'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: MK na Nesa  (Przeczytany 6422 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
MK na Nesa
« dnia: Lipca 13, 2009, 09:58:42 pm »
Wiecie o tym ?e MK wyszed? na nesa? Mam par? wersji na kompie mog? wam przes?a? je na mejla wraz z emulatorem nesa. Ale wydaj? mi si? ?e to robota fanów bo niektóre wersje s? zje***e.

Oto kilka obrazków z gry:

Gra si? nawet ca?kiem fajnie, ale niektóre sceny s? ?le zrobione itp. Ale niektóre wersje s? bardziej starannie wykonane od poprzednich.

PS nie wiedzia?em gdzie umie?ci? ten temat wi?c tu go da?em :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 10:00:26 pm wysłana przez Scorpion king of the soul »
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Odp: MK na Nesa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2009, 10:38:07 pm »
Tak wiemy, ale dzieki za przypomnienie, a gry sa robione przez fanów ?aden mortal nie wyszed? nigdy na nesa.

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2009, 10:40:31 pm »
ale tematu ?adnego nie znalaz?em, a je?eli ju? taki jest to prosz? o linka.

Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline kamiliskra

• U?ytkownik
  • ;D
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 14, 2009, 08:26:15 am »
Chyba w Mortal Kombat 3 grałem na kompie w tej wersji :P
Chyba jeszcze to mam...;)
Nie pamiętam jak się ten emulator nazywał...
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 08:28:16 am wysłana przez kamiliskra »
;D

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2009, 09:07:57 am »
emulator to zapewne FCE Ultra ;)
nawet mam MK3 na kartrid?u do pegasusa ;) i dziala jeszcze ;) dawniej to fajne nawet by?o ;) bo la?a si? krew ;D

Robie COMBOSAAAAA!

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2009, 04:13:39 pm »
Emulator nazywa si? Nester jak chcesz to ci go mog? na mejla przes?a?.
Jest kilka wersji na neta wypisz? te jakie mam : special MKII, MKIII special pepoles 56, MK4, MK Trylogy, MK 5, Mortal Kombat i to chyba wszystko naprawd? polecam te wersje ka?demu graczowi a dla fanów to obowi?zek w nie zagra?  :)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 14, 2009, 04:19:55 pm »
Przesy?am kilka nast?pnych obrazków z gry:

Pami?tajcie je?eli tylko je chcecie to prze?l? je wam na mejla.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 04:36:46 pm wysłana przez Scorpion king of the soul »

Offline Tekken Kombat

• U?ytkownik
  • Debe?ciak
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 19, 2009, 04:10:46 pm »

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 19, 2009, 08:31:18 pm »
Tak wygl?da tak, bo jak widzisz w screenach na górze jest pokazany wybór wojowników, i tylko jeden z nich to prawdziwy Nightowolf reszta to inne postacie z troch? innymi barwami. :)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 20, 2009, 06:28:11 am »
O matko i córko, te pirackie konwersje na NES to niestety kupa, no jeszcze da si? gra? w MK1/MK2, ale ju? to pseudo MK3 to gniot straszliwy - niewiele mu brakuje do nienadaj?cej si? do grania oficjalnej konwersji MK4 na GB. Ostatni raz m?óci?em w te nesowe edycje w '98.

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 20, 2009, 12:51:25 pm »
O matko i córko, te pirackie konwersje na NES to niestety kupa si? do grania oficjalnej

Jak to s? konwersje to ja jestem Elvis Preslay, najprawdopodobniej to chi?czycy je robili. Ostatnio wybra?em si? na tak? r?ban? gie?d? gdzie mo?na wszystko kupi?. Mi?dzy innymi wiele stoisk mia?o te pirackie Nesy i gry na nie. Mi?dzy innymi zauwa?y?em UMK3 w momencie go kupi?em (10z?) Do tego Nesa za 30 z?. I wiecie co? To jest ten MK3 co Screny z niego umie?ci?em i co podobizn? do Mortal Kombata jest. Gra si? identycznie jak na emulatorku ale co tam przy okazji do Nes'a by? kadrid? ze 200 gier wi?c Mari'a te? nie brakuj?. :)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 20, 2009, 01:40:41 pm »
To JEST konwersja/port, tyle ?e PIRACKA. Do tego zjebana np o ile pami?tam w MK1 efekty uppercuta i ciosu wykonanego kombinacj? kick+up by?y zamienione tzn po haku kole? zostawa? lekko odepchni?ty, a po k+u lecia? w powietrze. Naj?mieszniejsza rzecz jaka przypomina mi si? w zwi?zku z tymi bootlegami MORTAL KOMBAT to pewien cartridge jaki ujrza?em w s?otn? pogod? na lokalnym targowisku w roku 1997 (podkre?lam) - ma naklejce kartridza co? jak gdyby morda M. Bisona ze STREET FIGHTER w masce zorro a przy tym napis - MORTAL KOMBAT 4 i w kó?eczku data 1998 :D
Oczywi?cie po przetestowaniu u sprzedawcy dyskietki by? to w?a?nie ten gówniany port z jedynk? MORTALA :D

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 20, 2009, 01:56:12 pm »
Móg?by? zrobi? zdj?cie tego kadrid?a i jak wygl?da gra na TV i zamie?ci? tutaj?  :)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2009, 02:47:55 pm »
Nie bo od dawna nie mam ani Pegazusa ani cartridge'ów, a zreszt? wtedy tego szajsu nie kupi?em bo gr? ju? mia?em na innej dyskietce.

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 21, 2009, 04:38:40 pm »
a ja b?de fajny i dodam fotke z MK na "Pegasusa" ;) moja w?asno?? oto i ona :

a tu Street Fighter 2010:

jako? ta ok?adka z MK kojarzy mi sie z MK vs DC Universe :) czyzby juz wtedy wiedzieli ze taka gra powstanie :P?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2009, 04:40:22 pm wysłana przez Mateuka »

Robie COMBOSAAAAA!