'

Autor Wątek: Polska liga Mortal Kombat  (Przeczytany 8648 razy)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Polska liga Mortal Kombat
« dnia: Lipca 13, 2008, 10:28:48 pm »
Od dzisiaj rusza Polska liga Mortal Kombat. W celu zapoznania si? ze szczegó?ami zapraszam na Mortal Kombat Center. Ten temat s?u?y, do wszelkiego rodzaju tematów zwi?zych z ide? PLMK.

Statystyki i ranking prowadzony b?dzie na bie??co, wi?c praktycznie powinien on da? realne odzwierciedlenie, kto jest aktywnym graczem w Mortal Kombat, a kto NAJLEPSZYM.

Zapraszam nie wszystkich, ale tych którzy naprawd? chc? gra? przez internet w Mortal Kombat I , oraz Mortal Kombat II :)

Pozdrawiam, Adept

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 14, 2008, 11:32:22 am »
A dlaczego nie MK3? Co to, mortalowy rasizm? Dawajcie wszystkie MK z UMK3 w??cznie jak ju? co?. W ogóle, kto to wszystko organizuje ty Adept? OMG, ?ycz? powodzenia bo to bardzo ci si? przyda.

edit:

My?l? ?e pomys? z lig? nie wypali, natomiast dobrze ?e wko?cu kto? pomy?la? i zrobi? ladder. Ciekawe jak to wszystko si? potoczy, chocia? to zale?y od organizatorów bo wymy?le? lig? i napisa? regulamin to jeszcze nie wszystko.

BTW Gdzie si? mo?na zapisa? do rankingu?
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2008, 11:41:29 am wysłana przez LK-9T9 »

I <3 UMK3

Offline Tibo

• U?ytkownik
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2008, 12:06:00 pm »
Hehe troch? to wszystko przekombinowane ; p

Luna

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 14, 2008, 12:57:44 pm »
Mnie tylko powiedzcie co gdzie i jak i gram:D

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2008, 06:16:49 pm »
A dlaczego nie MK3? Co to, mortalowy rasizm?
Nie rozumiem co ma dyskryminacja rasowa , do wyboru dwóch cz??ci Mortal Kombat . Wybrali?my Mortal Kombat I oraz Mortal Kombat II bo przez wi?kszo?? z tego forum uznawane s? one za najlepsze z wszystkich cz??ci Smoczej serii . Mortal Kombat III narazie nie zosta?o obj?te patronatem , ale w przysz?o?ci by? mo?e , bo bardzo kocham t? cz???

W ogóle, kto to wszystko organizuje ty Adept?
Mortal Kombat Center

OMG, ?ycz? powodzenia bo to bardzo ci si? przyda
Nic mi si? nie przyda . Dzisiaj ruszaj? pierwsze potyczki które ju? znajd? si? w " Rankingu Ogólnym " , a liga powoli si? rozwija

Adept

Ps. Zapisujesz si? nawet i w tym temacie

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2008, 08:04:55 pm »
Ps. Zapisujesz si? nawet i w tym temacie

O jak fajnie, tylko z kim ja mam gra?? Gra kto? oprócz mnie?

I <3 UMK3

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 14, 2008, 08:49:45 pm »
O jak fajnie, tylko z kim ja mam gra?? Gra kto? oprócz mnie?

Na dniach pe?na lista

A co do Mortal Kombat III , to w sumie masz racj? . Liga w MK III raczej nie przejdzie , ale Ranking ogólny mo?na by zrobi? . Tylko jak my?lisz w któr? cz??? ? Ultimate czy MK III ? Ja bym si? sk?ania? ku UMK III . I swoj? drog? to z ch?ci? pogram o ka?dej porze w trójk? , wi?c jak co? , to wal do mnie na gadu :-) Dzisiaj stoczy?em z 60 walk w UMK III , co? pi?knego
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2008, 08:51:53 pm wysłana przez Adept »

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 14, 2008, 09:21:13 pm »
Wszystko to, na ?eb na szyje...  ::) Dobrze ?e s? ch?ci, ale najpierw wypada?o by zorganizowa? na takie co? graczy, bo 5 osób na takie przedsi?wzi?cie, to stanowczo za ma?o. Jak b?dzie 20 osób to si? zastanowi? nad udzia?em, bo jak na obecn? chwil? mo?na jedynie si? pobawi? w ma?y turniej ( wiem to z w?asnego do?wiadczenia bo ju? wiele razy próbowa?em organizowa? takie co? i najwi?cej pad?o 10 graczy )

Jest wiele rzeczy które w tej chwili mnie odpychaj?, aby bra? w tym udzia?  :-\ Je?li liga pójdzie lepiej ni? na forum SMK to si? na pewno zapisz?  ;)

