'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mity i ?mieszne historie o MK  (Przeczytany 12414 razy)

Offline johnx

• U?ytkownik
Mity i ?mieszne historie o MK
« dnia: Lutego 08, 2010, 05:34:51 pm »
Tak si? zastanawia?em czy kto? nie zna jakich? mitów na temat MK. Najlepsz? histori? s?ysza?em od swojego kolegi. Powiedzia? mi, ?e kolega jego kolegi zna taktyk? odblokowywania Nightwolfa w pierwszej ods?onie smoczej serii! Twierdzi? on, ?e musisz wygra? 17 razy z rz?du, z Double Flawless u?ywaj?c tylko D+LK. Mo?e kto? zna równie lub bardziej ciekawe i ?mieszne historyjki.

Offline Cobra

• U?ytkownik
Odp: Mity i ?mieszne historie o MK
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2010, 05:46:12 pm »
Tak z pewno?ci? mog? stwierdzi? ?e twój kolega ma nie do. . . koleg? ;)

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2010, 05:47:29 pm »
Masz racj?  ;D

Offline Brzeszczot

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2010, 05:55:44 pm »
Kolega raz twierdzi?, ?e graj?c na jednym kompie jak jedna osoba zniknie Reptilem, to b?dzie go widzie?, a przeciwnik nie. ;D
Ale to si? chyba tylko tak zamota? na chwil?.

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2010, 11:36:46 pm »
Nie wiem czy to prawda ale wed?ug mnie mojego kumpla ponios?a raz wyobra?nia twierdzi? ?e w Mortal Kombat Shaolin Monks po nie udanej fatalicie na Shang Tsungu ten si? rozmno?y? i musia? walczy? z dwoma Shang Tsungami

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 09, 2010, 12:03:26 am »
Hehehehheheh zajebisty temat :D
O ile ja nie pami?tam ?eby mnie kto? wkr?ci? to pami?tam jak ja kiedy? wkr?ci?em kumpla ?e w MK4 Quan Chi i Shinnok maj? zajebiste stroje alternatywne..... Powiedzia?em mu jak 'najedzie' na Quana i naci?nie 'START' 4 razy to Quan Chi b?dzie mai? strój z?o?ony z hawajskiej koszuli, krótkich spodenek i laczków a na ryju b?dzie mia? pierwszorz?dne sunglassy :D
Beka by?a wtedy z pó? roku .....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Moon

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 09, 2010, 12:34:30 am »
Ja tak nie o MK...ale pami?tam dawno za czasów szaraka akcj?, jak 2 znajomych gra?o ci??ko w którego? tam Dragon Balla. I taki inny kumpel pu?ci? im ?ciem? ?e mo?na zdoby? Goku SSJ5 jak si? przejdzie na najtrudniejszym poziomie 20 razy ostatniego bossa perfectem. Ale potem byli wkurwieni jak nic si? nie odkry?o:D 2 tygodnie z ?ycia w dupie:p

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 09, 2010, 01:34:11 am »
Ja pami?tam jak mi wkr?cili ?e Jax ma metalowe ?apy bo wpad? pod poci?g (fatality MK3) i mia? operacje :D:D

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 09, 2010, 08:24:53 am »
Ja pami?tam jak mi wkr?cili ?e Jax ma metalowe ?apy bo wpad? pod poci?g (fatality MK3) i mia? operacje :D:D

:D

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 09, 2010, 10:59:42 pm »

Wiem, gdzie narodzila si? ta odwa?na teoria. To wersja historii w formie opowiadania, dziej?ca si? bezpo?rednio przed MK3, która swego czasu zosta?a zamieszczona w Kompendium Wiedzy, lekturze autorstwa redaktorów poczytnego niegdy? miesi?cznika "Secret Service". Z tego co pami?tam, to opowiadanie by?o ca?kiem niez?e (czyta?em to za gówniarza, dlatego nie wiem, jakbym je dzisiaj oceni?.)
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2010, 11:03:11 pm wysłana przez Martins »
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 09, 2010, 11:36:23 pm »
Martians dobrze prawi. Jako kronikarz dziejów Mortal Kombat 2D wyja?niam, i? sta?o si? to tak:

KW, Luty 1996 roku, strona 95

"Jax po?lizgn?? si? w ka?u?y krwi i straci? równowag?. Zrobi? krok do ty?u i zamacha? r?kami, próbuj?c za wszelk? cen? z?apa? równowag?. Poczu?, ?e traci grunt pod nogami. Peron si? sko?czy? i Jax ci??ko spad? na tory. Uderzy? nerk? w szyn? i le?a? przez chwil? nieruchomo. Otrz?sn?? si? z bólu i zacz?? podnosi? si? torów. Wszystkie pozosta?e przy ?yciu potwory rzuci?y si? za nim. Znowu upad?. Tym razem zamortyzowa? uderzenie przewracaj?c si? na brzuch. R?ce mia? daleko wysuni?te przed siebie. Le?a?y w poprzek szyn. W takiej w?a?nie pozycji przejecha?o go metro."

