'

Autor Wątek: BG2-ma?y problem  (Przeczytany 1508 razy)

Offline Tibo

• U?ytkownik
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
BG2-ma?y problem
« dnia: Czerwca 19, 2008, 02:35:37 pm »
Mam ma?y problem w Baldur's Gate 2.Wie kto? jak si? sprawdzana obecny stan reputacji ?

Musze to wiedzie? poniewa? gdy dru?yna osi?gnie wi?cej ni? 18 reputacji Edwin odchodzi z dru?yny bo z charakteru jest z?? postaci?.A ka?dy kto gra? w BG wie ?e Edzio jest najlepszym magiem i jedn? z najpot??niejszych postaci  z gry.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: BG2-ma?y problem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 19, 2008, 09:27:58 pm »
Nie pami?tam gdzie to si? sprawdza?o , ale chyba kilka razy w ci?gu gry mog?e? sobie podwy?szy? reputacj? . Gdy to ju? si? staje , " +1 " do reputacji , to pojawia si? na dole ile masz tych punktów . Ze swojego punktu widzenia powiem tak , i? Edwina mia?em zawsze w dru?ynie i jako? nigdy nie odszed? , a zawsze gra?em jako ci " dobrzy " :) Poprostu czasem zabiera?em z?oto , a czasem robi?em przys?ugi za darmo :P

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Tibo

• U?ytkownik
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
Odp: BG2-ma?y problem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 19, 2008, 10:08:01 pm »
Hehe kurde szkoda ?e nie pami?tasz.Ja robie wszystkie Questy poboczne i musze powiedzi? ?e sporo mi przyb?o tej reputacji a jeszcze na mnie czeka Tron Bhaala  8)