'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)  (Przeczytany 8534 razy)

Offline Dantos

• U?ytkownik
Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« dnia: Lipca 17, 2009, 10:32:53 am »
Ultimate Mortal Kombat 2 - To mój nowy projekt w Mugenie.
Jest to w pewnym sensie Remake mk2 ,lecz nie w dos?ownym znaczeniu tego s?owa ,poniewa? podczas moich prac bardziej skupi?em si? na dodaniu ró?nego rodzaju bajerów ni? na samym odtworzeniu mechaniki tej bijatyki.Projekt ten nie jest w ?adnym stopniu rewolucyjny ,gdy? opiera si? na silniku gry MKP(MORTAL KOMBAT PROJECT).
Prace nad projektem s?  bardzo zaawansowane ,poniewa? trwaj? one ju? od ponad roku .
W ostatecznej wersji gry mam nadziej? ,?e pojawi si? 26 grywalnych postaci i trzech bossów a b?d? to :Kintaro, Ermack, Sub Zero, Chameleon, Shao Kahn, Scorpion, Reiko, Quan Chi, Goro, Raiden, Liu kang, Cage, Kung lao, Grandmaster-Lin kuei, Jade, Theizan, Sonya, Reptile, Shang, Noob Saibot, Blaze, Kitana, Rain, Hornbuckle, Mileena, Jax, Baraka, nightwolf, Smoke.
A na sam koniec dodam ,?e na razie nie mam okre?lonej ?adnej bli?szej daty premiery gry ,ale bed? si? stara? regularnie was informowa? o post?pach w pracy  :)  .

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 31, 2009, 12:04:02 am »
 :o Fajnie to wygl?da ;) Nie mog? si? doczeka? zobaczy? posta? Grandmaster-Lin kuei :)
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 31, 2009, 03:03:46 pm »

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2009, 06:17:41 pm »
Zapowiada si? spoko (to s?owa osoby, która mugena nie trawi). Oby system nie by? "przegi?ty", bo inaczej znowu sko?czy si? na wykonywaniu combosów trwaj?cych pó? godziny i zabieraj?cych ca?y pasek. Powodzenia, mam nadziej? ?e w?o?ony przez ciebie nak?ad pracy b?dzie mia? sens.
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Demon Cyrax

• U?ytkownik
  • I rule this account.
« Odpowiedź #4 dnia: Września 01, 2009, 06:59:55 pm »
Ten projekt jest super i rearny, nie to co mój  :(

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Września 02, 2009, 12:15:30 am »
Ciekawy projekt. Jak b?dzie to jeszcze dzia?a? w miar? bez b??dów to ju? b?dzie super.

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #6 dnia: Września 02, 2009, 02:03:56 am »
Jestem ciekaw wygl?du debiutantów, jak b?dziesz móg? to wrzu? jakie? screeny.
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2009, 06:43:38 pm »
I jak tam post?py z prac?? Ile jeszcze b?dziemy czeka? na sko?czenie projektu? :)
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 24, 2009, 01:52:29 pm »
Kurde, czy?by sko?czy?o si? jak zwykle? :) Dantos!!!! Odezwij si? cz?owieku!!! Walcz z brakiem czasu oraz ch?ci!! Poka?, ?e za?o?enie tego tematu mia?o sens!!!
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 25, 2009, 06:45:03 pm »
No niestety musz? si? przyzna? ,?e ju? od d?u?szego czasu nie pracuje nad tym projektem.Oczywi?cie s? jeszcze jakie? tam szanse ,?e uko?cz? tego mugena ,ale szczerze mówi?c jest to naprawd? bardzo ma?o prawdopodobne.Decyzja jak? podj??em ,czyli zaprzestanie prac wynika z wielu powodów;braku czasu,ogromniej skali projektu jak na jedn? osob? ,a przede wszystkim z braku ch?ci dalszego tworzenia gry.Przyznaje nie jaram si? ju? Mortalem tak jak kiedy? i obecnie skupiam si?  na innych sprawach ni? programowanie w mugenie.
Nie chcia? bym was zostawia? tak z niczym ,dlatego mo?e wydam jakie? ma?e demko zamiast ca?ego projektu ,lub po prostu wrzuc? kilka oddzielnych kreacji z gry (mam tu na my?li postacie mapki itp).Nie wiem co ostatecznie zadecyduje ,ale na pewno jedno jest jasne w pe?n? wersj? UMK2 szybko nie zagracie.

