'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Nowe forum o MK  (Przeczytany 9301 razy)

luk19952

• Gość
Nowe forum o MK
« dnia: Kwietnia 25, 2009, 01:14:16 pm »
Witaj!
Chce Ci przedstawic nowe forum o MK.
Obecnie poszukujemy 2 moderatorow.
Moze Ty zostaniesz 1 z nich?.
Oto link do forum http://mksite.p2a.pl/index.php
Pozdrawiam.

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 25, 2009, 02:36:00 pm »
Jak na razie link ne dzia?a...

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 25, 2009, 02:57:04 pm »
Poprawny link to: http://mksite.p2a.pl/index.php

A tak swoj? drog?, to temat zamykam. Co to za reklamowanie si?? :P

Idea kolejnego forum jest bez sensu. S? dwa bardzo dobrze rozwini?te ju? fora o MK. Nikt o zdrowych zmys?ach nie b?dzie dyskutowa? i budowa? nowe tematy które tutaj s? ju? oklepane od deski do deski. Jest forum SMK, które jest rz?dzone przez szesnastolatków dla szesnastolatków i gdzie onelinery to chleb powszedni i panuje powszechna anarchia i jest Polskie Forum Mortal Kombat, które zrzesza bardziej ambitne towarzystwo :) tak?e, dla ka?dego co? odpowiedniego. W sumie mia?em zamkn?? temat, ale zostawi?, bo Wasz pomys? i tak jest spisany by sp?on?? na panewce. Po prostu nie ma co zaczyna? nowego fora o MK, bo i tak nikt Wam si? nie zarejstruje gdy nie macie niczego, a obok s? fora z wieloletnim sta?em. Nikt te? nie b?dzie wk?ada? wysi?ek w rozbudow? forum które jest na darmowym serverze i które nie wiadomo ile jeszcze b?dzie w Internecie. W ka?dym razie powodzenia :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2009, 03:17:50 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 25, 2009, 03:06:39 pm »
Cytat: Mortal Kombat Site
Film jest jak na adaptacj? gry naprawd? dobry. Troch? nie pasuje Christopher Lambert jako Ryden, ale zagra? t? role dobrze. Jedynym mankamentem jest gra aktorki graj?cej Sonie (niestety wida?, ?e dziewczyna ni w z?b nie umie walczy?).

Pi?em wod? mineraln?, ale jak to przeczyta?em to wyplu?em wszystko co mia?em w ustach  ;D Nooo panowie, dawno nie czyta?em takiej herezji  ;D Takimi wiadomo?ciami to raczej klientów na Wasze forum sobie nie zjednacie  ;)

A drugi admin tego forum dopisa? pod tym:

Cytat: Drugi Admin nowego forum
To prawda co do Rayden'a. Za stary aktor.
Ludzie  ;D LUDZIE :DD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2009, 03:18:18 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 25, 2009, 03:34:21 pm »
W sumie Lambert to chyba najwi?skza gwiazda jaka gra?a w tym filmie. I zagra? bardzo dobrze. Doczepi? to si? mozna do tego aktora w MkII.
Z forami to jest tak, ze ?atwo je utworzy?, trudniej utrzymac i rozwin??. Jka na razie to wi?szko?c postów to jakies linki, albo kody, które wsz?dzie mozna znale??. Te? nie wiem czy jest potrzebne kolejne forum po?wi?cone MK, w ko?cu i tak b?d? podobne dzia?y i tematy i pisanie o tym samym co tutaj.

