'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mortal Kombat - Scorpion and Sub - Zero  (Przeczytany 11511 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Mortal Kombat - Scorpion and Sub - Zero
« dnia: Listopada 03, 2009, 07:07:36 pm »
Siema! Otó? zawsze marzy?em aby stworzy? co? na wzór MK:MSB. Ale ?eby by?y tam dwie postacie do wyboru Scorpion i Sub-Zero. Wi?c rok temu zacz??em my?le? o tym na powa?nie, gdy? bowiem znam si? na grafice lecz o programowaniu nic nie wiem. Zaczo?em tworzy? "spritowe" ruchy Scorpiona oto one:

Przed ka?dym levelm i w trakcie pojawia?y by si? takie rozmówki mi?dzy wojownikami z MK:

Chcia?bym aby kto? mi pomóg? a w?a?ciwe to zaprogramowa? ca?? gr? jak b?d? gotowe wszystkie sprity i wygl?dy gry (menu, wygl?d leveli itp.)

Oczywi?cie zapraszam wszystkich ch?tnych do tworzenia wygl?dów gry (menu i leveli)

Moje GG: 10848604
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2009, 07:09:41 pm wysłana przez Scorpion king of the soul »
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Odp: Mortal Kombat - Scorpion and Sub - Zero
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2009, 07:33:31 pm »
Siema! Otó? zawsze marzy?em, aby stworzy? co? na wzór MK:MSB na PLAYSTATION3, ?eby by?y tam trzy postacie do wyboru: Scorpion,Sub-Zero i Sindel, no bo wiecie :) Fajna z niej babka, a taka pomijana cz?sto. Wi?c rok temu zacz??em my?le? o tym na powa?nie, gdy? bowiem znam si? na grafice, lecz architektury PS3 jeszcze nie rozgryz?em. Zacz??em tworzy? "sprity" owych bohaterów:

http://i37.tinypic.com/zxod5f.jpg

Chcia?bym, aby kto? mi pomóg?, a w?a?ciwe to zaprogramowa? ca?? gr?.

Oczywi?cie zapraszam wszystkich ch?tnych do tworzenia wygl?dów gry (menu i leveli)

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2009, 07:38:32 pm »
:D

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2009, 09:01:47 pm »
Strasznie mnie zainspirowa? projekt Davidkoza. I znaj?c moje dobre serce postanowi?em mu troch? pomóc. Na pocz?tek poprawi?em model Sindel o najwa?niejsze detale:

Zaprojektowa?em równie? pierwsz? mroczn? i klimatyczn? plansz?:

Mam nadziej?, ze wiecej osób przy??czy si? do tego wspania?ego projektu ;D.

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2009, 09:20:08 pm »
ludzie czy wy se jaja robicie czy na prawd? chcecie pomóc? :P
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 03, 2009, 09:28:40 pm »
Naprawd? chcemy pomóc :) Dzi?ki Ninja-Spectre. Wiedzia?em, ?e czego? mi brakuje u Sindel ;) No to mamy ju? trzy modele postaci z czego si? niezmiernie ciesz? i mam nadziej?, ?e inni u?ytkownicy pomog?, g?ównie przy rozkminaniu PS3 ;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 03, 2009, 10:05:47 pm »
Scorpion king of soul, chcemy chcemy, tylko jak mamy powa?nie zabra? si? do pomocy jak Ty sam profesjonalizmem nie kipisz.

1) Sprite`y wygl?daj? okropnie
2) Grandmaster NIGDY nie by? mistrzem Scorpiona. Nie wiem dlaczego si? tak wi?c do niego Scorp zwraca skoro s? w?a?ciwie ?miertelnymi wrogami.
3) Najgorszy zawsze punkt. Nie te umiej?tno?ci kolego. Nie ten wiek i nie ten czas. Tu nie mo?na by? ?rednim. ?eby co? fajnego stworzy? trzeba by? bardzo dobry w jednej chocia? dziedzinie.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 03, 2009, 10:36:49 pm »
Scorpion king of soul, chcemy chcemy, tylko jak mamy powa?nie zabra? si? do pomocy jak Ty sam profesjonalizmem nie kipisz.

1) Sprite`y wygl?daj? okropnie
2) Grandmaster NIGDY nie by? mistrzem Scorpiona. Nie wiem dlaczego si? tak wi?c do niego Scorp zwraca skoro s? w?a?ciwie ?miertelnymi wrogami.
3) Najgorszy zawsze punkt. Nie te umiej?tno?ci kolego. Nie ten wiek i nie ten czas. Tu nie mo?na by? ?rednim. ?eby co? fajnego stworzy? trzeba by? bardzo dobry w jednej chocia? dziedzinie.

