'

Autor Wątek: Kto prze?yje Armageddon?  (Przeczytany 8177 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
Kto prze?yje Armageddon?
« dnia: Grudnia 06, 2009, 10:05:16 am »
Pojawi? si? pierwszy news na temat wydania Mortal Kombat 9, a ja jaki? czas temu natkna?em si? na ciekawy artyku? na temat postaci jakie mia?yby prze?yc Armageddon. Pisa?em o tym davidkozowi i w poszukiwaniu linka w historii okaza?o si?, ?e ca?y materia? znikn?? ze strony tak szybko i nagle jak si? pojawi?... Ca?o?c nale?y traktowac wy??cznie jako fake, bo najprawdopodobniej nim jest a geniuszem te? nie trzeba byc, ?eby odkryc ?e postacie takie jak Sub-Zero, Scorpion, Reptile, Nitara, Kitana czy Shang Tsung prze?yj?. W ko?cu s? one postaciami flagowymi lub po prostu lubianymi przez fanów czy twórców gry. Ale nie o tym chcia?em, szuka?em na forum, ale nie znalaz?em podobnego tematu. Wiec, jak my?licie? Kto nie przetrwa Armageddonu, mimio tego, ?e tak naprawde nikt jeszcze nie zgin?? :P Patrzcie niezniszczalny Shang czy Liu Kang ;)

Wydaje mi si? ?e armageddon nie b?dzie ostatecznie a? tak wielki i po?egnamy si? mo?e z 20 postaciami z czego wi?kszo?c tych, które nie przyj??y si? przez fanów, typu Kira, Ashrah czy ?artobliwy Meat.
Ja w sk?adzie ludzi do odstrza?u widz? tylko nieszcz?sn? szesnastk?:
Rain, Stryker, Dairou, Jarek, Darrius, Reiko, Mavado, Hotaru, Kobra, Mokap, Taven, Daegon, Ashrah, Kira, Meat, Blaze.

Co tu du?o mówi s? to najmniej popularne postacie z ca?ej serii...
A jakie s? wasze typy?

Offline Cobra

• U?ytkownik
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2009, 11:53:04 am »
Witam.
No wszystko ?adnie pi?knie ale twoje postacie do ostrza?u nie s? dobrze tzn s? ale nie zgodz? si? z wyj?tkami:

Rain? no tak ten z Armageddonu to jedna wielka pora?ka, ale przypomnij go sobie z MKT :D
Rain w starym stylu z zmienionym strojem jak najbardziej zostaje i z tymi mocami wody, lepiej pozosta? przy takich z mkt a nie takie z mka :)

Reiko. Chcesz go do odstrza?u? o? nie, moja ulubiona posta? w mk4 do ostrza?u nie, nie on na pewno prze?yje :D :P

Reszta pod mur i po kolei, zabawa w kilera :D :P

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2009, 10:41:33 pm »
?atwiej mi b?dzie napisa? kto powinien prze?y?. ?eby nazwa armagedon by?a cho? troch? trafna, z góry zak?adam ?e prze?yje najwy?ej 30:
1. Sub-Zero         11. Noob Saibot     21. Bo'Rai Cho
2. Kano               12. Goro               22. Moloch
3. Shao Khan        13. Kabal             23. Cyrax
4. Baraka             14. Kitana            24. Nightwolf
5. Sektor             15. Raiden            25. Zombie Liu Kang
6. Shang Tsung    16. Drahmin          26. Sonya
7. Frost              17. Johny              27. Li Mei
8. Scorpion          18. Kung Lao        28. Niatara
9. Quan Chi         19. Mileena           29. Motaro (Centaur)
10. Reptile           20. Havik             30. Jarek
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2009, 10:48:51 pm »
Ja celowa?bym tylko w postacie, które przyj??y si? w serii dosy? mocno:

Ninja: Scorpion, Sub-Zero, Reptile
Potwory ;D: Shang Tsung, Quan Chi, Shao Kahn, Kano, Goro
Antypotwory: Raiden, Sonya, Jax, Johnny Cage, Kung Lao
Siory: Mileena i Kitana
Roboty: Cyrax i Sektor
Nowi: Kenshi, Li Mei, Nitara, Frost

i nie wiem co my?le? o Liu Kangu no bo to on by? gwiazd? t? fabularn? Mortal Kombat.