Offline 'Dranzer

• U?ytkownik
  • Let's Mortal Kombat Begin!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 25, 2009, 07:15:34 pm »
Idea kolejnego forum jest bez sensu. S? dwa bardzo dobrze rozwini?te ju? fora o MK. Nikt o zdrowych zmys?ach nie b?dzie dyskutowa? i budowa? nowe tematy które tutaj s? ju? oklepane od deski do deski. Jest forum SMK, które jest rz?dzone przez szesnastolatków dla szesnastolatków i gdzie onelinery to chleb powszedni i panuje powszechna anarchia i jest Polskie Forum Mortal Kombat, które zrzesza bardziej ambitne towarzystwo :) tak?e, dla ka?dego co? odpowiedniego. W sumie mia?em zamkn?? temat, ale zostawi?, bo Wasz pomys? i tak jest spisany by sp?on?? na panewce. Po prostu nie ma co zaczyna? nowego fora o MK, bo i tak nikt Wam si? nie zarejstruje gdy nie macie niczego, a obok s? fora z wieloletnim sta?em. Nikt te? nie b?dzie wk?ada? wysi?ek w rozbudow? forum które jest na darmowym serverze i które nie wiadomo ile jeszcze b?dzie w Internecie. W ka?dym razie powodzenia :)
Adept, Adept... Powiniene? pomóc kolegom 'z nieco mniejszym sta?em i do?wiadczeniem', a nie gasi? ch?opaka na dzie? dobry. Rozumiem, ?e to konkurencja itd, ale trzeba sobie pomaga?... :) Pos?uchaj luk19952, nie obra?aj si? na Adepta. To dobry ch?opina, tylko czasem ma z?y dzie?. A co do tego Waszego forum to wydaje mi si?, ?e to dobry(a przynajmniej odwa?ny) pomys?. Mo?e nie b?dzie ?atwo, ale spróbujcie. W ka?dym razie powodzenia...
PS: Adept, je?li chcesz mnie zbanowa?, to nie rób tego :D
Staring at the carnage, praying that the sun would never rise.
Living another day in disguise.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 25, 2009, 07:22:25 pm »
nie martw si? 'Dranzer Adept Ci? nie zbanuje ;) ja to zrobi?  :D

luk19952

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 25, 2009, 08:31:17 pm »
Dzieki Dranzer ale taka jest rywalizacja niektórzy po prostu tacy s?.
jeszcze raz dzieki Dranzer :)

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 25, 2009, 08:58:46 pm »
Nikt ci nie broni rozwijac tego forum. Tylko na razie to po kilku tych postach poziom twojego forum jest delikatnie mówi?c dziecinny, przynajmniej dla ludzi po 20 roku ?ycia. Mo?e kolegów z klasy po?ci?gaj, b?dzie przynajmniej was wiecej, ale starszych u?ytkowników raczej nie przyci?gniesz.
Po twoich dzisiejszych postach wynika, ze sam nie wiesz czego chcesz tak naprawd?. Jutro mo?esz stwierdzi?, ?e forum o Mk jest nudne i b?dziesz chcia? zrobi? forum powiedzmy tekkena.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 25, 2009, 10:23:27 pm »
Adept, Adept... Powiniene? pomóc kolegom 'z nieco mniejszym sta?em i do?wiadczeniem', a nie gasi? ch?opaka na dzie? dobry. Rozumiem, ?e to konkurencja itd, ale trzeba sobie pomaga?... :) Pos?uchaj luk19952, nie obra?aj si? na Adepta. To dobry ch?opina, tylko czasem ma z?y dzie?. A co do tego Waszego forum to wydaje mi si?, ?e to dobry(a przynajmniej odwa?ny) pomys?. Mo?e nie b?dzie ?atwo, ale spróbujcie. W ka?dym razie powodzenia...
PS: Adept, je?li chcesz mnie zbanowa?, to nie rób tego :D
Ej no, 'Dranzer ;P to nie tak, ?e go sprowadzi?em na ziemi? bo lubi?. Ja pomagam ludziom (Zapytaj si? Davidkoza ;) ), jednak po prostu powiedzia?em bez owijania w bawe?n? o co chodzi w tym biznesie. I nie pisz mi o konkurencji, bo to akurat najmniejszy piku?. Sam jestem z Mortal Kombat Center, a pisz? artyku?y dla... Konkurencji, czyli dla Mania ;D wi?c co? Twoja teoria o konkurencji posz?a si? pa?? ;) Widzisz 'Dranzer, ja po prostu jestem czasem szczery do bólu. Idea kolejnego forum o Mortal Kombat nie ma szans przebicia, gdy? nikt nie b?dzie chcia? tworzy? forum od nowa, nie maj?c gwarancji, ?e to forum odniesie sukces. Spó?nili si? o kilka lat. Tak to jest w Internecie, ?e teraz jest przesyt for i stronek tematycznych i ci??ko si? wybi?. Zw?aszcza, ?e fanów MK w Polsce nie jest a? tak du?o. Wi?c jak tamto forum ma sobie zapewni? byt? Istniej? warianty:
- U?ytkownicy z tego forum, raczej nie b?d? si? rejstrowa? na tym nowym forum, gdy? tutaj jest ju? skarbnica wiedzy i po co maglowa? od nowa co? co ju? zosta?o przemaglowane od deski do deski
- U?ytkownicy SMK te? pewnie nie odejd? od ich forum by tworzy? zupe?nie nowe od podstaw
- Nowe forum znajdzie nowych u?ytkowników... Jakich nowych u?ytkowników? Wszyscy ju? siedz? na jednym z dwóch for, a Ci co dopiero b?d? szuka? forum o MK to wybior? raczej te rozwini?te, ja przynajmniej bym tak zrobi?. Wi?c prosz? nie mów, ?e ja im ?ycz? ?le czy ?e obawiam si? konkurencji, bo z mi?? ch?ci? im pomog?, tak jak to robi?em Bodziowi czy Maniakowi, ale b?d?my realistami :) Jak chc? to niech sobie zak?adaj? forum, przecie? ja nie broni?. Tylko chc? ustrzec ch?opaków, ?e z du?ym prawdopodobie?stwem mo?e zaistnie? sytuacja opisana przeze mnie, czyli b?dzie to forum na którym b?dzie siedzia? Admin i dwóch moderatorów... Klonów Naszej-Klasy te? jest teraz chyba z trzy, a i tak wszyscy siedz? na oryginale ;) tak to ju? jest w Internecie, ci??ko przebi?/dorówna? czemu?, co ju? istnieje w Internecie. Fora maj? ju? sta?ych wieloletnich u?ytkowników którzy marki nie zmieni?, a pozyska? nowych nie maj?c niczego jest równie trudne. Bo gdzie pójdzie nowicjusz? Raczej tam, gdzie ju? posty liczy si? w tysi?cach, a nie dziesi?tkach. Smutna prawda bo smutna, ale prawdziwa i nie mia?em z?ych zamiarów w moim poprzednim postem :) A to z Raydenem to mnie po prostu powali?o :DD

