotem a? do poprzedniego mostu (punkt C-6 za mostem). Podchodzimy tam do rze?nika i rozmawiamy z nim przyciskiem ‘X’. Odbieramy mi?so i biegniemy z tym z powrotem do stra?nika na mo?cie – jedzeniem go przekupili?my. Mo?emy si? ju? uda? za most...

Offline likas

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2008, 05:19:25 pm »
...Dobiegniemy do mostu, gdzie okazuje si?, ?e nie mo?emy przej?? gdy? jest tam stra?nik, musimy, wi?c czym? go przekupi?. Wracamy si? z powrotem a? do poprzedniego mostu (punkt C-6 za mostem). Podchodzimy tam do rze?nika i rozmawiamy z nim przyciskiem ‘X’. Odbieramy mi?so i biegniemy z tym z powrotem do stra?nika na mo?cie – jedzeniem go przekupili?my. Mo?emy si? ju? uda? za most...
dzienki super dzieki dzienki dzienki

Offline likas

• U?ytkownik
konqest bo raj cho
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2008, 11:45:12 am »
mam problem jak przei?? bo raj cho w mortal kombat deception na qonqest

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 24, 2008, 12:35:12 pm »
Zalozyles znowu nowy temat o tym samym wi?c sklei?em je ze sob? i na przysz?o?? nie twórz trzeciego tego samego tematu, bo to zaczyna mnie wkurza?. Jesli tutaj nikt nie opisa? to nie s?dze aby opisal w kolejnym temacie. Czekaj tutaj a? kto? odpisze. Mo?e b?de mia? czas to pozniej poszukam bo zaras wychodze do roboty.