'

Ankieta

Chcia?by? turniej po necie?

Tak
23 (100%)
Nie
0 (0%)
Po co?? Przecie? lepiej z kompem..
0 (0%)
Nie gram w MK :(
0 (0%)

Głosów w sumie: 23

Głosowanie skończone: Stycznia 01, 2006, 01:49:22 pm

Autor Wątek: Po necie??  (Przeczytany 4178 razy)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Po necie??
« dnia: Stycznia 01, 2006, 01:47:53 pm »
Poniewa? jak wiecie lub nie, na mame da si? gra? po necie w mk,mk2,mk3,umk3.
Wiec porponuje zrobic jakos za 2 tygodnie turniej lub chociaz spotkanie (ustwimy sie przez gg)
i b?dziemy gra? w: Mk, mk2 , umk3.
Potrzeba tylko pomocy jak wiadomo mo?na gra? tylko 1 vs 1 wi?c potrzeba by bylo z 2 -3 osoby na gre które by serwa stawia?y.
Znaczy ?eby inni mogli si? podpi?? i gra?.
Czekam na wasze propozycje.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Sicku

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 01, 2006, 04:57:22 pm »
Tez o tym my?la?em ostatnimi czasy bo tak sie sk?ada ze zmieni?em niedawno sobie ??cze specjalnie aby moc grac po necie. Choc nie naleze do najlepszych to by?bym ch?tny z kims pograc. Co do tego turnieju to... pamietam ze na starym forum by?a proba jego stworzenia...ale chyba nie dosz?o to do skutku... :wink: ale jestem za :wink:

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 05, 2006, 11:46:06 am »
Mysle ?e najperw przez pierwsze dni spotyka? si? o umuwionej godzinie ?ebyh sie zapozna, jak kto gra itd. a jak sie juz zgramy to dopiero turnieja zrobic.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 05, 2006, 06:53:39 pm »
Inaczej... ja w od 16 (poniedzialek) powinienem by? w po?udnie lub wieczorem (pewnie o 20:00). Podam wam ip itd. i po prostu kto b?dzie chcia? to wejdzie... a jak si? zbierze du?o osób to najwy?ej wtedy ustalimy co do turnieju.
Jednak zaznaczam tak?e piszcie na ten temat nie ukrywajcie si?.
Je?li nie pasuje wam termin albo godzina to zmienimy.
Bo np. ja bym móg? codziennie ale tylko wieczorami, ale kto? inny mo?e tylko w po?udnie albo mo?e ci?gle tylko ?e w weekendy.
Piszcie jak komu pasuje wed?ug tych kryteriów:

Godz:

10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00

Dni:

Powszednie,
Weekend,
Zawsze,
Tylko w konkretne dni (napisz który)

Ja w prawie zawsze :D, godzina 20:00

Offline Sicku

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2006, 08:24:17 pm »
Od 16 dopiero  :?: wejdz na to gg to pykniemy sobie w Umk3  :wink:

Edit: a jakiego emu uzywasz? masz mo?e mamemore?

Offline GambiT

• U?ytkownik
    • http://www.tainted.prv.pl
Po necie??
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2006, 04:22:56 pm »
Ja bym chetnie zagral, najchetniej w Mortal Kombat Trilogy, ale nie wiem jak przez neta :(
Choose your destiny - Flawless Victory!"

Offline Krtecik

• U?ytkownik
Re: Po necie??
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:53:54 am »
Cytat: "SmoKe"
Poniewa? jak wiecie lub nie, na mame da si? gra? po necie w mk,mk2,mk3,umk3.

Witam wszystkich:)
na jaki? czas "odwiesilem na ko?ek" ogólnie poj?te MK... do?? d?ugi czas;/... ostatnio dorwalem sta?e ??cze...w miedzyczasie przypomnia?em sobie ile to mi?ych chwil (czytaj godzin=>dni=>tygodni:D) sp?dzi?o si? przed MK, wi?c pomysla?em sobie: moze wysz?y jakie? wersje z opcj? gry przez neta... wchodz?=>czytam=> i ma?o si? nie posiadam z rado?ci!!

chc? gra? cho?by dzi?, tylko poinstruujcie mnie prosz?, co mam mie? - jakie oprogramowanie i skad moge to sciagnac:)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 16, 2006, 09:12:48 pm »
Sorry za nie bycie ostatniego czasu ale nie mialem kiedy usi???, widze ?e jednak trudno by by?o z turniejem co? ustali?. My?le ?e jednak ten topic si? przyda:
http://mortalkombat.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?p=2263#2263
Tam zamieszczamy og?oszenia (namiary) co by sobie pogra?.
Ja gg mam w opisie i ju? jaki? spoko kole? chcia? gra? ale nie mam teraz gg wi?c nie wymienie.

Pozdro for all!!

Offline Chameleon

• U?ytkownik
    • http://www.google.pl
Po necie??
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 17, 2006, 02:29:00 pm »
?E CO!?!?!? JAKA ?CIEMA!!! W MORTAL KOMBAT NA MAME NIE DA SI? GRA? PO NECIE NA ?ADNYM EMULATORZE I WOGÓLE!!!!! NAJWY?EJ JAK SI? DA TO POWIEDZ MI JAK TO ZROBI?!!!!!!!

Offline eXtreme

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 17, 2006, 05:32:46 pm »
Oczywi?cie, ?e si? da. Jak odpalisz MAME to klikasz na np. Ultimate Mortal Kombat 3 prawym i wybierasz play network game, nast?pnie ?adujesz si? na jaki? serwer i tyle, prosta sprawa :)

Offline lob

• U?ytkownik
Po necie??
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 18, 2006, 01:06:09 am »
tylko trzeba pami?ta? ?e na zwyklem mame to niezadzia?a trzeba ?ci?gn?? wersje mame32k
ttp://www.mortalkombatonline.com/content/games/mk2/baraka/end2.gif

Offline Chameleon

• U?ytkownik
    • http://www.google.pl
Po necie??
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 20, 2006, 04:00:36 pm »
Aha, no to teraz wiem, OK