Wiem ?e sprity nie s? najlepsze ale w paincie te? nie s? robione, tak wi?c u?ywajcie jakby co chocia? gimpa.

Co do Grandmastera to b?dzie tam sporo rzeczy zmienianych, robi?em to rok temu i jeszcze w tedy tak bardzo fabu?? MK si? nie interesowa?em ;)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 03, 2009, 10:37:05 pm »
I nadesz?o samo z?o zwane obiektywizmem z samej góry lodowej otwieraj?c oczy niszcz?c wszystko to, co budowane by?o te dwa lata. Teraz nic nie pozosta?o jak zgodzi? si? z r?k? sprawiedliwo?ci i pozwoli? odej?? swoim marzeniom.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 03, 2009, 10:40:06 pm »
I nadesz?o samo z?o zwane obiektywizmem z samej góry lodowej otwieraj?c oczy niszcz?c wszystko to, co budowane by?o te dwa lata. Teraz nic nie pozosta?o jak zgodzi? si? z r?k? sprawiedliwo?ci i pozwoli? odej?? swoim marzeniom.

No! Kurwa!

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 04, 2009, 03:13:05 pm »
By? mo?e ów "obiektywizm" odnosi si? do dwóch ( z trzech ) uwag, którymi Adept uraczy? projekt Scorpiona, ale ocena tego, jak? fabu?? King of the Soul obdarzy? swoj? produkcj?, to raczej przyk?ad subiektywizmu.
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 04, 2009, 03:24:47 pm »
Nieprawda :) Subiektywizm by by?, gdybym napisa? "Moim zdaniem fabu?a ssie", jednak ja poda?em oficjale sprostowanie fabularne do historii Scorpion king of soul opieraj?c si? na kanonie Mortal Kombat. Wszystko co nie jest w kanonie to historie alternatywne, a nigdzie w po?cie u?ytkownik nie napisa? o tym, ?e to fan fiction z alternatywn? histori?, no tak czy nie? Poza tym troch? logiki drodzy userzy. Niektórych rzeczy nie wypada zmienia?, Sub-Zero nie jest murzynem, Sonya nie mia?a nigdy romansu z Kitan?, a Grandmaster nigdy nie by? mistrzem Scorpiona. Wszystkie te fakty z fabularnego punktu widzenia s? bez sensu, ale u?ytkownik mo?e je urzeczywistni?, w ko?cu hulaj duszo. Jednak czytaj?c takie co? wi?kszo?? raczej si? skrzywi ni? popatrzy przychylnie. Przynajmniej koneserzy fabularni tacy jak SlaveMe. Popieraj?c si? wi?c na oficjalnej fabule gry do projektu stricte Mortal Kombat, to gdzie pope?ni?em subiektywizm? Prosz? na drugi raz bardziej wnikn?? w struktur? postów. Bo je?eli jest co? w kanonie i drugi u?ytkownik mówi: "Tego nie ma w kanonie" to czy to obiektywizm czy subiektywizm? No w?a?nie :) Oczywi?cie, ?e obiektywizm.

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 04, 2009, 05:37:01 pm »
Taka gra powstaje z r?k ADEPTA, DAVIDKOZA I LUNY, b?dziemy mogli tam równie? mie? do wyboru naszego niebieskiego ninje Sub-Zero czy jego najwi?kszego wroga Scorpiona :)
Wi?c nie wiem po co robi? 2 prawie ?e tak? sam? gre (chodzi mi o fabu??/w?tek)
Ja popieram Adepta, Scorpion nie te lata aby robi? gre trzeba to robi? dobrze a nie ?rednio (cyt. Adept) aby co? konkretnego z tego wysz?o, ja nigdy si? za takie co? nie wzi??em i nie wezm? gdy? wiem ?e jestem s?aby w te "klocki", nie oszukujmy si? ma?e masz umiej?tno?ci aby robi? gr? na odpowiadaj?cym dla userów poziomie :)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 04, 2009, 07:24:56 pm »
Ninja-Spectre, Cobra, Davidkoz, nie dokarmiajmy ju? trolla

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 04, 2009, 10:52:28 pm »
Intersubiektywnie projekt jest chujowy, amen. I przesta?cie pierdoli?, bo mnie chuj strzela.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum