'

Autor Wątek: [*] Michael Jackson [*]  (Przeczytany 10865 razy)

Offline Cobra

• U?ytkownik
[*] Michael Jackson [*]
« dnia: Czerwca 26, 2009, 01:23:57 pm »
Michael tworzył według mnie wspaniałą muzykę bardzo go szanowałem był KRÓLEM POP'U lecz wczorajszy dzień był jego ostatnim dniem... MICHAEL ZMARŁ :(

Michael Jackson: http://i43.tinypic.com/2cxu8fl.jpg

W czwartek, 25 czerwca, w Los Angeles zmarł Michael Jackson. Kilka minut po godzinie 12 czasu lokalnego, na telefon alarmowy 911 zadzwonił ktoś z rezydencji Jacksona, prosząc o pomoc i natychmiastowy przyjazd karetki. Próbę reanimacji niereagującego na bodźce artysty podjęto już w domu, a zespół medyków kontynuował reanimację przez ponad godzinę już po przewiezieniu gwiazdy do szpitala UCLA Medical Center. Niestety, ich wysiłki okazały się bezskuteczne. Jermaine Jackson, brat artysty na terenie szpitala wydał krótkie oświadczenie. Poinformował, że Michael najprawdopodobniej zmarł w wyniku "zatrzymania akcji serca"
o godzinie 14.26 czasu lokalnego
23.26 polskiego. Przyczynę śmierci artysty wyjaśni jednak dopiero autopsja.
Wokalista miał 50 lat.
Nazywany był "królem muzyki pop". I takim też go zapamiętamy.

Jego fani pogrążeni w smutku płakali cały dzień i nadal płaczą....

Złóżmy mu hołd i niech wie że fani
Mortal Kombat też go uwielbiali....
ZAPAMIETAMY GO JAKO WIELKIEGO CZŁOWIEKA!

MICHAEL (THE KING OF POP) JACKONS
  • 1958-2009

SPOCZYWAJ W POKOJU!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2009, 01:28:05 pm wysłana przez Cobra »

Offline kemot722

• U?ytkownik
  • Musisz uwierzy?, ?e mo?esz WI?CEJ!
    • JEET KUNE DO sekcja w Warszawie
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2009, 02:23:48 pm »
Smutne. Du?o/Dawno jego muzyki nie s?ucha?em, ale z tych starszych kawa?ków by?y takie co do dzisiaj lubi? s?ucha? jak w radiu puszcz?. Facet bardzo dobrze czu? muzyk?, ta "p?yn??a przez jego cia?o", dlatego jego sposób ta?ca w teledyskach dodawa? mocy do utworów.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 27, 2009, 07:40:39 am »
Nie s?ucha?em go na codzie? ale zawsze jak w TV lecia? to z mi?a ch?ci? go pos?ucha?em, ?piewa? swietne piosenki o wolno?ci, szcz??ciu, mi?o?ci i o  dbaniu naszej planety. By? stanowczo Królem królów muzyki POP. Dla ?wiata jest to wielka strata dla ca?ej  ?wiata sceny muzycznej, muzkk? zmienia? ludzi. Naprawd? wspania?y i wra?liwy cz?owiek, jeszcze raz wielka strata.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:28:27 am »
Powiem szczerze, ?e gdy dowiedzia?em sie o jego ?mierci przez sms wys?anego od kumpeli, by?em w robocie i z pasj? uk?ada?em fajki w magazynie. Nagle komóra sie odzywa i czytam mniej wi?cej co? takiego: "Michael Jackson zmar? 10 min temu:( jestem za?amana :(" No, z tym za?amaniem si? to troch? przesadzi?a, chocia? j? to przybi?o na pewno. W takich sytuacjach zawsz? sie doznaje ma?ego szoku, szczególnie je?li chodzi o ludzi znanych ca?emu ?wiatu. No i tyle: zaskoczenie, zastanowienie czy to nie fake, zaakceptowanie. Jako? szczególnie mnie to nie zabola?o i powiedzmy sobie szczerze wi?kszo?ci ludzi te? nie. Potraktowali to jako kolejn? sensacj? wybijaj?c? si? ponad inne tylko tym ?e Jacksona znali wszyscy. I to jest dopiero smutne. Mimo to ?e go nie ubóstwia?em to jako? dziwnie bez niego........
Ja nigdy nie by?em fanem jego muzyki.... Tak, zabijcie mnie, ale po prostu to nie to co lubi?. Chocia? przeróbki jego piosenek na rockowe kawa?ki wychodzi?y naprawd? ?wietnie to wi?kszo?? z nich pami?tam tylko dzi?ki zajebistym klipom na czele z THILLEREM. Wyj?tkiem jest chyba tylko Earth Song i  There Must Be More To Life Then This w duecie z Mercurym, których melodie znam do dzi?. Pisa? muzyk? która podoba?a sie ludziom, przekroczy? granice w robieniu show, mia? miliony fanów an ca?ym ?wiecie, a jego p?yty sprzeda?y si? setkach milionów egzemplarzy. Teraz, po jego ?mierci, sprzedadz? sie w jeszcze wi?kszym nak?adzie.....
Teraz z perspektywy tych kilku dni my?l? ?e ?mier? by?a w pewnym stopniu wybawieniem dla niego. Wyniszczony od operacji i kuracji by? coraz cz??ciej ukazywany nie jako Król ale jako Freak w skandalach obyczajowych. Totalnie spieprzone dzieci?stwo odbija?o sie w doros?ym ?yciu problemami emocjonalnymi z którymi próbowa? radzi? sobie w nietypowy sposób nawet jak na gwiazd? muzyki pop co z uwielbieniem wy?apywa?y media. 
Jedno jest pewne: Michael sta? sie legend? za ?ycia. I cho? jego problemy w ?yciu osobistym, ludzie próbuj?cy wyci?gn?? od niego kas? czy dziennikarze ?eruj?cy na skandalach mocno podkopali jego wizerunek Króla Popu to my?l? ?e w ostateczno?ci Michael wygra. Za kilka lat ludzie nie b?d? pami?ta? ?e wybiela? sobie skór?, ?e by? oskar?any o molestowanie dzieci czy mai? fobie na punkcie swojego zdrowia. Ludzie b?d? wci?? ogl?da? jak ta?czy z trupami w Thillerze, b?d? próbowa? odstawi? na imprezie jego Moowalker'a, i b?d? nuci? We Are The World....

Michael Jackson nie ?yje. By? tylko cz?owiekiem i przyszed? na niego czas tak jak przyjdzie na nas wszystkich. Zosta?a po nim muzyka i klipy, czyli to co mi?? najlepsze....
"Dust In The Wind, All We Are Is Dust In the Wind..."

http://pl.youtube.com/watch?v=lBaFQ6Ofsy4
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 11:38:39 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 27, 2009, 01:11:45 pm »
E tam, nie przesadzajcie, s? ju? jego na?ladowcy, umar? król niech ?yje król ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LbvP7dT3Dx0

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 27, 2009, 01:38:01 pm »
w?a?nie Adept, na?ladowcy, którzy nigdy nie b?d? lepsi od orygina?u ;)

Nawet je?li b?d? lepiej ta?czy? moonwalka ni? on to i tak nie przerosn? orygina?u, nie dla fanów i wielu innych. Ja bym móg? teraz tylko p?aka?, tragedia.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:10:52 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=gx-NLPH8JeM - Ten kole? lepiej ta?czy od Michaela  :P

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:11:43 pm »
niech ta?czy lepiej i najlepiej i tak nie jest lepszy od Michaela :)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:32:28 pm »
Ja tylko uwielbiam Smooth Criminal teledysk z piosenk? i to jeszcze tylko dlatego, ?e kto? mi powiedzia? ?e jest zajebisty (Bo ja sam nie posiadam opinii i musz? poznawa? opini? innych aby tworzy? swoje w?asne). I nie wiem o co ca?a ta podnieta. A tak szczerze to wkurzaj? mnie opisy na gadu-gadu, fotki na Naszej-Klasie, Internetowe ?wieczki itd. Ludzie, gdyby umar? mój ulubiony wokalista to bym powiedzia? "o kurcz?", zasmuci?bym si? i nikt by o tym nie wiedzia?, a to co tu si? dzieje to jaka? schizofremiczna paranoja. Czemu ca?y ?wiat ma wiedzie? ?e komu? jest smutno z powodu ?mierci cz?owieka? Ja rozumiem, ?e to legenda muzyki i takie tam, ale nie obchodzi mnie i gdzie? mam to ?e umar?. Tak samo mia?bym gdzie? jakby umar? mój ukochany ponad wszystkich Freedy Merkury, Sinatra, Madonna, Bob Dylan, Kaczmarski itd. Ludzie gdzie Wasz dystans do ?wiata. Albo ja jestem zgredem i w dupie mam wi?kszo?? rzeczy, albo Wy jeste?cie przewra?liwieni i nieprzystosowani ;P

A mottem dla Was powinno by? "Nie ma ludzi niezast?pionych" Tak jak pisa?em, byli bardziej s?awni i ci którzy bardziej wp?yn?li na rozwój muzyki ni? Jackson i oni wszyscy odeszli i zast?puj? ich nowi, tak jak i Michaela zast?pi? nowi
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 02:34:24 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:40:40 pm »
ble, ble, ble Michael zmienia? ludzi przez swoj? muzyk?, w??cz sobie jakikolwiek teledysk Jacksona i zobacz jak ró?ni? si? od wszystkich innych teledysków ró?nych artystów. Nikt nie robi? takiej muzyki, nikt nie potrafi? jej tak przekaza? i ukaza? jak on. Jedynie co dzisiaj dostajemy do Ameryka?skie ?cierwo przepe?nione go?ymi babami trz?s?cymi si? ty?kami i cyckami. Michael by?, jest i b?dzie wielki. Jest niezast?piony i nikt nigdy go nie podrobi.

Ja te? uwa?am, to ca?e zamieszczanie fot na NK i opisów na gg za niepotrzebne ale jak kto? tak uwa?a to niech tak robi. Wolno??!!!

Ja nie mog? pogodzi? si? z tym, ?e zmar?, bo strasznie liczy?em na now? p?yt?, a tu kapa.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 27, 2009, 03:13:09 pm »
http://img2.vpx.pl/up/20090626/361c072b55.jpeg - tak tak, nie mam wyczucia za grosz  ;D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2009, 03:29:27 pm »
z ca?ym szacunkiem dla zmarlego xD To mnie rozwali?o xD

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 27, 2009, 09:25:48 pm »
Ja tylko uwielbiam Smooth Criminal teledysk z piosenk? i to jeszcze tylko dlatego, ?e kto? mi powiedzia? ?e jest zajebisty (Bo ja sam nie posiadam opinii i musz? poznawa? opini? innych aby tworzy? swoje w?asne).

No nie moge... jak mozna cos uwielbiac tylko dlatego ze ktos tak powiedzial ze to jest fajne? I w dodatku nie posiadac wlasnej opinii?! Sory, ale mnie to powalilo...

PS ten obrazek nie jest zabawny.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 27, 2009, 09:30:44 pm »
ja bym za obrazek Adeptowi bana da? :P ja uwa?am go za jedynego w swoim rodzaju i nie wierz? w te ca?e afery z dzie?mi, to by? dobry cz?owiek, a ludzie chcieli wykorzysta? tylko jego pieni?dze.

Jak ogl?da?em dzisiaj na MTV program o nim, to przyjaciele mówili, ?e to nie on krzywdzi?, tylko go ca?e ?ycie krzywdzono, bo ka?dy chcia? na nim zarobi? nie patrz?c na konsekwencje. A by?, jest i b?dzie dla wielu najwi?kszym.