Chocia? Ermac jak i Noob Saibot te? trzymaj? poziom. Trudno sobie wyobrazi? kto móg?by prze?y?, a kto nie, bo nie wiemy z jakiego punktu mamy si? odnie??. Tego co ja poda?em? Czy z ich si?y, która jest przewrotna. Nie wiem. Taki temat typowo teoretyczny nie wnosz?cy chyba nic, a daje do my?lenia :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2009, 10:53:04 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 07, 2009, 12:10:19 am »
Ja myślę że przeżyje Scorpion, Cyrax, Ermac, Jax, Sub-zero, Kitana, Milena, Quan chi, Reptile, Sektor, Raiden, Sonya, Kano, Shao Kahn, Shang Tsung, Kung Lao, Rain, Johny Cage, Noob Saibot, Kenshi, Baraka, Bo rai cho, Kabal, Onaga, Jade, Sindel, Smoke, Goro, Motaro, Nightwolf i Liu kang chociaż go nie lubię
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2009, 10:21:33 am wysłana przez Piekielny Scorpion »

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

robaczek

• Gość
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 07, 2009, 03:32:41 pm »
To mo?e ja te? si? dopisz?... a w?a?ciwie napisz?, kto w/g mojej skromnej osoby prze?yje t? pora?k? jak? by? Armageddon.

01. Baraka (brzydki, ale wszyscy go kochaj?);
02. (Blind) Kenshi (jako? nie przypad? mi do gustu, ale i tak wyró?nia si? na tle nowych postaci;
03. Chameleon (ci?gnie si? jak smród po gaciach od cz??ci 2D, wi?c przypuszczam, ?e jeszcze si? z nim spotkamy);
04. Cyrax (lepszy od Sektora, który jest postaci? ca?kowicie pozbawion? charakteru);
05. Ermac (co? w sobie ma XD);
06. Goro (naczelny podnó?ek Shanga, jak?e mog?oby go zabrakn???);
07. Jade (jedna z najfajniejszych babek w MK);
08. Jax (bo murzynów jest tu ma?o i jaki? by? musi!);
09. Cage (naczelny debil serii MK, poza tym... kto? z dobrych musi gin?? dla wi?kszego dramatyznu, a nikt nie ma w tym wi?kszego do?wiadczenia ni? on XD);
10. Kabal (ludzie go lubi?, bo ma pokr?con? histori?... jak to by?o? a bad guy turned good guy turned bad guy :D
11. Kano (naczelny zbir MK; poza tym ma to specyficzne poczucie humoru);
12. Kitana (narzeczona Liu Kanga, poza tym... eee... ?adne ma oczy);
13. Kung Lao (sto razy lepszy od Liu Kanga, samo to kwalifikuje go do pozostania);
14. Liu Kang (tylko Starzy Bogowie wiedz? jak bardzo nie chc? ju? ogl?da? tego go?cia, ale có?... jak to Boon kiedy? mniej-wi?cej powiedzia?: Liu Kang jest w grze po to, by nawet twoja babcia po 15min. grania by?a w stanie opanowa? t? posta? i dobrze gra?; tyle);
15. Mileena (kochanka Baraki. Samo to kwalifikuje j? do pozostania, bo nawet najwi?kszy potwór musi mie? na ?wiecie cho? jedn? rzecz, któr? kocha XD);
16. Motaro (bo jest odmian? dla Goro);
17. Noob Saibot (sknocili jego histori? w pó?niejszych ods?onach, ale to wci?? fajna posta?);
18. Quan Chi (tego go?cia nie chc? ogl?da? jeszcze bardziej ni? Liu Kanga, ale autorzy maj? to w g??bokim powa?aniu i wpychaj? go do ka?dej cz??ci od czasów MK4);
19. Rayden (bo wszyscy go kochaj?);
20. Reptile (bo jest taki malutki... to taki piesek Shanga, tylko zamiast szczeka?, syczy i pluje kwasem XD);
21. Scorpion (bo to ulubiona posta? Boona);
22. Shang Tsung (bo to jedyny s?uszny czarnoksi??nik w MK);
23. Shao Kahn (bo to najwi?szy boss gier komputerowych wszech-czasów. Nie ma, nie by?o i nie b?dzie drugiego takiego i ?adne tam Onagi tego nie zmieni?!);
24. Smoke (bo ma ciekaw? histori? i ogólnie jest fajn? postaci? lubian? przez fanów, mo?e nie ulubion?, ale lubian?);
25. Sonya (bo Jax nie mo?e by? sam);
26. Sub-Zero (bo to druga ulubiona posta? Boona);

I to tyle.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 07, 2009, 04:38:30 pm »
Dla leniwych i niechc?cych czytac przyd?ugich komentarzy krótkie podsumowanie:
Raiden 6
Shang Tsung 6
Kano 6
Sonya Blade 6
Goro 6
Sub Zero 6
Scorpion 6
Kung Lao 6
Reptile 6
Kitana  6
Mileena 6
Shao Kahn 6
Cyrax 6
Quan Chi 6
Johnny Cage 5
Sektor 5
Liu Kang 5
Jax 5
Baraka 5
Motaro 5
Noob Saibot 5
Kenshi 5
Kabal 5
Nightwolf 4
Frost 4
Nitara 4
Li Mei 4
Bo Rai Cho 4
Smoke 4
Ermac 4
Jade 4
Sindel 3
Rain 3
Drahmin 3
Havik 3
Onaga 3
Moloch 3
Chameleon 3
Kintaro 2
Sheeva 2
Fujin 2
Tanya 2
Reiko 2
Shinnok 2
Kai 2
Hsu Hao 2
Shujinko 2
Noob Smoke 2
Sareena 2
Khameleon 2
Jarek 1
Stryker 0
Meat 0
Mavado 0
Hotaru 0
Ashrah 0
Dairou 0
Kobra 0
Darrius 0
Kira 0
Blaze 0
Taven 0
Daegon 0
Mokap  0

Offline Cobra

• U?ytkownik
Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 07, 2009, 08:05:21 pm »
Ok to mo?e ja si? wypowiem jakie postacie i w ogóle takie tam :D :P

Ale najpierw chcia?bym zwróci? uwag? do Bodzia, je?li mo?na to prosz? o przeniesienie tego tematu do "Mortal kombat 9 - Postacie" gdy? wypisujemy tutaj kto prze?y? ten Armageddon i to nawi?zuj? jakie postacie raczej si? znajd? w MK 9, na tok my?lenia Ed'a to wrzuci w?a?nie w MK9 postacie które prze?yli Armageddon i walnie jak?? historie jak to by?o po tym Armageddonie (i nie wie?? ?e nawi??e histori? i postacie mi?dzy MKII a MK3) wi?c je?li mo?na to lepiej przenie?? ten temat :-)

Ok zaczynajmy:
PS: JESTEM PEWNY ?E WYWAL? JAK?? GWIAZD? (G?ÓWN? TWARZ MK, PONIEWA? TO WG MNIE BY?O BY WYJ*BA? WSZYSTKIE NIE PRZYJ?TE POSTACIE, ED ZROBI JAK?? HISTORYJK? ?E TEN UMAR? BO TO I ZDAJE MI SI? ?E TO B?DZIE KTO? Z 3 G?ÓWNYCH WYBRANKÓW (CHODZI MI O LIU, JOHNEGO, SONYA). . .

LIU KANG:
Co tu komentowa?? g?ówna twarz MK, bez niego historia mk nie by?a by taka jak teraz, i nie lubi? go ale zostaj?, chc? jakby on prze?y?!

SONYA:
Mi nie przeszkadza, fajna, twarda babka i fajnie rozwini?t? ma histori? jak to chc? zabi? Kano, niech przy tym pozostanie ale pod jednym warunkiem, niech nie robi? z niej DZIWKI!

KENSHI:
najlepsza posta?, najbardziej zajebista z tych wszystkich gównianych posta? z 3d (tam z wyj?tkami), zast?pi? by naszego aktorzyn? Johnego, gdy? wg mnie c5 minut Johnego si? ju? dawno sko?czy?o. !

KUNG LAO:
Mam takie marzenie aby nasz KUNG zosta? zabity ale nie na Armageddonie tylko po MK9. Chod? go uwielbiam chcia?bym aby zgin? fajny by?by taki w?tek w historii MK, jak to nasz Liu chc? si? zem?ci? za ?mier? Kunga, i chcia?bym aby w?a?nie on zosta? zabity z r?ki Reiko!

JAX:
COPY:
Mi nie przeszkadza, fajny, stanowczy murzyn (nie jestem rasist?) i fajnie rozwini?t? ma histori? jak to chc? pomóc Soni zabi? Kano. . . BACZNO?? xD

KITANA:
?liczna, STARA ksi??niczka, ?atwo si? ni? gra i fajne ma specjalne ataki, historie ma te? niczego sobie, i niech zabije ukochan? brzydala (Baraki), Mileene. . .

