'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 97355 razy)

Offline Cobra

• U?ytkownik
Mortal Kombat 9 - Postacie
« dnia: Lipca 07, 2009, 01:37:09 pm »
W tym temacie mo?ecie wypisa? swoja list? kombatantów, jakich by?cie chcieli w 9 ods?onie MK, od razu napiszcie w jakich strojach by? ci? chcieli zobaczy?
dan? postach np. Sub Zero - Bez maski i strój mniej wi?cej podobny to Mortal Kombat Shaolin Monks...
Mo?ecie te? pisa? 2 stroje do ka?dej postaci...
To mo?e ja pierwszy napisze moj? list? kombatantów?
OK! xD hehehe, a i nie b?d? pisa? jakie mi odpowiadaj? stroje do danej postaci tzn. jakie bym chcia? zobaczy? bo nie mam do tego g?owy dzi?, napisze innym razem ;)

Mortal Kombat 9:
1. SUB ZERO - DOBRY
2. SCORPION - NEUTRALNY
3. REPTILE - Z?Y
4. SHANG TSUNG - Z?Y
5. QUAN CHI - Z?Y
6. RAIDEN - DOBRY
7. LIU KANG - DOBRY
8. JAX - DOBRY
9. VORPAX - Z?A
10. KITANA - DOBRA
11. KUNG LAO - DOBRY
12. BARAKA - Z?Y
13. NOOB SAIBOT - NEUTRALNY
14. JOHNY CAGE - DOBRY
15. CYRAX - DOBRY
16. SIRO (PRZYJACIEL KUNG LAO Z MORTAL KOMBAT CONQUEST) - DOBRY

BOSSOWIE W "KOLUMNIE":
1. SHANG TSUNG AND QUAN CHI - ?LI
2. GORO - Z?Y
3. SHAO KHAN - Z?Y

No to tak Goro i Shao Khan nie s? grywalnymi postaciami (na mojej li?cie),
doda?em Siro i Vorpax czemu?
Chcia?bym ich zobaczy?, a wr?cz bardzo, zawsze chcia?em zagra? Vorpax, nie mam poj?cia z jakiej przyczyny.
I na koniec.... je?li chcecie to mo?ecie tak jak ja napisa? czy dobra posta? czy naturalna czy z?a (charakter),
mo?ecie równie? (JE?LI CHCECIE) napisa? w?asn? historie 9 serii MORTAL KOMBAT. :)
KONIEC! hehehe  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 11:38:02 pm wysłana przez Cobra »

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 07, 2009, 02:15:50 pm »
2. SCORPION - NATURALNY
Hehe, a to dobre

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 07, 2009, 02:25:48 pm »
2. SCORPION - NATURALNY
Hehe, a to dobre
O co ci Adept chodzi? Ja bym chcia? aby w MK9 Scorpion by? naturalny. :)
A i Adept jak chcesz to napisz swoj? list? kombatantów. ;D

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 07, 2009, 02:49:32 pm »
chyba chodzi?o Ci o to ze Scorpion ma by? NEUTRALNY a nie naturalny ;) pozdro :D

a ja bym proponowa? takiego wojownika jak TAKEDA który pó?niej za spraw? Vorpax i Shang Tsunga przemienia si? w SCORPIONA a nast?pnie ginie z r?k Kung Lao;)
napewno wszyscy pami?taja go z Conquesta ;) moim zdaniem bardzo dobrze by pasowa? do fabu?y pomi?dzy II a III mortalem. z reszt? tak samo jak i Quan Chi ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 03:46:34 pm wysłana przez Mateuka »

Robie COMBOSAAAAA!

Offline 'Dranzer

• U?ytkownik
  • Let's Mortal Kombat Begin!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 07, 2009, 04:39:31 pm »
moim zdaniem bardzo dobrze by pasowa? do fabu?y pomi?dzy II a III mortalem. z reszt? tak samo jak i Quan Chi ;)
Panowie, jak Wy mo?ecie tak spekulowa?... Przecie? Quan Chi jest obowi?zkowy. No ale skoro ju? tu jestem to zaszczyc? Was swoj? list? kombatantów. 8)
A oto i ona:
1. Sub-Zero (z mask? i bez)
2. Scorpion  ------II------ (oczywi?cie naturalny) ;D
3. Liu Kang
4. Johnny Cage
5. Kung Lao
6. Cyrax
7. Mileena
8. Sonya
9. Quan Chi
10. Shang Tsung
11. Baraka
12. Reptile
13. Kano
14. Raiden
15. Sheeva
Bossowie: Goro i Shao Kahn
Mi wi?cej postaci nie potrzeba... Spostrzegawczy forumowicz zauwa?y, ?e od pozycji 3 nie ma opisanych strojów. ?eby nikt nie duma? ca?ymi dniami dlaczego ich nie ma, o?wiadczam, ?e ju? mi si? nie chcia?o ich pisa?. :)
Staring at the carnage, praying that the sun would never rise.
Living another day in disguise.

