'

Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 758996 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 20, 2009, 02:36:13 pm »
Daje linka z PS3Site z powodu pojawienia si? informacji na temat kolejnej cz??ci, jest nie wiele ale jest.

http://www.ps3site.pl/mk9-bedzie-powrotem-do-korzeni/18996/#more-18996

S?yszeli?my ju? o tym tysi?ce razy, a jak b?dzie na prawd?? temat do dyskusji :)
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 08:35:23 pm wysłana przez Bodzio »

Luna

• Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2009, 04:12:42 pm »
pierwsze 2 rzecz ktore mnie naoptymiziaja:
-czas miedzy mk2 i mk3 co sugeruje dobry klimat i brak fighterow typu dariusz:p cos pomiedzy klimatem mk2 i ponownie cyberpunk? hellyeah!
-nowe fatale i zdanie o przesadzie sugeruje duszenie oponenta jego jelitem itp. oby byl bajer na 18+

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2009, 04:25:10 pm »
-nowe fatale i zdanie o przesadzie sugeruje duszenie oponenta jego jelitem itp. oby byl bajer na 18+
To zdanie mnie akurat napawa groz?. Z Death Dealerem uwa?amy, ?e jak Ed mówi o przesadyzmie, to znaczy, ?e b?d? to przekombinowane Fatality. No bo co mo?e by? bardziej chore od wyrwania przeciwnikowi g?owy z kr?gos?upem (Sub-Zero: Mortal Kombat I)? Je?eli to nie jest chore, to co Boon ma na my?li? Death Dealer napisa? o tym:

Death Dealer 14:59:32
Finish Him!!! Ciach - uci?ta, reka, wykop do góry, ciach - uci?ta noga, salto, skok na g?ow?, Wyskok do góry, - ciach-uci?ta druga reka, dwa kopniaki w powietrzu, ciach, uci?ta, trzecia noga, upadek, i wyrwanie g?owy z kr?gos?upem przez igielne ucho.
Death Dealer 14:59:55
To bedzie chore, napewno
Death Dealer 15:00:28
A postacie beda wygl?da?y i rusza?y si? jak te z vs. DC
Death Dealer 15:00:40
Mortal Kombat to nie tylko Fatality

I ja zgadzam si? z nim w stu procentach. Jak Boon mówi o tym ?e boi si? ?e przesadzi, to mi ju? r?ce opadaj?. Ja nie chc? przekombinowanych fatali ;/ Ja chc? takie jak z Mortal Kombat I i Mortal Kombat II.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2009, 04:40:23 pm »
no to gratuluj? Death Dealorowi ;D gry nie ma, nic praktycznie o niej nie wiemy, a on wie jaki b?dzie system walki i fatale

Gratuluj? obu panom!

Luna

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 20, 2009, 04:43:15 pm »
tyle tylko ze tym razem decydente bedzie pewnie nie tylko on. ja mam nadzieje ze tu chodzi o wieksza naturalizacje tego aspektu. a silnik pewnie zostanie choc moim zdaniem do fighterow wybitnie nie pasuje

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2009, 05:03:55 pm »
Nie gratuluj, tylko sam zinterpretuj zdanie o tym, ?e Boon boi si? ?e przesadzi. Jak na mi?o?? Bosk? mo?na przesadzi? w Fatality je?eli tylko nie przez przekombinowanie? W ko?cu w pierwszym Mortal Kombat wyrwanie g?owy to ju? chora brutalno??, a teraz Boon po wielu latach zastanawia si?, ?e mo?e przesadzi?? Co? tu nie gra Davidkozie nieprawda?? A o MkvsDc te? by?a niezdrowa podnieta, wi?c miarkujcie swój optymizm

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 20, 2009, 05:10:38 pm »
no tak ale teraz mówi, ?e damy to czego chc?...

Mówi?c o tym, ?e boi si?, ?e mog? by? zbyt chore mo?na odbiera? na ró?ne sposoby, np: ?e b?dzie zbyt brutalna i nie udost?pniona do sprzeda?y jak by?o w kilku przypadkach ostrych gier, mo?na to tak?e odebra? ja Ty mówisz, ?e przekombinuj? i b?dzie nie najlepiej ale póki co nie mog? powiedzie?, ?e b?dzie kicz i tandeta jak w przypadku MKvsDCU, bo on ju? tak gada?.

Trzeba poczeka?, zobaczy? i potem b?dzie pole do dyskusji, teraz jedynie co, to to (hihi) mo?emy si? zastanawia? co b?dzie, a nie wystawia? ju? OCENY, ludzie pomy?lcie czasem ;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 20, 2009, 05:20:38 pm »
Nie lubi? my?le?. To boli, jest nudne i czasoch?onne  ;). ?e gra b?dzie zbyt brutalna? Jeszcze raz powtarzam: Czy jest co? brutalniejszego od wyrwania przeciwnikowi g?owy z kr?gos?upem? ;P lub Serca? Bo ja sobie nie wyobra?am. Mo?e torturowanie go, albo nie wiem ju? sam. Po prostu niektórzy s? ju? wkurzeni tym co gada Boon, bo to kolejna powtórka z rozgrywki. W celu przypomnienia sobie, zobaczcie co Ed mówi? o ósmej cz??ci Mortal Kombat. To samo.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 20, 2009, 05:28:33 pm »
Powiem tak: gdyby teraz fatality mia?y wygl?da? tak jak te z MK2 sprowadzaj?c je jedynie do wyrwania g?owy itp to by?y to ?miech na sali i kpina ze strony twórców. Takie akcje by?y mocne kiedy?, teraz ju? nie robi? takiego wra?enia jak kiedy?. W Decptionie jest fatal z wyrwaniem g?owy i co? i nie robi ?adnego wra?enia, bo jest przekombinowany?

