'

Autor Wątek: fatale na mega drive/ maniak ?amie regulamin  (Przeczytany 1402 razy)

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
fatale na mega drive/ maniak ?amie regulamin
« dnia: Maja 08, 2008, 08:36:24 pm »

stawiam du?e piwo temu kto mi powie jak zrobi? fatal -> rzut kapeluszem kung laem na konsolce genesis/mega drive na 3 guzikowym bacie.
dodam jeszcze ?e maniak poza skasowaniem tematu z t? sam? pro?b?, bezsensownym pierdoleniem i wciskaniem kitu ?e niby uda?o mu si? to zrobi? nie zrobi? nic.
pozdrawiam

PS
Maniak kasuj?c tego posta ?amie zasady które towarzyszy?y temu forum od samego pocz?tku. cz?owieku daj sobie spokój
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Odp: fatale na mega drive/ maniak ?amie regulamin
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2008, 08:45:56 pm »
Nie b?d? komentowa? twojej odpowiedzi, bo nie b?d? si? poni?a? do twojego poziomu. Nie wierzysz nie musisz, nie zale?y mi na tym. Lepiej sobie kup gierk? poketow? Wilka i zaj?ca na bazarku. ?ama? regulaminu nie ?amie, bo ty ?amiesz punkt pierwszy regulaminu. Jak b?dziesz mnie ca?y czas prze?ladowa? "prywatnie" postaram ci d?? Bana(na) Bo inni uczestnicy forum mi sie ju? dawno na ciebie skar?yli. Wiec zrozum cz?owieku co ty pleciesz za brednie. Tak jak ci mówi?em szanuje ci? bo jeste? fanem mortala. Ale odpu?? sobie z tym MK2 jak nie umiesz gra? to ja ci ju? w tym nie pomog? i swój gniew skieruj na pada 3 przyciskowego.