'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Turnieje Mortal Kombat II Online  (Przeczytany 18023 razy)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Turnieje Mortal Kombat II Online
« dnia: Czerwca 06, 2009, 12:19:49 am »
Temat służy graczom Mortal Kombat II Online, by wylewali tu swoje radości i smutki i dyskutowali o grach stoczony z innymi w tę najlepszą ze Smoczej Serii.

Ja zacznę. Jest 00:13, od 20:00 gram z Luną Online. Dodam, że jest piątek... Tak tak, nie mamy życia towarzyskiego ;P przed komputerem spędziliśmy piątek grając w grę z lat 90 :) Ogólnie Luna mnie dziś zciulał. Były momenty kiedy wygrał 9 razy pod rząd, a potem znowu ja wygrałem 5 razy pod rząd, jednak dziś gra należała do Luny. Ja trochę oklapłem w rozgrywkach i mam zwichnięty nadgarstek (jasne jasne, nie tłumacz się ;P [Nie tłumaczę!]) ;D Do naszej bandy killerów w Mortal Kombat II jest zapisany jeszcze Death Dealer, który to jest najlepszym graczem z tego całego forum, Ninja-Spectre (Który dzisiaj dołączył do grania online) i Annihilator. I nie ma na nas bata!  :-X ;) Zapraszam do rozgrywek.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 08:39:26 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:02:31 am »
No to uda?o sie zagra? wreszcie par? gierek z Adeptem. W sumie chyba po raz peirwszy od kilku lat gra?em z kim? w Mk.
Pocz?tek emocji - pierwsza walka (priorytetowa) Scorpion vs Reptile - wygra?em  ;D ;D ;D
I jeszcze fatality wysz?o. Póxniej ju? tak ró?owo nie by?o - wi?kszo?? walk wygrywa? Adept, no ale stary Ninja Spectre pokazywa? ?e jeszcze potrafi czasem przy?o?y?  ;).

Adept ma wiecej postaci opanowanych, ja to g?ównie Scorpem i Subem wygrywa?em.
Nie wiem tez jakim cudem zrobi?a si? nagle 4.00 jak dopiero by?a z 1.00.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:18:35 am »
Stoczyli?my ze sto walk. Jest 04:12 gra?o si? ?wietnie. Ptaki ju? zaczynaj? ?wiergota? za oknem. Ah, pi?tek - idealny czas dla takich nerdów jak my, by sp?dzi? go przed monitorem. Walki emocjonuj?ce. Ninja-Spectre to bardzo dobry zawodnik. Sprawia? mi wiele k?opotów. A Scorpionem to gra na poziomie Death Dealera. Ci??ko mi by?o w pewnym momencie cokolwiek zrobi? na niego jak gra? Scorpem. Ogólnie fajna rze?nia. Cieszy ?e u graczy Mortal Kombat II taki poziom.

Lista graczy:
- Ninja-Spectre
- Adept
- Death-Dealer
- Luna
- Annihilator

Zapraszam Was do realacjonowania potyczek. Po to ten temat :-)

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Luna

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2009, 10:57:57 am »
Odespa?em tydzie? i pa?am ??dz? mordu! ]:->

Trzeba w ko?cu co? wi?cej pogra?;) Bo co jak co ale MK2 to tytu? zacny:D
Co do walk to a? ?al dupe ?ciska, ?e Adept tego wczoraj nie nagra?:/ Kilka akcji klasy "epic" posz?o:D
Ogólnie wkurza mnie rzut Scorpa w lufcie;p
Dzi? runda 2???:]???

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 06, 2009, 11:32:45 am »
Zdecydowanie dzisiaj gramy. A akcja Kitanami by?a tak zajebista, ?e dzisiaj postaramy si? j? powtórzy? specjalnie  ;D A nie nagrywa?em wtedy bo uzna?em, ?e to nic nie zobowi?zuj?ce pojedynki  ;) Tak to staram si? nagrywa? co bardziej powa?ne wojny ;P

Offline Annihilator

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2009, 12:58:59 pm »
Trening wypad? bardzo zadowalaj?co i o dziwo ma?o lagów by?o. Czekam na turniej ;D. Mortal Kombat was always be and always will been...
REGGAE!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2009, 01:05:32 pm »
Data: 6 czerwca (DZISIAJ)
Godzina: 18:00
Server: Kuniokun

MINI TURNIEJ MORTAL KOMBAT II

Uczestnicy:
- Luna
- Annihilator
- Adept
- doink

Robimy mini turniej dzi? o 18:00 wszystkich ch?tnych zapraszamy. Regu?y to 10 walk, ka?dy z ka?dym. Mo?na wybra? MAX 3 razy t? sam? posta?.

Offline Annihilator

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2009, 01:19:08 pm »
Jak zwykle co? si? musi popsu?  :-\ Nieoczekiwany wyjazd. B?d? w domu po 22. Grajcie wi?c dzielnie Panowie. Pewnie do??cz? si? do After Kombat Party z nocnymi markami. Eszszsz...
REGGAE!

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:21:21 pm »
To ja moge gra?. Mo?e lepiej po 9 walk, ?eby nie by?o remisów.

Luna

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:53:51 pm »
No i wypas:D jest 4 playerów wi?c jest git;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:00:49 pm »
I Turniej Mortal Kombat II PFMK zosta? oficjalnie zako?czony:

Wyniki:
1 Miejsce - Doink: 76 punktów
2 Miejsce - Adept: 60 punktów
2 Miejsce - Luna: 60 punktów
4 Miejsce - Ninja-Spectre: 44 punktów

(Pierwszy zwyci?zca)

Doink VS. Adept: 8:2
Doink VS. Ninja-Spectre: 8:2
Doink VS. Luna: 7:3
Adept VS. Luna: 6:4
Adept VS. Ninja-Spectre: 7:3
Luna VS. Ninja-Spectre: 8:2

Gratulujemy zwyci?zcom i zach?camy do uczestnictwa w dalszych turniejach Polskiego Forum Mortal Kombat :) Turniej pokaza? ?e Doink który rozwala? Lun? w technikum równie? jest dobry Online. Pierwszy turniej przyniós? tak?e niespodziank?. I Adept i Luna zdobyli tyle samo punktów i oboje uplasowali si? na drugiej pozycji :) ?wietny turniej

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:12:46 pm »
Dla kogo ?wietny to swietny....  ::) :P. Doink to widze rze?nik masakryczny, na Adepta w po?owie walk skonczy?y si? argumenty w postaci Scorpiona i Sub Zero. A jak gra?em z Lun? to mia?em wychodzi? po 8 walce, zeby nie by?o 0:10, ale na szcze?cie t? i nastepn? wygra?em i uda?o sie troche zmniejszyc? rozmiary kl?ski....

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:25:57 pm »
Heheh Luna mia? dzisiaj Koszmar z Ulicy Wi?zów ze mn?  ;D Ciula? mnie, a pod koniec i tak wygrywa?em o jeden cios ;P Co? zajebistego. Na Ninja-Spectre nie ma bata gdy gra Scorpionem i Sub-Zero. Doink to brak s?ów :) Na "II Turniej Mortal Kombat II PFMK" mam nadziej? ?e uda si? jeszcze zwerbowa? Annihilatora i Death Dealera. W szóstk? to ju? co? by by?o. Jednak ten turniej pierwszy by? udany i gratulacje dla walcz?cych. To my tworzymy histori? i polsk? scen? Mortal Kombat II w Polsce :)

Luna

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:34:04 pm »
Tak...akcje ?e ci? leje i wygrywasz o przys?owiowy "chuj komara" to normalka dzi?>< Ale có?, wezme si? za siebie i po?ciel? si? flawlessy. Inna sprawa, ?e Doink i tak nas zleje w cholereXD

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:35:21 pm »
Tak...akcje ?e ci? leje i wygrywasz o przys?owiowy "chuj komara" to normalka dzi?>< Ale có?, wezme si? za siebie i po?ciel? si? flawlessy. Inna sprawa, ?e Doink i tak nas zleje w cholereXD
Mog? si? za?o?y? o wódk?, ?e Death Dealer nakopie Doinkowi. To jak, wchodzisz w to?  8)