'

Autor Wątek: Pierwszy news  (Przeczytany 5014 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Pierwszy news
« dnia: Lipca 04, 2009, 11:09:54 pm »
Siemka, dodali?my nowy dzia? zwi?zany z informacjami pojawiaj?cymi si? na naszej stronie MK Center. Tutaj mo?emy komentowa? to, co ukaza?o si? powy?ej prosto ze strony MK Center. Zapraszam do komentowania tych informacji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 06:52:03 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Cobra

• U?ytkownik
Odp: MKCenter News - TUTAJ MO?EMY KOMENTOWA? NEWSY
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2009, 11:14:35 pm »
No to ja zaczn?....
Dla mnie to jest szok ?e Mortal poszed? w inne r?ce :(
Ale có? takie jest ?ycie... I mam jedno pytanie...
Czy Ed Boon b?dzie pracowa? nadal nad MK9 i innymi produkcjami z serii Mortal Kombat? Czy ju? oficjalnie Mortal b?dzie robiony przez innych producentów (Nie przez Ed Boona)?

Offline Annihilator

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2009, 11:20:21 pm »
Edzio zostanie ale sam fakt loga na pudle WB... Niech WB sobie robi Królika Bugsa a nie Kombaty O_O Czekam na Mortal lego :/
REGGAE!

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 05, 2009, 08:23:17 am »
Ja jestem zadowolony ?e mortal jest juz w bezpiecznych rekach i bedzie na spokojnie teraz robiony. Mysle ?e nie bedzie ró?nicy czy to Midway czy WB, kazda firma chce sprzedac swoj tytu? jak najlepiej a teraz takim zadanie ma WB. Mysle ze bedzie lepiej, lepsza kampania reklamowa, i te de.

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 07, 2009, 10:52:27 pm »
Có?, WB nie jest z?e, przynajmniej wiadomo, ?e maj? pieni?dze. Cho? mnie si? marzy?o, ?e z potencjalnych nabywców, prawa wykupi UbiSoft. Jakby nie patrze?, zrobili Prince of Persia, która to jest gr? dobr? i raczej brutaln? (mówi? tu szczególnie o cz??ci drugiej trylogii), wi?c nie by?oby tak ?le. EA kojarzy mi si? g?ównie z grami typu Need for Speed lub innymi sportowymi, wi?c jako? tego nie widz?.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 08, 2009, 12:18:15 am »
Ubisoft z mojego punktu widzenia nie potrafi robi? gier. W ogóle tak jak samochodów tak i gier nie potrafi? robi?. Wiadomo, ?e od czasu do czasu co? im wyjdzie i tak jak Robaczek wspomnia? Prince of Persia czy Heroes of Might and Magic 5 im wysz?o. Poza tym nie ma nic ciekawego. Mo?na jeszcze zwróci? uwag? na Assassin's Creeda.

Co do EA to nie zgadzam si?. EA uderzy?o z wielk? si?? wraz z now? generacj? konsol i zaskakuje wszystkich posiadaczy owych sprz?tów. Wyda?a Dead Space i Mirror's Edge, które s? jednymi z lepszych innowacyjnych gier jakie otrzymali?my.

Gdybaj?c sobie teraz co by by?o gdyby ju? mi tutaj nie pomo?e, bo licencj? MK ma ju? Warner Bros wi?c te? si? ciesz?, bo jak pisa?em Ed ma teraz twardy grunt pod nogami, a wi?c mo?e zrobi? dobr? gr? nie ?cigaj?c si? z czasem przy ci?g?ym dop?ywie gotówki. Patrz?c na polityk? Warner Bros nie b?dzie chcia?a spartoli? Mortala. B?d? chcieli pokaza? si? raczej z dobrej strony, ?e potrafi?. To czy wyjdzie LEGO MK  mnie nie rusza, bo mo?e sobie i wyj?? co nie zmieni faktu, ?e nie mo?e pojawi? si? i dobry, mroczny MK na konsole. Jestem zadowolony z tego faktu, a po zaserwowaniu wi?kszej ilo?ci informacji czy jakiego? trilera stwierdz?, czy jestem w b??dzie czy te? nie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 12:31:28 pm wysłana przez davidkoz »