TANYA:
Fajnie mi si? ni? walczy w mk4 i w mka fajny z niej by? szpieg w mk4 i swoim takim zachowaniem mi si? spodoba?a, w miar? ma fajn? historie
i wg mnie lepsza jest nisz Jade wi?c jak najbardziej chc? j? widzie?, a Mileena to tam przypu??my ?e umar?a :D

CYRAX:
Nie lubi?em go, lecz. . . jak odzyska? dusz?, jak do??czy? do Agencji Outerworld Investigation Si? Specjalnych i jak zosta? ich zwiadowc? w Outworld to polubi?em i z tego co pami?tam to najlepiej nim mi si? gra?o w Mortal Kombat Armageddon, powinien on zosta? i ed powinien poci?gn?? jego dalsze losy doda? co? do jego historii np ?e zabi? tego Ketchupa (sektora).

SMOKE:
Bardzo go lubi?, ju? od pocz?tku mi si? on spodoba? (w sensie gameplayu i jego historii)
robaczek:
"bo ma ciekaw? histori? i ogólnie jest fajn? postaci? lubian? przez fanów, mo?e nie ulubion?, ale lubian?"   True +

FROST:
Ma ona co? w sobie, jest godn? wersj? Sub-Zero, Ed znakomicie zarówno jak i j? i Kenshi'na wtopi? w t? historie Mortal Kombat.
Frost jest jedn? z najlepszych tzn najfajniejszych pod wzgl?dem historii jej gamplayu i wygl?du, postaci? z serii postaci z 3d (Ale i tak Kenshi jest najlepszy z 3d) xD

SUB-ZERO:
Zostanie na 100% gdy? Ed jak by go wywali? zrazi? by si? na utraty wielu milionów fanów bo co to za MK, bez g?ównych ninja naszych ninja? (Sub Zero tak wiem on jest Lin Kuei a nie ninja ale pisz? go jako ninja i mam to gdzie?!, Reptile, Scorpion)
A po za ma ciekaw? historie jak to odszed? z Lin Kuei, jak to ?e ma brata z brother of shadow (Noob Saibot) i chcia?bym aby rozwin? ci?g dalszy jego historii i ju? po pewnym czasie ?eby zgin? z r?ki swojego starszego brata, wtedy ju? bym zniós? ?e Sub by odszed? z MK, fajnie by by?a rozwini?ta historia. .  :-)

REPTILE:
Jak to nasza zarobaczona (bez urazy) napisa?a "...to taki piesek Shanga...".
Chcia?bym aby nasz czarnoksi??nik zosta? raz na zawsze zabity i to w?a?nie przez jego "pieska" Reptile. FATALITY! xD
I jak napisa?em przy Sub-Zero: "co to za MK, bez naszych ninja? (Sub Zero . . ., Reptile, Scorpion)"

SCORPION:
Nie przepadam za t? postaci? ale chcia?bym aby prze?y? i w ko?cu zgin? z r?ki Sub'a ale przed tym chcia?bym zobaczy? intro jak zabija Quan Chi'ego (scorpion by si? dowiedzia? w ko?cu kto naprawd? zabi? jego rodzin?). . .

RAIN:
Przywróci? takiego mrocznego Raina z MKT a nie "supermena" z pelerynk? z MKA i git. . .

NOOB SAIBOT:
Wg mnie w przeciwie?stwie do robaczka nie uwa?am ze ma sknocon? histori? mi si? jak najbardziej podoba i chc? aby zabi? on Sub'a, aby udowodni? mu kto jest najsilniejszy z Lin Kuei.
Niech uka?? si? w ko?cu z tego cienia, najbardziej mu w tym pomorze ?mier? m?odszego brata z jego r?ki. CHCE GO ZOBACZY?, CHC? W MK9 I W DALSZYCH CZ??CIACH!

KANO:
Moja ulubiona posta? z pierwszej cz??ci Mortal Kombat, uwielbiam jego odra?aj?cy wygl?d z?odzieja i jego charakter. . .