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 25, 2009, 11:24:27 pm »
Beka, to jest drugie forum MK a teraz nawet trzecie.... :o

nie obra?aj si? na Adepta. To dobry ch?opina,
K?AMSTWO! K?AMSTWO!

Ja powiem tak: w jaki? sposób chyl? czo?a przed luk19952 bo mi nigdy sie nie chcia?o zrobic nawet strony o MK. Jednak patrz?c realistycznie kolejne fora o tym samym nie zdaj? egazminu. Lepiej radz? sobie ró?ne strony o MK [MKC, MKF, D'sL] w na ka?dej jest troch? innych informacji których nie ma na reszcie. W ko?cu s? tworzone przez ró?nych ludzi dlatego s? ró?ne. A forum jak ma by? wyj?tkowe? Podzia? na dzia?y: Nowo?ci, MK3D, MK2D, MKFilmy, Ogólne, Pomoc i Reszta. Taki podzia? jest wr?cz przymusowy bo co innego mo?na jeszcze dorobi?? Strona moze sobie istnie? nawet jak wchodzi na ni? tylko 5 osób a forum ju? nie... Ja sam jestem uzale?niony od tego forum i nie starczy mi czasu na nowe.
?ycz? sukcesu tylko tyle moge powiedzie? na koniec.
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2009, 07:55:28 pm »
Bo czasami lubi? powiedzie? "A nie mówi?em" :) 22 posty od kwietnia 2009. S? rzeczy które wida? na trzysta kilometrów go?ym okiem :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 19, 2009, 12:17:43 pm »
Oko SlaveMego przenika i cia?o i dusze i umys? i ujrza?o ?e to forum mog?o wypali? lecz brutalno?? otaczaj?cego nas ?wiata u?udy nie pozwoli?a na to .............
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 19, 2009, 04:02:23 pm »
No bez przesady, ?e sie wypali?o. Przyby? tam 1 u?ytkownik - Red Scorpion i napisa? 2 posty w sierpniu ;D. A to ju? jest co?.

Offline Tekken Kombat

• U?ytkownik
  • Debe?ciak
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 28, 2009, 01:08:33 pm »
http://mksite.p2a.pl/viewtopic.php?id=23
Czy to nie jest temat z naszego forum ?