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 07, 2009, 04:57:25 pm »
1.Oczywi?cie Scorpion-neutralny
2.Cyrax-Dobry
3.Ermac-z?y
4.Quan Chi-z?y
5.Sub-Zero -Dobry
6.Kitana-Dobra
7.Shang-Tsung-z?y
8.Reptile-z?y
9.Raiden-Dobry
10.Kung Lao-Dobry
11.Johny Cage-Dobry
12.Sonya-Dobra
13.Milena-z?a
14.Shao Kahn-z?y
15.Goro-z?y

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 07, 2009, 05:25:26 pm »
Panowie, jak Wy mo?ecie tak spekulowa?... Przecie? Quan Chi jest obowi?zkowy. No ale skoro ju? tu jestem to zaszczyc? Was swoj? list? kombatantów. 8)
A oto i ona:
1. Sub-Zero (z mask? i bez)
2. Scorpion  ------II------ (oczywi?cie naturalny) ;D
3. Liu Kang
4. Johnny Cage
5. Kung Lao
6. Cyrax
7. Mileena
8. Sonya
9. Quan Chi
10. Shang Tsung
11. Baraka
12. Reptile
13. Kano
14. Raiden
15. Sheeva
Bossowie: Goro i Shao Kahn
Mi wi?cej postaci nie potrzeba... Spostrzegawczy forumowicz zauwa?y, ?e od pozycji 3 nie ma opisanych strojów. ?eby nikt nie duma? ca?ymi dniami dlaczego ich nie ma, o?wiadczam, ?e ju? mi si? nie chcia?o ich pisa?. :)

Taka lista postaci zdecydowanie mi odpowiada ;) Chociarz i tak ch?tnie zobaczy?bym takie postacie jak Takeda, Siro, Vorpax które pasowa?by zdecydowanie ;)

Robie COMBOSAAAAA!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 07, 2009, 06:27:36 pm »
O czym Wy mówicie. Czy przypadkiem Vorpax, Siro i Takeda nie ?yli 500 lat przed turniejem Mortal Kombat? Umieszczenie ich w grze by?oby wi?c g?upie z punktu widzenia fabularnego.

a ja bym proponowa? takiego wojownika jak TAKEDA który pó?niej za spraw? Vorpax i Shang Tsunga przemienia si? w SCORPIONA a nast?pnie ginie z r?k Kung Lao;)
napewno wszyscy pami?taja go z Conquesta ;) moim zdaniem bardzo dobrze by pasowa? do fabu?y pomi?dzy II a III mortalem. z reszt? tak samo jak i Quan Chi ;)
Takeda to jedno wielkie nieporozumienie. Scorpion to Hanzo Hasashi nie ?aden Takeda. Pozatym Scorpion w tym przedziale czasowym w którym gra zostanie umieszczona ju? istnieje. Jaki wi?c na logik? bior?c sens jest w tym, aby umieszcza? kogo? z przesz?o?ci obok kogo? kim ta osoba si? sta?a w przysz?o?ci (Czyli ?opatologicznie Taked? z przesz?o?ci ze scorpionem z przysz?o?ci. Przecie? to tak nielogiczne ?e ?wiat by implodowa? gdyby ci dwaj si? spotkali w jednej czasoprzestrzeni - pomij?c fakt, ?e Takeda NIE BY? Scorpionem).

Quan Chi zosta? przedstawiony w czwartej cz??ci, czyli do tej pory nie by? znany ?adnemu z kombatantów. Umieszczenie go w przesz?o?ci by?oby równie? dziwne, bo co, fighterzy by go znali, ale nie rozmawiali o nim przez III turniej i dopiero przypomnieli sobie o nim jak Shinnok powróci?? Trzeba sobie jasno powiedzie?, Quan Chi do Mortal Kombat IV NIE ISTNIEJE. Poza tym magiem Mortal Kombat w tych czasach by? Shang Tsung i wola?bym aby tak pozosta?o.

