'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy ró?ne!  (Przeczytany 18679 razy)

Luna

• Gość
Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy ró?ne!
« dnia: Czerwca 20, 2009, 12:18:10 am »
jako ze juz (powiedzmy) noc i after party...thx davidkoz  za obecnosc i dzika impreze konsolowa:) trzeba to powtorzyc kiedy! team przedni a moj bracik i tak jest pala w GH:D filmiki wkrotce!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 12:22:32 am wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Odp: eventy rozne!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:21:26 am »
by?o super pi?knie, g?os ch?opaki macie zabójczy i w tych rockowych piosenkach i tych popowych haha!

Ja chcia?em tylko doda?, ?e fotki czy filmiki jak najbardziej ale prosz? nie wstawia? nic ze mn?, bo zbanuj? :P Mnie nie mo?na pokazywa?...

...a impreza jak najbardziej udana i by?o ca?kiem konsolowo i plejstejszonowo ;D

Luna

• Gość
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy ró?ne!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:33:19 am »
alez ziom...ty najlepiej z nas spiewales!:D nastepnym razem zrobie mk party:D

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2009, 02:41:02 am »
Rok temu ugo?ci?em Death Dealera zapraszaj?c go na organizowane przeze mnie Mistrzostwa Polski w Nunchaku. W tym roku wracaj?c z s?dziowania zawodów sportowych wpad?em do niego w odwiedziny w jego rodzinne strony. Od pocz?tku by?o ?wietnie, gdy? na dworcu w Zielonej Górze Death Dealer mia? wielki karton, a na nim napisane... "ADEPT" ;D Takie ?arty to co? cudownego ;) Co prawda nie zd??y? go roz?o?y? bo od razu go zaatakowa?em, ale sam pomys? mistrzostwo ?wiata. Po doje?dzie jego autkiem do jego domku poszli?my na miasto. Oczywi?cie obeszli?my wszystkie knajpy w mie?cie (S?ownie "dwie" ;D) i po trzech piwach byli?my pijani jak szpaki ;P pó?niej pami?tam drog? na chyba najbardziej zakamuflowan? pizzerie na ?wiecie ;P Jednak najlepsze to by?o wieczorem. Death Dealer pracuje w O?rodku Kultury w XIV wiecznym Zamku jako artysta-instruktor. Jako pracownik ma klucze do wszystkich pomieszcze?. Tak?e w nocy jak ninja zakradli?my si? do Zamku od ty?u i weszli?my na teren opuszczonej posesji. Poszli?my do samej góry do komnaty królewskiej. Gdzie Death Dealer powiedzia?, ?e to jest miejscówka w której mnie przenocuje ;D i tak oto razem spali?my w ?o?u królewskim na którym wydawa?o mi si?, ?e Death Dealer jest kilometr ode mnie ;). By?a to niezapomniana przygoda, gdy? rzadko kiedy kto ma okazj? spa? w tak luksusowej komnacie w XIV wiecznym zamku :) Nie pami?tam co mi si? ?ni?o, ale z pewno?ci? by?y to królewskie sny. Nie by?o te? ?adnych zjaw i upiorów które zwykle nawiedzaj? zamki. Za to ca?y dzie? rozmawiali?my o Mortal Kombat i dos?ownie przegadali?my o wszystkim co dotyczy?o tego tematu :) Da?em Death Dealerowi drobny upominek i rozjechali?my si? do domu. W listopadzie znowu organizuje, tym razem ju? III Mistrzostwa Polski w Nunchaku, wi?c Death Dealer znowu b?dzie moim go?ciem. I Tak oto zacie?niamy wi?zy fanów Mortal Kombat gdy? warto si? czasem tak spotka? i powyg?upia?. W ka?dym razie noc na zamku: Niezapomniana ;D dzi?ki Death Dealer!

http://i44.tinypic.com/2guktw2.jpg - Ja w pracowni Death Dealera. Adept po lewej, Death Dealer po prawej. Pozdrawiam

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Luna

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 20, 2009, 10:49:13 am »
no niezle, ale przyznaj Adept ze na tym ogromnym lozu wolal bys jeszcze kilka dziewic:p trzeba kiedy zrobic wiekszy event tylko sie miejsce wypatrzy:)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2009, 07:15:23 pm »
no niezle, ale przyznaj Adept ze na tym ogromnym lozu wolal bys jeszcze kilka dziewic:p
Adept tak, tak..... Najlepiej jak najmniejszych bo sie wtedy wi?cej zmie?ci....

Ja to chyba tylko z franqeyem spotykam na piwo. Ostatnio chyba jak sie widzieli?my to by?o to u mnie i ogl?dali?my Zbawiaj?cego ?wiat Batmana  apotem pocinali?my chyba w DA... nie pami?tam bo to dawno by?o i napruty by?em bardzo..........
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:33:23 pm »
W?a?nie, daj zna? kiedy nast?pnym razem wypad na kilkana?cie piwek. Przez wrodzon? kurtuazj? nie wspomn? o tym jak si? ostatnim razem sko?czy?o. Cho? mnie si? podoba?o.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:32:21 pm »
Dzisiaj by?em w Mys?owicach odwiedzi? kolejnych fanów Mortal Kombat. Przegra?em 25 razy z rz?du z Lun? w Mortal Kombat II, ale tylko dlatego, ?e grali?my na padach. Jednak moje zwyci?stwo by?o, ?e pierwsz? walk? wygra?em oraz dwudziest? szóst?, czyli zjeba?em Lunie pojedynek z Noob Saibotem  :) Z czego si? g?o?no cieszy?em. Pó?niej grali?my w Playstation 3 w Virtua Figther 5, gdzie Luna oszukiwa? bo nie jest normalne to, ?e trzy razy pod rz?d Luna wygrywa? rundy o DOS?OWNIE jeden cios. Nie mówi?c ju?, ?e w grze Mortal Kombat II na RANDOM postaci pi?? razy z rz?dy wypad? mi Shang Tsung  ;D Po kolacji u "Grubego Benka" o 18:00 wyjecha?em od niego i nast?pny raz mini zlocik znów odb?dzie si? w Tarnowie :) Dzi?ki Luna za go?cin?! I dzi?ki za grzybka!

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:41:21 pm »
Gratuluj? ;) Ja jednak wol? pozosta? cz?owiekiem ni? fanem.

Moon

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:48:32 pm »
Adept by?, Adept zobaczy?, Adept zjad? i Adept srogo dosta? baty we wszystko:D TAK W?A?NIE:D I nie pomog? tu ?adne narzekania, ?e nie wyspany i ?e mam ukryty guzik pod padem:p Trzeba by?o spa? w nocy a nie emo 15-latki ogl?da?:p Nast?pnym razem klawiatura pod pach? i wszystkoXD

<a po twojej wizycie marz?em na przystanku ponad godzin? bo autobus zdecydowa? si? nie przyjecha?:p>

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:52:52 pm »
Heheh, taa niestety. I nie moja wina, ?e o 4:00 w nocy zasn??em, a o 6:00 jecha?em do Ciebie  :P Zagada?e? mnie. W nagrod? za wygrane zostawi?em Ci 3/4 szampana na stole. Id? i upij si? ze zwyci?stwa nad Adeptem  :)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:13:35 pm »
28 Grudnia 2009

Po tym jak odwiedzi?em Moona/Lun? w Mys?owicach mia?em w planach odwiedziny Davidkoza który mieszka w... Mys?owicach. Pojecha?em wi?c dwa dni pó?niej znów do Mys?owic by razem z Moonem/Lun? wpa?? do Dawida :) Oczywi?cie nie mog?o by? inaczej by zrobi? to z partyzanta nic nie mówi?c ?pi?cej jeszcze ofierze. Davidkoz jak zwykle przestraszy? si? mojej osoby i kaza? otworzy? drzwi swojemu bratu  ;D Po mi?ej pobudce i ?niadaniu w postaci pizzy któr? przynie?li?my (Oczywi?cie z najgorszymi sk?adnikami jakie by?y w ofercie - wg. Davidkoza) poszli?my gra? na Playstation 3. Grali?my w ró?ne gry. Najlepszy by? moment kiedy Luna odpali? Virtua Fighter 5 i jedn? r?k? jad? piwo, a drug? trzyma? joypada i jednym palcem klika? w przycisk czym rozwali? mnie z kretesem co oczywi?cie nie uzna?em oskar?aj?c go o czary i przymierze z Diab?em ;D Davidkoz z kolei w??czy? nam swoj? ukochan? Ayumi i nie by?a to tylko muzyka, ale równie? ruchome obrazki jej (tak zwane "teledyski"). Nie widz? w tym fakcie nic nadzwyczajnego, ale zosta?em zmuszony by o tym napisa?  ;D

Oczywi?cie Davidkoz nie namówi? mnie na gr? w Mortal Kombat Vs. Dc Universe bo ja nie cierpi? tej gry  ;)

Coraz cz??ciej si? spotykamy i integrujemy. Gracze w Mortal Kombat. Mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci spotkamy si? w wi?kszym gronie :)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2019, 08:23:47 pm wysłana przez Adept »

Moon

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:24:45 pm »
Ja tu widz? mocno okrojon? wersj? wydarze? Adepciku:p Ani na filmiku ani w tek?cie nie ma cho?by malutkiej wspominki o grze BUZZ! ani o tym jak pojecha?em ci? w Virtua Fightera ma?ym palcem prawej r?ki przy pomocy postaci któr? sam mi wybra?e? <drug? r?k? spo?ywa?em pizz?>, zapomnia?e? te? doda? info odno?nie the miracle Eddy Gordo gdzie znowu? pojecha?em ci? jedn? r?k? ale ju? 2 palcami:p

Wiem, cock jestem psuj?c ci FAME:D

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:28:08 pm »
28 Grudnia 2009
 Najlepszy by? moment kiedy Luna odpali? Virtua Fighter 5 i jedn? r?k? jad? piwo, a drug? trzyma? joypada i jednym palcem klika? w przycisk czym rozwali? mnie z kretesem co oczywi?cie nie uzna?em oskar?aj?c go o czary i przymierze z Diab?em ;D

Jad? piwo LOL. W ka?dym razie wiadomo, ?e chodzi o pizze ;D I CO NIE MA?! CO NIE MA?! (No dobra, ten moment dopisa?em pó?niej ;P)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:29:47 pm »
Co Ty Moonek pierdzielisz! Wa?ne, ?e o Ayumi jest i wszystkie walki pokazane jak was obu jad? (niewa?ne iloma palcami), wa?ne, ?e jad?.

Pi?kne czasy nasta?y i tak, by? do szok :P

Filmik jest zajebisty Adepcie, ko?cówka z moj? min? o tatua?u mnie roz?mieszy?a do ?ez. Chyba mo?na si? ?mia? z samego siebie.

Dla wszystkich, którzy nie wiedz?, to Adept polubi? MK vs DC, nawet powiedzia?, ?e poleci je innym, a komu? To chyba jasne i dwóch literek wymienia? nie b?d?, bo kojarz? mi si? z pewn? gr? 2D, któr? posiada Luna, chocia? nie ;D to nie te dwie literki, a raczej takie jak ja.

No w ka?dym b?d? razie warto by? fanem Mortal Kombat i organizowa? spotkania :) Nast?pnym razem obiecuj?, ?e wypij? wi?cej ni? jedn? tatr? mocn?.