'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: War Gods  (Przeczytany 1827 razy)

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
War Gods
« dnia: Marca 30, 2008, 06:56:57 pm »
War gods to pierwsze trójwymiarowe mordobicie firmy Midway. Wysz?a jako? z rok czy wi?cej przed MK4. W ka?dym razie gra dos? fajna. Mamy 10 postaci do wyboru + 2 bossów. System sterowania taki jak w mortalu - czyli HP, LP. LK, HK i BL i znane kombinacje jak Uppercut, pó?obrót, podci?cie itp. Tylko biegania nie by?o z tego co pami?tam.
Specjale te? podobne do tych mortalowych, np. Anubis wypuszcza piramid?, która dzia?a identycznie jak siatka Cyraxa czy robi podobny teleport jak Sektor i Smoke. Moim ulubionym zawodnikiem by? Voodoo, potrafi? wypu?ci? W??a, który dzia?a? podobnie do linki Scorpiona, z t? ró?nic?, ?e Voodoo przyciaga? sie do przeciwnika, zamiast przeciwnika do siebie.
Tak jak w Mortalu mo?emy zrobi? Fatality przeciwnikowi. Ka?da posta? po 1 fatality np. Voodoo wyjmuje laleczk? w kszta?cie naszego przeciwnika po czym j? przecina co powoduje rozci?cie przeciwnika - z brzucha wylatuj? mu flaki.
Nie wiem na ile platform wysz?a ta gra, ja gra?em tylko w wersj? PC. Grafika jest taka sobie - softwarowa. Mo?na ustawi? akcelerowan?, ale to dzia?a chyba tylko z przedpotopowymi sterownikami do starych kart.

Offline Tibo

• U?ytkownik
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
Odp: War Gods
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 30, 2008, 08:28:57 pm »
Moim zdaniem najgorsza gra Midwaya ; p

Offline Hydro_SMK

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2008, 09:08:55 pm »
A moim zdaniem gra jest dobra . Mace jest najgorsze z Midway xP
Fantastyczna czwórka ^^ :
Sub-Zero
Scorpion
Reptile
Kung Lao

Offline _cyBeR_

• U?ytkownik
  • umk3
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 01, 2008, 11:46:52 am »
Mam to na N64 , dr?twe troche ale mo?e by?.  ale itak zb?dna jest ta gra  ;)

Ultimate Mortal Kombat 3 Rox

_cyBeR_