15. CYRAX - DOBRY
Jakim znów cudem... Cyrax to cz?owiek zcybernetyzowany przez Lin Kuei. Rzecz ta mia?a miejsce w III cz??ci Mortal Kombat. Je?eli Mortal Kombat 9 ma si? dzia? mi?dzy III a II turniejem, to Cyrax POWINIEN by? jeszcze cz?owiekiem. Czyli praktycznie nie istnieje ta posta? jeszcze.

Tak samo umieszczenie postaci z Deadly Alliance czy Deceptiona by?o by debilnym posuni?ciem traktuj?cym odbiorców jak bezmózgich zombie którzy wszystko ?ykn?. Jest co? takiego chronologia i logika. Je?eli postaci Kenshi nie by?o przed pojawieniem si? "Deadly Alliance" to znaczy ?e nie by? znany nikomu! Nie istnia? wtedy/robi? inne rzeczy. A jak dadz? t? posta? do gry to co. Jak to b?dzie mo?na wyt?umaczy?? ?e by? Kenshi mi?dzy II a III turnieju, pozna? wielu wojowników, ale ci wojownicy zapomnieli go i nikt nigdy nie wspomina? o nim do czasu zjednania si? Shang Tsunga z Quan Chi. Je?eli tak to zajebi?cie. Fabu?a Mortal Kombat jest i tak spartolona przez takie w?a?nie wpadki to jeszcze bardziej niech j? autorzy posraj? w?a?nie takimi "zabiegami" typu wrzucenie nowych postaci do STARYCH wydarze?. Lito?ci. Dobrze, ?e chocia? SlaveMe jeszcze ma w poszanowaniu fabu?? smoczej serii, bo jak czytam o ekscytacji nowymi postaciami które mog?by si? znale?? w starych dziejach MK to mam ochot? otworzy? czyst? de Luxe ?o??dkow? gorzk? która stoi u mnie na biurku do po?owy pusta.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 07:27:08 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 07, 2009, 07:15:23 pm »
No tak wszystko ?adnie i pi?knie Adept ale z tym nie mog? si? zgodzi?

Quan Chi zosta? przedstawiony w czwartej cz??ci, czyli do tej pory nie by? znany ?adnemu z kombatantów. Umieszczenie go w przesz?o?ci by?oby równie? dziwne, bo co, fighterzy by go znali, ale nie rozmawiali o nim przez III turniej i dopiero przypomnieli sobie o nim jak Shinnok powróci?? Trzeba sobie jasno powiedzie?, Quan Chi do Mortal Kombat IV NIE ISTNIEJE.

Nie mo?na stwierdzi ,ze Quan chi nie istnieje do Mk4 ,poniewa? po raz pierwszy ta posta? pojawi?a si? w MK Mythologies ,którego  akcja toczy?a si? jeszcze przed pierwszym turniejem .A ponad to Quan chi'ego mo?na zauwa?y? w ko?cowy filmiku
MK:SM.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 07, 2009, 07:25:07 pm »
Masz racj?, przeoczenie z mojej strony. Oczywi?cie wi?c Quana Chi to usprawiedliwia i ma prawo znale?? si? w grze.

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 07, 2009, 08:27:57 pm »
Adept mo?e i masz racje ale ile racy Ed nam spekulowa? ?e kolejna ods?ona Mortal Kombat nas zadziwi i takie tam?
Ju? praktycznie nikt nie wie?y w Ed'a s?owa, nie zachwyca si? t? ?ciem? Ed;a Boon'a jak za pierwszym razem!
Ed na o?wiadczy? ?e: "Ludzie chc? Mortal Kombat dla doros?ych.... wi?c my?l? sobie, cholera damy im takie MK" ju? co? podobnego s?ysza?em jakie to MK ma by? ?wietne, Adept zagraj w MK vs DC to nie wiem czy stwierdzisz ?e to takie ?wietne jak Ed nam spekulowa?!
Mo?e i ta historia pomi?dzy MK2 a MK3 to jedna wielka ?ciema?
Ale dobra przypu??my ?e tak jest (?? historiia 9 serii MK jest pomi?dzy MK2 a MK3)!
O czym Wy mówicie. Czy przypadkiem Vorpax, Siro i Takeda nie ?yli 500 lat przed turniejem Mortal Kombat? Umieszczenie ich w grze by?oby wi?c g?upie z punktu widzenia fabularnego.
Z twojego punktu widzenia Siro Vorpax i Takeda ?yli 500 lat przed turniejem tak? I bez sensu by?o by umieszczenie ich w MK9?
To czemu KUNG LAO  jest w MK II?
Mo?e i jest to ostatni potem ale o tym samym imieniu i nazwisku?
Wg bez sensu jest to... Ale ok, z Cyrax’em si? zgodz? z tob? Adepcie.
Ale fajnie by?o by zagra? t? postaci? w MK9, bo g?upie by?o by umieszczenie tych samych postaci z MK II i MK III to prawie jak Trilogy tylko ?e inna historia i mniej by by?o zawodników (w MK9)...
Dobra rozpisa?em si? za bardzo i mnie ponios?o wi?c jak kogo? urazi?em tym postem (szczególnie ciebie Adept) to przepraszam ;)
Nie no, dobra bez sensu ju? pisze, zignorujcie tego posta xD hehehe
Pozdrawiam :)

