'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Wigilia 2009  (Przeczytany 1717 razy)

Offline Cobra

• U?ytkownik
Wigilia 2009
« dnia: Grudnia 24, 2009, 06:01:19 pm »
Wi?c tak, nadszed? okres gdzie wszyscy s? szcz??liwi z rodzin?, dostaj? prezenty/kase, maj? wspania?y ciep?y posi?ek na stole, ca?y ?wiat staj? si? pi?kniejszy w ten jeden dzie? jakim jest 24 grudnia - Wigilia (urodziny mojego brata :)).
Ja dzi? nie jestem ze sw? rodzin? gdy? nie jest w Polsce ale to moje tanie sentymenty które nikogo nie obchodz?, lecz czuj? si? smutno ale podtrzymuje mnie ta wspania?a atmosfera jak i na forum jak i tutaj w Anglii!
Osobi?cie ju? zjad?em sobie kolacje wigilijn? i le?? roz?o?ony
(http://i50.tinypic.com/1zz0481.jpg) patrz?c si? jak gra mój kolega z drugim w fife 10 (ps3) na kas? hehe
Wi?c z tej okazji chcia?bym. . . STOP!
My fani po??czeni przez Mortal Kombat, którzy sp?dzamy bardzo du?o czasu na dyskusjach, równie? jeste?my jedn? wielk? rodzin?! ! !
Wi?c chcia?bym ?yczy?, wam kombatantom tego forum, du?o zdrowia, mi?o?ci, szcz??cia, pieni?dzy, chod? pieni?dze szcz??cia nie daj? lecz bez nich nie da si? praktycznie ?y?, wymarzon? ?on?/m??a lub jak kto? ma swoj? wybrank?/ka to przede wszystkim aby?cie blyi razem do ko?ca swoich dni no i szcz??liwi ze sob?, ZDROWIA przed wszystkim dla was i dal waszych rodzin, bliskich i dalekich, i ?ycia pe?nych pozytywnych przygód, i na koniec wymarzonego, rewelacyjnego Mortala! ! ! Wi?c dwoma s?owami:
WESO?YCH ?WI?T!

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
Odp: Wigilia 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 24, 2009, 08:23:01 pm »
Przy??czam si? do ?ycze? (tak jest ?atwiej, nie trzeba samemu tyle pisa? ;D) i mam nadziej?, ?e spe?ni si? nawet to najmniej pradwdopodobne ?yczenie (nowa, zajebista cz??? MK). ?ycz? Weso?ych ?wi?t wszystkim (by?ym oraz obecnym) forumowiczom.
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 24, 2009, 08:32:07 pm »
Ja równie? ?ycz? wszystkim Mortalowcom kasy zdrowia spokojnych mi?ych ?wi?t i idealnego Mortala ;D

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 25, 2009, 12:31:57 am »
MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, ja wam tylko tego ?ycz? ;D