JAREK:
Mo?e to wg was g?upi pomys? aby on akurat prze?y? Armageddon ale wyobra?cie sobie, on wraz z Kano ostatni cz?onkowie Black Dragon'u poszukiwani przez Outer World Investigation Agec, oni razem walcz? z sony? i jaxem, fajna by?aby historia taka ?e Jarek i Kano razem wyruszyli na misj? pozbycia si? ca?ej Agencji Si? Specjalnych lecz im si? nie powiod?o i Jarek lub Kano uciekaj? (jedne z nich) a drugi umiera z ich r?k, a ?e oni s? tacy wredni tzn ?li to udaj?c przyjació? przed sob?, to przyjdzie co do czego to ka?dy chroni swoj? dup?. . . Jak najbardziej chcia?bym zobaczy? taki motyw po MK Armageddon :D

BARAKA:
Nic do napisania nie mam tylko to ?e pojawi si? gdy?:
robaczek:
"brzydki, ale wszyscy go kochaj?" utrata jego by mocno zabola?a wielu fanów MK. . .

REIKO:
Có? doda?? Ma ulubiona posta? z MK4, niech si? odklej od Shinoka i pod??a swoimi ?cie?kami, niech za?o?y jakie? stowarzyszenie i aby mia? co? na swoim celu np wyt?pi? wszystkich mnichów zaczynaj?c od wspania?ego KUNG LAO! ! !

QUAN CHI:
SHANG mi si? przejad?, czas na lepsz? "czarn? magi?", wspania?y NOWY pan dla gora, lecz po MK9 nie chce ju? ?adnego czarnoksi??nika i niech Scorpion ju? go po MK9 zabij?. !

GORO:
G?ówny "przed ostatni boss" i wg mnie najfajniejszy z tych wszystkich (Kinatro, Motaro)
i by mia? nowego pana ;D Quan Chiego. . .

RAYDEN:
Wszystko ?adnie pi?knie ale irytuje mnie to ?e jest teraz neutralny i zawar? na Armageddonie ten pakt z Shao Khanem czy co tam by?o, niech zostanie tylko niech jego brat Shao Khan b?dzie znów jego ?miertelnym wrogiem!

SHAO KHAN:
Podpisuj? si? pod robaczkiem! NAJLEPSZY BOSS!

No i to wszystko, chcia?bym aby to oni prze?yli w?a?nie Armageddon, lecz szansa na mój wybór jest jak jedna na milion. . . Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2009, 12:41:27 pm wysłana przez Cobra »

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Odp: Kto prze?yje Armageddon?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 07, 2009, 08:26:33 pm »
Ok to mo?e ja si? wypowiem jakie postacie i w ogóle takie tam :D :P

Ale najpierw chcia?bym zwróci? uwag? do Bodzia, je?li mo?na to prosz? o przeniesienie tego tematu do "Mortal kombat 9 - Postacie" gdy? wypisujemy tutaj kto prze?y? ten Armageddon i to nawi?zuj? jakie postacie raczej si? znajd? w MK 9, na tok my?lenia Ed'a to wrzuci w?a?nie w MK9 postacie które prze?yli Armageddon

Temat jak najbardziej na odr?bno??, a nie ??czenie go z tamtym, poniewa? jak wiemy MK9 b?dzie dzia?a si? przed Aramgeddonem, pomi?dzy MK2, a MK3, wi?c nie widz? tutaj zale?no?ci.

Offline Cobra

• U?ytkownik
Odp: Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 07, 2009, 09:31:42 pm »
Ok to może ja się wypowiem jakie postacie i w ogóle takie tam :D :P

Ale najpierw chciałbym zwrócić uwagę do Bodzia, jeśli można to proszę o przeniesienie tego tematu do "Mortal kombat 9 - Postacie" gdyż wypisujemy tutaj kto przeżył ten Armageddon i to nawiązuję jakie postacie raczej się znajdą w MK 9, na tok myślenia Ed'a to wrzuci właśnie w MK9 postacie które przeżyli Armageddon

Temat jak najbardziej na odrębność, a nie łączenie go z tamtym, ponieważ jak wiemy MK9 będzie działa się przed Aramgeddonem, pomiędzy MK2, a MK3, więc nie widzę tutaj zależności.

na tok myślenia Ed'a to wrzuci właśnie w MK9 postacie które przeżyli Armageddon i walnie jakąś historie jak to było po tym Armageddonie (i nie wieżę że nawiąże historię i postacie między MKII a MK3)

No ale ok ;-) hehe
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2009, 09:34:38 pm wysłana przez Cobra »

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 07, 2009, 10:24:48 pm »
Tak szczerze to my?la?em, ?e historia MKA nie jest dalszym ci?giem fabu?y, tylko w?tkiem pobocznym.
Pokurwi?o mnie!!!

Offline filipq007

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 01, 2010, 07:21:52 pm »
Ka?dy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1