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 25, 2009, 07:08:07 pm »
Ju? nie pierwszy raz spotykam si? z takim s?omianym zapa?em (niemówi?, ?e ja jestem lepszy ;D). Mo?e lepiej nie zak?ada? tematów, ?e co? robimy, dopóki tego nie sko?czymy. Po co napala? publik? na co? co sami nie mamy umiej?tno?ci czasu lub ch?ci zrobi?.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 25, 2009, 07:13:11 pm »
Ju? nie pierwszy raz spotykam si? z takim s?omianym zapa?em (niemówi?, ?e ja jestem lepszy ;D). Mo?e lepiej nie zak?ada? tematów, ?e co? robimy, dopóki tego nie sko?czymy. Po co napala? publik? na co? co sami nie mamy umiej?tno?ci czasu lub ch?ci zrobi?.

?wi?te s?owa, jak zwykle Ninja-Spectre dobrze prawi. Dlatego ja by?em przeciwny ?eby Luna zak?ada? temat o swojej grze. Jednak prym wiedzie OMENGOUKI. Kole? napali? taki temat, jaki to on nie zrobi zajebisty film, jaki to on nie ma aktorów do niego i ile to nie zap?aci? za efekty specjalne i co? Przepad? jak kamie? w studnie. Ja podobnie jak Ninja-Spectre, nigdy nie sko?czy?em na przyk?ad dzia?u "Ninja w Mortal Kombat" na stronie MKC, bo mi si? nie chce :p dlatego wiem, ?e ZAWSZE, ale to ZAWSZE takie tematy s? tylko na pocz?tku i nigdy nie do?ywaj? ogólnej prezentacji projektu :)

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 25, 2009, 08:22:18 pm »
Chocia? tutaj troch? szkoda, bo autor ju? sporo tutaj zrobi?, wi?c nie by? to 1-dniowy zapa?. Mo?e rzeczywiscie niech wyda to co jest (o ile jest ju? w jakim? stopniu grywalne).

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 25, 2009, 09:20:06 pm »
Cytat: Adept
Ja podobnie jak Ninja-Spectre, nigdy nie sko?czy?em na przyk?ad dzia?u "Ninja w Mortal Kombat" na stronie MKC, bo mi si? nie chce :p dlatego wiem, ?e ZAWSZE, ale to ZAWSZE takie tematy s? tylko na pocz?tku i nigdy nie do?ywaj? ogólnej prezentacji projektu :)

No w?a?nie, i teraz le?y tam taka kaleka, niedoko?czona sierota na najwi?kszej i najstarszej stronie o MK w Ciemnogrodzie i ?mierdzi tym s?omianym zapa?em. Pó? biedy jakby to by?a jaka? inna strona o MK, ale bycie osob? wspó?tworz?c? MKC to równie? pewna odpowiedzialno??, m.in. taka, ?e jak si? zaczyna jaki? dzia?, to si? go powinno sko?czy?, chocia? na 90%... Ale to tak tylko, na marginesie...

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 26, 2009, 12:26:24 am »
Mo?esz mnie cmokn?? :) dzi?ki mnie MKC po raz pierwszy ma w?asne artyku?y, a nie recenzje, opisy czy inne spisy. Prawdziwi fani mówi?, ?e w?a?nie po to na Mortal Kombat Center wchodz? i ich zdanie si? liczy. Poza tym jak jeszcze nie zauwa?y?a? s?oneczko, to artyku? jest form? pisan? opublikowan?. Natomiast projekty s? pomys?ami niezrealizowanymi. Osiemdziesi?t procent artyku?u to nadal jest osiemdziesi?t procent kawa?u dobrej lektury. Zamiast marudzi? posz?aby? w moje ?lady i napisa?a co? z wiedzy nabytej, co przys?u?y si? do powstania fajnego artyku?u tak jak na przyk?ad opis prawdziwej historii ninja w porównaniu z gr? :) Dlatego Ty sobie mo?esz mówi?, nie stworzy?a? nic swojego co by nadawa?o si? do opublikowania na najlepszej Polskiej Stronie o Mortal Kombat.

A tak na marginesie mo?e przeczytasz w ko?cu ten artyku?? Jest on obowi?zkowy dla ka?dego fana ninja :) Bo w sumie w ca?ym necie nie ma czego? takiego, a my MKC mamy tak? analiz? :) Hail to the Adept! Który pomaga przy DWÓCH najwi?kszych stronkach o Mortal Kombat. Nie zapominaj, ?e moje teksty s? równie? na tej drugiej najwi?kszej stronie o MK :p
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 12:41:56 am wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06