'

Autor Wątek: UMK3/MKT Pro gaming  (Przeczytany 6874 razy)

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
UMK3/MKT Pro gaming
« dnia: Maja 04, 2009, 04:38:22 pm »
Czy ktos z was umie grac tak bardziej PRO??

Mam na mysli, ?e umie wykonywac tak zwane "Infinite" lub d?ugie skomplikowane kombosy... Wiecie nie s?dze aby kto? z was umia? grac tak jak ded_, Shock, lub typki z ameryki po?udnoiwej (chodzi mi tu oczywi?cie o userów youtube zamieszczaj?cych swoje filmiki z combosami i gameplay'ami), ale je?eli co? potraficie w tym kierunku zg?o?cie si?...
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2009, 04:56:38 pm wysłana przez Adept »

Offline Annihilator

• U?ytkownik
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2009, 12:52:00 am »
Hmm... Z tego co wiem to s? albo hacks'y lub werje konsolowe albo hacks'y konsolowo-emulowane ;D Je?li jest to mo?liwe w czystym Mortalu (w co nie w?tpi?) jak d?ugo grasz to umiesz jednak wi?kszo?? szanownego spo?ecze?stwo tego forum jest w takim wieku, ?e albo ko?czy nauk? albo zak?ada/zajmuj? si? rodzin?/prac?. Tak wi?c, czasu na granie jest coraz mniej a czasem nawet, niestety ch?ci. Jedak dzi?ki temu forum trzyma poziom(nie przez niegranie a wiek forumowiczów), cho? ostatnio... ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2009, 12:54:03 am wysłana przez Annihilator »
REGGAE!

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2009, 06:34:25 pm »
Hmm... Z tego co wiem to s? albo hacks'y lub werje konsolowe albo hacks'y konsolowo-emulowane ;D Je?li jest to mo?liwe w czystym Mortalu (w co nie w?tpi?)
Ja gram tylko na Mame i tutaj jest mo?liwych duzo rzeczy...  :)(polecam lektur? strony www.ultimatemk.com )

Luna

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 11, 2009, 11:35:05 pm »
Wiesz...generalnei umie? to se mo?esz te rzeczy, ale po obejrzeniu kilku turniejów dojdziesz i tak do wniosku, ?e tego si? nie u?ywa. Po co ryzykowa? akcj? która wchodzi bez pewno?ci lub wchodzi czasem? A takie combosy jakie ty by? chcia? widzie? to s? raczej z rodzaju "perfect odleg?o?? od ?ciany + przeciwnik jako? kosmicznie ustawiony lub skacz?cy";) Widzia?em kilka walk pro Kabal vs Human Smoke i tam lecia? schemacik pro?ciutki a skuteczny, nikt sie nie bawi? w kozackie akcje;)

O ile MK2 wymaga troch? inwencji czasem, MK3 i pochodne tej cz??ci dzi?ki combosom przetar?y szlak pod schematy. ?apiesz zioma, jedziesz combo, cieszysz miche;p

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 15, 2009, 11:45:26 am »
Po co ryzykowa? akcj? która wchodzi bez pewno?ci lub wchodzi czasem?

wiesz ja zazwyczaj tego nie u?ywam w walkach, od czasu do czasu spróbuje co?... ale generalne lece sprawdzonymi sposobami...

Offline kamiliskra

• U?ytkownik
  • ;D
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2009, 09:43:37 am »
Ja tam najwy?ej combo 35%  :P
;D

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 16, 2009, 02:18:36 pm »
35 to jest ma?o, ja graj?c Sindel potrafie zrobic 60 %, a jak wyjdzie to nawet wi?cej