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 14, 2008, 10:51:26 pm »
Chodzi o to ?e w ogóle lipa z lig?, i tak zapisze si? ma?o osób z czego kilka rozegra wszystkie swoje mecze a reszta i tak odpadnie bo im si? znudzi. Moim zdaniem, ?aden z tych pomys?ow na d?u?sz? met? nie wypali. Jedyny sens widz? w szybkich turniejach dla max 6 osób, np. robimy ustawk? w jaki? konkretny dzie? i gramy ka?dy z ka?dym do 10 walk, kto wygra wi?cej ten przechodzi dalej (przegrani odpadaj?) i tak a? do fina?u. My?l? ?e wszystko nie trwa?o by wi?cej ni? 2h i mo?na by je robi? np. co tydzie? w inn? gr?. Co wy na to?

Jest wiele rzeczy które w tej chwili mnie odpychaj?, aby bra? w tym udzia?  :-\ Je?li liga pójdzie lepiej ni? na forum SMK to si? na pewno zapisz?  ;)

Nie pindol, na SMK tylko my rozegrali?my wszystkie mecze. Nie zniechecaj si? i graj dalej! Mo?e tu si? zbierze lepsza ekipa.

I <3 UMK3

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 14, 2008, 11:02:30 pm »
to, ?e si? kiedy? nie uda?o czy gdzie? tam na jakims forum nie znaczy, ?e nam si? nie uda!!!

LUDZIE CO TO ZA PESYMIZM?

jak macie takie podej?cie do Mortal Kombat, wsyzstko bierzecie pesymistycznie to co tutaj wogóle robicie?

Zobaczymy jak si? wszystko potoczy, jestem dobrej my?li, Adept, ja i MK Center  :)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 15, 2008, 03:01:29 am »
Nie wiem , nikt nikogo gra? nie zmusza . Ja nie licz? na t?umy , ja licz? na namiastk? tego co u?wiadczaj? gracze dajmy na to Starcrafta . Mamy ranking , mamy statystyki , jest okej . Liga mo?e si? uda? , lecz nie musi . Nikt nie umrze je?eli nie wypali , ani te? nic si? nie polepszy od Waszych g?osów pesynizmu . Poprostu liga zacznie funkcjonowa? i zobaczymy jak si? rozkr?ci .

Na t? chwil? , ruszy? " Ranking Oficjalny " . Wyniki star? zosta?y wrzucone do tabeli : http://mkc.honmaru.pl/liga/ogolny_mk.htm . Osoby które tocz? ze sob? boje w Mortal Kombat jak chc? si? znale?? w rankingu , niech podsy?aj? informacje na temat wyników pojedynków na mail : eladept@wp.pl . Prosi?bym o obustronne zapewnienia , aby nie by?o nieporozumie? . W sensie : kto? wysy?a info , druga osoba " Y " daje mi zna? , i? autoryzuje wypowied? Pana " X " uprawomocniaj?c w ten sposób o?wiadczenie .

Pozdrawiam , kronikarz Adept

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 15, 2008, 10:43:17 am »
to, ?e si? kiedy? nie uda?o czy gdzie? tam na jakims forum nie znaczy, ?e nam si? nie uda!!!

LUDZIE CO TO ZA PESYMIZM?

Tutaj by?y chyba nawet 2 próby zorganizowania turnieju i wysz?a lipa  :-\
Ja nie jestem pesymist? tylko realist?. Widzie jak to wszystko wygl?da i jak si? toczy od paru lat i w?tpi? czy wogle turniej wypali a co dopiero liga. Próbowa?em zrobi? takie co? ju? chyba 5 razy i zawsze mimo to za ka?dym mia?em ch?ci, ale te? zawsze taki LK mnie zniech?ca? do nich  ;D I teraz jak wida? zauwa?y?em to co on widzi... Je?li stanie si? cud i uzbiera si? mocne 10 osób i b?dzie gra? regularnie to zwróc? honor i na pewno si? zapisz?.

Dla przyk?adu: na SMK zg?osi?o si? do ligi ponad 10 osób a normalnie gra?o tylko 5-7 z czego teraz zosta?y chyba 3 osoby  :'(
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2008, 10:45:03 am wysłana przez Hero »

Offline Hateous[BL]

• U?ytkownik
  • Strenght And Glory.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 17, 2008, 08:28:42 am »
Ja bym z ch?ci? wzi?? udzia? w PLMK:D

Offline Hateous[BL]

• U?ytkownik
  • Strenght And Glory.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 18, 2008, 10:11:20 am »