Nie chodzi o to, aby wyrywa? flaki i ok?ada? nimi przeciwnika, wystarczy pokazanie czego? nowego w fajny sposób, jako przyk?ad podaj? gameplay z God of War III.

http://www.ps3site.pl/13-minutowy-material-tylko-dla-pelnoletnich/18993/

chocia?by po g??bszym zastanowieniu i przeanalizowaniu problemu, to mog?oby i by? pokazanie takich fatalów jak w MK2 co w tym momencie sam sobie przecz? ale chodzi mi tutaj o pokazanie tego z tej w?a?nie brutalnej strony o której mo?e mówi? Ed Boon.

Nie powinni?my udowadnia?, kto ma racj? w przypadku tych wyko?cze?, bo na podstawie s?ów nie wiele mo?na wywnioskowa?. Zobaczymy, wtedy pogadamy ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 20, 2009, 07:02:19 pm »
Przy okazji kontynuowania serii po MKA Boon mówi? o "mrocznym, brudnym i powa?nym" Mortalu. I wyszed? MKvsDC...... Ok. Gotham City by?o mroczne i par? innych miejscówek te?. trudno mi znale?? powag? gdy widz? Flasha czy Jokera.
do tego co powiedzia? Boon nie chc? si? ustosunkowywa? bo jest jeszcze ze wcze?nie. Pare s?ów o tym ?e chc? MK dla doros?ych i ?e boj? sie ?e przesadz?. Nie b?d? z tego powodu sika? po majtkach ze szcz??cia ale tez nie mog? nowego MK skre?li? po dwóch zdaniach Eda.
Rzecz która mnie zaniepokoi?a to informacja o tym ?e
"wed?ug wst?pnych doniesie? "dziewi?tka" b?dzie turniejem osadzonym fabularnie mi?dzy MK2, a MK3, a nie jak wcze?niej spekulowano ?e ma by? to prequel MK: Shaolin Monks (swoj? drog? chyba najlepsza gra z ca?ej serii)."
Ok wracamy do ?wiata 2D ale co z fabu?? MKII i MK3? Zamiast wyprostowa? to gówno z Armageddonem i Tavenem chc? si? wbija? w histori? mi?dzy dwójka a trójk?. Je?li mia? by by? to kolejny Mythologies to spoko ale turniej? God save the MK history....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Luna

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 20, 2009, 07:15:21 pm »
macie w sumie racje... z tym ze ja mam wrazenie jakby zamysl mk9 pojawil sie przed dc. dc bylo chyba ostatnia deska ratunku finansowego wymyslona na szybko. co do brutalnosci to nie chodzi o to ?co? ale o ?jak?. urywan glowy widzialem setki a jednak to z gow3 zrobilo na mnie ogromne wrazenie. koniec koncow niech bedzie miedzy mk2 i mk3. fabula nie jest dla mnie tak istotna jak gameplay.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 20, 2009, 07:41:50 pm »
Po tym jak MKvsDC by?o promowane, po obni?onym progu brutalno?ci i postaciach z DC to chyba jedyne sensowne wyt?umaczenie stworzenia MKvsDC.
fabula nie jest dla mnie tak istotna jak gameplay.

Mi?o wiedzie? ze jestem ostatni.....  :)
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:49:00 pm »
Co do brutalno?ci- je?li stwierdzenie "przesadzi?" ma oznacza? co? na kszta?t filmu "7" je jestem za. Je?li mia?by to by? "Tromeo & Juliet" jestem przeciw.

Co do fabu?y - wydaje mi si? ?e przy odpowiednim doborze fighterów mo?e by? dobrze, ale pewnie i tak wyjdzie szmira na kszta?t Armagedon. No, chyba ?e ch?opaki si? czego? nauczy?y od go?ci z DC ( jak na tak szalony mix wysz?o nadspodziewanie dobrze).
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Luna

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:42:11 am »
slave badzmy szczerzy...fajna fabula skonczyla sie na da. teraz zeby zrobic z tym porzadek to chyba gry rpg trzeba:p

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 21, 2009, 01:31:23 am »
Przesta?, fajna fabu?a sko?czy?a si? na Mortal Kombat Trilogy. W Mortal Komabt 4 wymy?lili biskupa Shinnoka, a w Mortal Kombat: DA zabili Shao Kahna. To zdecydowanie nie fajne fabu?y ;P