Offline Raptor

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 03, 2009, 09:38:33 pm »
hmm po pierwsze witam tu obecnych. Nowy jestem na forum wi?c wci?? troch? laik ale tak sobie czytam o tym pro graniu i powiem tyle, je?li chodzi o infinite combo Human Smoke'iem w MK trilogy to sam go robi?em wi?c jest mo?liwy bez ?adnych cheatów a co do combosów...to kabalem mo?liwe jest zrobienie 100% ale to wymaga szcz??cia. Najdalej jak zrobi?em to by?o 86% a 72% to standard u mnie i najwa?niejsze...ten kombos kabalem jest mo?liwy tylko w MK3 bo w trylogi ju? zosta? roz?o?ony na dwa wi?c zostaje przerwany. Dla zainteresowanych fanów kabala w MK3 oto kombos:
zaczynamy skokiem z LK na przeciwnika i od razu wirówka potem podbiegamy (i tu wa?ny trick) i przeskakujemy szybko na drug? stron? przeciwnika który jeszcze si? kr?ci i robimy GROUND SAW (wa?ny fakt ?e kombinacj? GROUND SAW czyli TY? TY? TY? HK wklepujemy jeszcze b?d?c nad przeciwnikiem gdy go przeskakujemy)to sprawia, ?e kabal robi ground saw od razu po dotkni?ciu ziemi a sam ground saw trwa troszk? d?u?ej nast?pnie  wklepujemy kombo
NK NK HP HP HP+Góra, podskok z LK i od razu SPARK w powietrzu....tutaj wa?ne w tym momencie przeciwnik odrzucony sparkiem powinien si? odbi? od ?ciany je?li tego nie zrobi to macie 66% kombo je?li si? odbije to wraca do was a wy ju? jeste?cie na dole i walicie PODCINKE i VOILA 72% kombo gotowe :) ...mia?em farta raz czy dwa i po podcince przeciwnik mi wsta? i sprzeda?em mu obrotówk? HK+ty? i znowu podcink? to da?o mi 86% ale to ju? jest fart ?e przeciwnik wstanie a nie skill . Kombo naprawd? jest proste i pozwala na niez?e DECIMATION ?ycia przeciwnika :P Na marginesie sama kombinacja NK NK HP HP HP+Góra, podskok z LK i spark w powietrzu to czyste 40% :) Je?li chodzi za? o MKT i UMK kombosy to polecam zaczyna? ka?de znane wam kombo od JUMP+HK i nie mam tu na my?li skok na przeciwnika lecz skok DO GÓRY i HK czyli musicie sta? przy przeciwniku wcisn?? GORA + HK i od razu ?adowa? kombo. Dzi?ki temu ka?de kombo jakie znacie zostaje powi?kszone o dobre 15 do 20%. Niestety mo?liwe ono jest postaciami, które mog? tymczasowo zatrzyma? przeciwnika czyli zamrozi? z?apa? w siatk? czy na sznurówk? posta? która w ?aden sposób nie mo?e zatrzyma? przeciwnika ma gorsze szanse ale jakie? ma. Ja zazwyczaj jak gra?em tak? postaci? czeka?em, a? przeciwnik zacznie podchodzi? wtedy podskakuje i opadaj?c wal? HK przeciwnik powinien ju? wtedy by? w zasi?gu kombosa. To tyle ode mnie pewnie wi?kszo?? z tego ju? wiecie ale mo?e komu? si? przyda taka informacja :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2009, 10:15:07 pm wysłana przez Raptor »

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 06, 2009, 11:52:51 pm »
Zauwaz te? ?e nie wszystkie kombosy s? nie do zablokowania. Akurat to czym mówisz to jest akurat do zablokowania. Jezeli znasz angielski choc troche i podstawy gry to polecam lektur? strony www.ultimatemk.com, to jest istne kompendium wiedzy na temat zaawansoanych kombosów w umk3.

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 11, 2009, 12:28:30 am »
Jedyne co mnie denerwowa?o w mk3u to jak kto? gra? smoke lub human smoke i robi? combo na podaj?e 80%
masakra.

Offline Raptor

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 31, 2009, 11:26:00 pm »
Zauwaz te? ?e nie wszystkie kombosy s? nie do zablokowania. Akurat to czym mówisz to jest akurat do zablokowania. Jezeli znasz angielski choc troche i podstawy gry to polecam lektur? strony www.ultimatemk.com, to jest istne kompendium wiedzy na temat zaawansoanych kombosów w umk3.

zgadzam si? absolutnie to kombo mo?na zablokowa? niemniej jednak jest ono mo?liwe z kompem z dobrym graczem...szanse drastycznie malej?

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 03, 2009, 01:37:57 pm »
no ja swego czasu gralem "pro", teraz juz nie gram z prostego powodu - nie mam z kim. trenowalem te wszystkie infinity, reptajlem nawet udalo sie kiedys zrobic 82% w casualowym meczu z bratem wiec jak widac wystarczy trenowac, trenowac, odpoczac, wypic browca i jeszcze raz trenowac :) tak w ogole to wlasnie progejming spowodowal ze zaczelem ponownie grac w mortale i odkrylem je na nowo.
to wszystko bylo pare ladnych lat temu, od tamtej pory nie gram, a przez ten czas znalazlem tylko 1 osobe z polzki ktora byla pro (wiec jest/bylo juz nas trzech \o/)

I <3 UMK3

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 08, 2009, 09:24:50 pm »
a przez ten czas znalazlem tylko 1 osobe z polzki ktora byla pro (wiec jest/bylo juz nas trzech \o/)
a kto je?eli mo?na spyta???

Aha, tu hest mój kana? Youtube gdzie zamieszczam filmiki z jugglami combosami z mk3/umk3.
http://www.youtube.com/user/xpsycho4rentx

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 09, 2009, 09:39:06 pm »
Vert, jest nawet tutaj zarejestrowany. swego czasu czesto byl obecny na kaillerze ale teraz serwery sie wykruszyly to nie wiem czy w ogole jeszcze gra.

pozamieszczaj jakies filmiki z meczow jesli grasz z kims czy tylko cpu?

popopozdro

I <3 UMK3

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 10, 2009, 10:50:42 am »
Niestety nie posidam takowych filmików, ale nastepne filmiki z kombosami s? w trakcie realizacji... :)