Offline kamiliskra

• U?ytkownik
  • ;D
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 07, 2009, 08:33:51 pm »
No wi?c:
Mortal Kombat 9
Johnny Cage-Dobry
Kano-Z?y
Raiden-Dobry
Zombie Liu Kang-Dobry
Scorpion-Neutralny
Sub-Zero-Dobry
Sonya-Dobra
Reptile-Z?y
Baraka-Z?y
Mileena-Z?y
Kung Lao-Dobry
Kitana-Dobra
Jade-Dobra
Sindel-Dobra
Stryker-Dobry
Kabal-Dobry
Shang Tsung-Z?y
Motaro-Z?y
Kintaro-Z?y
Goro-Z?y
;D

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 07, 2009, 08:38:55 pm »
Ju? praktycznie nikt nie wie?y w Ed'a s?owa, nie zachwyca si? t? ?ciem? Ed;a Boon'a jak za pierwszym razem!
Ed na o?wiadczy? ?e: "Ludzie chc? Mortal Kombat dla doros?ych.... wi?c my?l? sobie, cholera damy im takie MK" ju? co? podobnego s?ysza?em jakie to MK ma by? ?wietne, Adept zagraj w MK vs DC to nie wiem czy stwierdzisz ?e to takie ?wietne jak Ed nam spekulowa?!
Eeee... *rozgl?da si? w oko?o*, Ty to do mnie mówisz? Do mnie? ?  :-X Albo nie czytasz forum, albo pomyli?e? mnie serio z kim? innym ;)

To czemu KUNG LAO  jest w MK II?
Ekhm... Kung Lao w Mortal Kombat II, a Kung Lao w Mortal Kombat Counques to dwie ró?ne osoby... Ten pierwszy jest potomkiem tego drugiego. Wi?c jak widzisz, wszystko da si? wyja?ni?. Siro i Vorpax ?yli w czasach tego drugiego czyli 500 lat temu.

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 07, 2009, 08:48:17 pm »
Eeee... *rozgl?da si? w oko?o*, Ty to do mnie mówisz? Do mnie? ?  :-X Albo nie czytasz forum, albo pomyli?e? mnie serio z kim? innym ;)

Nie czytam bo mi si? nie chce czasami zerkn? nowe posty :)  ;D
Nie no jak cie Adept urazi?em to jak pisa?em wcze?niej przepraszam, bo ja nie chce szuka? sobie tutaj konfliktów. :)

To czemu KUNG LAO  jest w MK II?
Ekhm... Kung Lao w Mortal Kombat II, a Kung Lao w Mortal Kombat Counques to dwie ró?ne osoby... Ten pierwszy jest potomkiem tego drugiego. Wi?c jak widzisz, wszystko da si? wyja?ni?. Siro i Vorpax ?yli w czasach tego drugiego czyli 500 lat temu.
Adept te? napisa?em ?e to inna posta? ?e to podomek ale o tym samym imieniu i nazwisku to bez sensu tak samo jak mogli by zrobi? o takiej samej nazwie potomka nie wiem
np. LIU KANGA lub RAIDENA to przecie? bez sensu...
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 08:55:54 pm wysłana przez Cobra »

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 07, 2009, 08:52:20 pm »
Adept przesta?my ju? dyskutowa? tak.  ;)
Napisz lepiej swoj? list? kombatantów jakich by? chcia? zobaczy?
w 9 serii MK ;)