bronku

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 08, 2009, 01:03:22 pm »
i co? nikt mi nie wierzyl jak mowilem, ze nie bedziee tego dodatku do Mk vs DC .. a co do MK9 Ed Boon juz to dawno wiedzial ze WB kupi LOGO MK,stad sie nam wzial MK vs DC, Boon sie na to zgodzil rowniez wiedzac ze on zostanie przy tym projekcie a kasa bedzie zeby go kontynuowac, TZW UMOWA JA CI MK TY MI PRACE :)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2009, 01:29:33 pm »
Ale ja wierzy?em ;) Ju? od dawna by?o wiadomo, ?e wycofali si? z DLC tylko jako? o tym nie mówiono. Dobrze, ?e jest jak jest. Za wiele up?yn??o aby dodawa? ten kontent, nie wiem czy chcia?oby mi si? go kupowa?! Dodaliby kolejne Kombo Challenge i za?ama?bym si? wtedy, bo jeszcze i tak trzy mi zosta?y do zrobienia.

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2009, 12:22:49 am »
Ogólnie rzecz bior?c szkoda, ?e dosz?o do tego ale Midway jest sobie tego winna (d?ugi dla ?cis?o?ci) ale za to WB tworzy - jak dla mnie - dobr? perspektyw?/nadziej? dla Mortal Kombat i nie chodzi mi tylko gr? (co prawda ma?o gra?em w gry z WB - seria Harry Potter - ale to szczegó?) ale o film. Mo?e i to tylko moja naiwna nadzieja ale kto wie? Mo?e zrobi? nowy film Mortal Kombat albo porz?dny serial animowany. To oczywi?cie moja osobista wizja (i marzenie) a jak b?dzie to si? zobaczy ;)

W kwestii gry to pomy?la?em sobie w?a?nie, ?e WB mog?o by zrobi? kreskówkowe MK z postaciami Looney Toons. Oczywi?cie wszystko by by?o na poziomie ?artu/parodii (dawno temu by?a pono? taka gra Tenis Kombat gdzie m.in by? Scorpion w wersji BigHead/Chibi).

Ogólnie ko?cz?c my?l?, ?e dobrze si? sta?o i licz? na dobre rezultaty ;)

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 12, 2009, 02:09:02 pm »
Ciekawe czy je?li nowy mk wyjdzie i b?dzie "brutalny" tak jak obiecuje Ed Bonn to czy Warner Bros wyrazi zgode na wydanie gry?

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 12, 2009, 07:17:14 pm »
Ciekawe czy je?li nowy mk wyjdzie i b?dzie "brutalny" tak jak obiecuje Ed Bonn to czy Warner Bros wyrazi zgode na wydanie gry?

Nie rozumiem tego pytania, Pewnie ?e si? zgodzi bo przreciesz im na tym zalerzy. Mortal nie by? by mortalem jak by?by nie brutalny mo?e SOFT KOMBAT??

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 12, 2009, 08:13:44 pm »
No i kolejny Update Strony.

Gdyby znalaz? kto? jaki? b??d, nie?cis?o?? prosi?bym o napisanie tego, bo ka?dy jest cz?owiekiem i b??dy czasem robi.

Ch?opaki opisa?em wam Pro Movesy, wi?c mam nadziej?, ?e zaczniecie je robi? :P w ko?cu tylko ja i Bronku je robimy, a wam to jako? si? nie chce. Piekielny Scorpion grasz du?o Deatstrokem i u?ywasz pistolecika, fajny jest do tego Pro Move.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 13, 2009, 11:04:52 pm »
Ch?opaki opisa?em wam Pro Movesy, wi?c mam nadziej?, ?e zaczniecie je robi? :P w ko?cu tylko ja i Bronku je robimy, a wam to jako? si? nie chce.
Jak ju? kupi? PS# to zaczne je robi?...:D
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR