'

Autor Wątek: ONYX COINS W DECEPTION  (Przeczytany 5200 razy)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
ONYX COINS W DECEPTION
« dnia: Listopada 06, 2008, 02:55:23 pm »
Mam problem - do odblokowania Noob-Smoke'a brakuje mi troch? onyxowych monet, wi?c pytam jak je zdoby?, bo:
a) "wymian? walut" z krypty ju? wykorzysta?em
b) w puzzle kombat ze wzgl?du na dzia?aj?cy plugin graficzny w emulatorze nie wy?wietlaj? mi si? klocki
Chodzi mi o w miar? szybk? metod? zarobku. Troch? pot?uk?em np. chess kombat, ale zarabiam tylko platinum. Anyone?

Offline dumny

• U?ytkownik
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2008, 01:34:06 pm »
mam pytanie mozesz dobrze sterowac w conqust bo mam problem moge sie ruszac tylko na boki graj w arcade

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 07, 2008, 06:58:26 pm »
To mo?e by? problem z pluginem sterowania, ja mam w??czony SSSPSX PAD wszystko jest w porz?dku. Popróbuj wszystkie trzy, co? powinno ruszy?. Jest te? opcja, ?e nie skonfigurowa?e? po prostu dobrze klawiszy, ale w to akurat w?tpi?.

Offline dumny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2008, 11:58:18 am »
podczas walk wszystko dobrze chodzi bede probowa? a duzo odkry?es w grze

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 08, 2008, 07:36:06 pm »
Jeb?o mi si?, bo odpali?em tylko z miejsca trening Shujinko u Bo Rai Cho (dzia?aj?cy poprawnie) i faktycznie - kursory nie funkcjonuj? w czasie penetracji terenu, a jedynym sposobem poruszania si? do przodu jest cios pi??ci?  :( ?eby bylo gorzej, przetestowa?em te? Konquest w emulowanym MKA i problem jest identyczny jak w Deception. Fuck, no to sobie nie poodkrywam reszty postaci i aren >:(

?upi? w arcade MKD i nic - nie ma onyxowej waluty - testowa?em na skillach novice-hard. Czy to pewne z? w ten sposób mo?na zarobi? te monety?

Offline dumny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 20, 2008, 03:15:25 pm »
cos pokombinowa?em w emu i wyswietla mi klocki jak chcesz to ci moge wys?as emu  z kartami pamieci

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 21, 2008, 08:42:02 pm »
Dzi?ki, ale ju? nie trzeba - mam ró?ne execi, w tym jeden, który chodzi dwa razy wolniej, ale wy?wietla mi i puzzle i sznurówk?/hellfire Scorpiona (przy optymalnych ustawieniach w ogóle nie dzia?a?y), ma ju? fors? na Noob-Smoke i Jade, wi?cej postaci sobie nie odkryj? skoro Konquest nie dzia?a >:(

Offline dumny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 22, 2008, 10:42:20 am »
to jak chcesz bo mam kilka postaci odkrytych kira kenshi jade jaka masz wersje emu i jakiego pluginu urzywasz

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 22, 2008, 07:38:10 pm »
Jak odkry?e? Kir? i Kenshiego bez Konquestu? Jest jaki? drugi sposób? Czy po porstu ?ciagn??e? cudzy memory card?

Offline dumny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 24, 2008, 10:36:59 am »
gram  w conqest tyklo troche szkoda z tym sterowaniem ale juz sie przyzwyczai?em to chcesz te karty pamieci

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:26:27 pm »
Masz jeszcze te pliki z memory card? Zgarn??bym.

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 13, 2008, 11:51:40 pm »
No i mam ju? Jade. W Arcade do?? czesto si? pojawia ten rodzaj monet. Wczesniej wykupi?em wszystkie trumny. Onyxów tylko jeszcze nie widzia?em, chocia? na poc?atku gra?em bez profilu.

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 15, 2008, 11:54:57 pm »
Dzi?ki, ale ju? nie trzeba - mam ró?ne execi, w tym jeden, który chodzi dwa razy wolniej, ale wy?wietla mi i puzzle i sznurówk?/hellfire Scorpiona (przy optymalnych ustawieniach w ogóle nie dzia?a?y), ma ju? fors? na Noob-Smoke i Jade, wi?cej postaci sobie nie odkryj? skoro Konquest nie dzia?a >:(

A sk?d wzi??e? reszt? Onyxów na Noob Smoke'a ? W puzzlach ? Je?eli tak, to co trzeba ustawi?, aby je widzie? ?

gram  w conqest tyklo troche szkoda z tym sterowaniem ale juz sie przyzwyczai?em to chcesz te karty pamieci

Mo?na si? porusza? do przodu przez ruch pi??ci?. Tylko jak skr?ca? na boki ? Strza?ki wogóle nie dzia?aj? (przynajmniej u mnie).

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 18, 2008, 07:00:37 pm »
http://www.megaupload.com/pl/?d=4A5OYDBI

Masz tutaj mas? execów dzia?aj?cych BARDZO RÓ?NIE z ka?d? gr?. Je?li chcesz wersj?, która ?azi co prawda bardzo wolno, ale zarazem wy?wietla wszystkie brakuj?ce elementy (w tym hellfire albo puzzle, bo bez tego trybu Noob Smoke'a ?atwo nie wykupisz) to odpal 390_PPr87_pcsx2
lub 390_PPr87_pcsx2t. Po prostu wejd? przez nie, nazbieraj kasy co zostanie zapisane w memory card i odpal inny exec, na których gra b?dzie chodzi? du?o szybciej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2008, 07:07:36 pm wysłana przez repugnant »

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 20, 2008, 07:42:03 am »
Mam dobr? wiadomo?? dla wszystkich, którzy narzekali na niemo?no?? odblokowania postaci i aren z powodu niedzia?aj?cego trybu Konquest - znam ju? sposób implemetnowania cudzych save'ów do w?asnej memory card - dzi?ki czemu mog? docenia? sobie ju? wszelkie walory MKD :D
1. ?ci?gamy z ...
http://www.csclub.uwaterloo.ca:11068/mymc/index.html
... programik MYMC, otwieramy nim nasz? memory card (musi by? czysta niestety, mo?ecie przed jej zresetowaniem dla bezpiecze?stwa zrobi? kopie w?asnych "osi?gów", ale nie s?dz? by by?o to potrzebne).
2. ?ci?gni?ty (np. z http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/919922.html, byle nie pierwszy bo nie dzia?a) plik save wybieramy za pomoc? opcji import w MYMC do naszej karty pami?ci.
3. GRAMY wszystkimi postaciami na wszystkich arenach ;D

Gdyby co? nie wysz?o to mog? wys?a? w?asne, ju? gotowe oba pliki z memory card. Powodzenia.