(...)

"Motorniczy nie móg? si? zatrzyma?. To co zobaczy? na stacji, doprowadzi?o go do granicy szale?stwa. Na peronie le?a?y cia?a ludzi i stworów, których istnienie zakwestionowa?by najwi?kszy nawet specjalista od biologii. Co? takiego nie mia?o prawa ?y? i chodzi? po Ziemi. Ca?a stacja zachlapana by?a krwi?. Tu i ówdzie le?a?y jakie? wn?trzno?ci, ale on nie by? specem od anatomii i nie potrafi? powiedzie?, czy nale?a?y do ludzi, czo do tego czego?. Gdzieniegdzie biela?y kawa?ki ko?ci i chyba z?by. Nie móg? tego stwierdzi? na pewno, przeje?d?aj?c z tak? pr?dko?ci? przez stacj?. Ale jedna rzecz najbardziej utkwi?a mu w pami?ci. ?miertelny wrzask. Nawet dwa lata pó?niej, przebywaj?c w zak?adzie dla ob??kanych, wrzask prze?ladowa? go nadal. S?ysza? go co noc. Bez wyj?tku. Wrzask cz?owieka gin?cego pod ko?ami poci?gu"

(...)

"Jax le?a? kilka sal dalej w stanie krytycznym. W?a?nie mija? termin wyznaczony na operacj?"

(...)

"
- Czy pa?stwo s? rodzin?? - spojrza? w notatnik - Jacksona Briggsa?
- Jestem jego prze?o?onym
Doktor pokiwa? g?ow?
- Zrobili?my, o co nas pan prosi?. Nie wiem jeszcze, czy to zadzia?a. Miejmy nadziej?, ?e tak
- Nie ma pan pewno?ci?
- Widzi pan. To nie takie proste. Do mnie, jako lekarza nale?a?o tylko wmontowanie cz??ci. Za ich dzia?anie odpowiada sztab techników. Ja zetkn??em si? z tym po raz pierwszy w mojej karierze. Nie ukrywam, ?e polega?em wy??cznie na s?owach pa?skich ludzi. Praktycznie rzecz bior?c, to oni kierowali operacj?. Ja wykonywa?em polecenia.
- Rozumiem. Zatem miejmy nadziej?, ?e to zadzia?a.
- Widzi pan. Bioniczne implanty wstawiane zamiast cz??ci cia?a nie s? zupe?n? nowo?ci?. Jednak koszt ich wykonania jest bardzo wysoki, dlatego prawie nikogo na nie sta? na taki wydatek. Sama w sobie operacja nie jest trudna . Mia?em k?opoty, gdy? jak mówi?em wcze?niej, robi?em to po raz pierwszy.

(...)

Jax z wolna dochodzi? do siebie. Min??o kilkana?cie sekund, nim odzyska? pe?ni? widzenia. Zauwa?y?, ?e jest w szpitalu. Stara? si? usilnie przypomnie? sobie, jak si? tu znalaz?. Nag?y przeb?ysk pami?ci u?wiadomi? mu, dlaczego tu si? znalaz?. Metro. Widocznie uderzy? go poci?g, gdy próbowa? uskoczy?. Jakie? drobne obra?enia. No, mo?e z?amane ?ebro. Usia? na ?ó?ku. Ziewn?? i przeci?gn?? si?. Rozejrza? si? dooko?a. Za szklan? tafl? zobaczy? Sony? i Kurtisa. Wyci?gn?? r?k? i pomacha? im. Oni odmachali mu, ale Jax nie zwraca? ju? na nich uwagi. Patrzy? oczami otwartymi do granic mo?liwo?ci na r?k? wyci?gni?t? przed nim. To nie by?a jego r?ka!!! Bardzo wolno obróci? g?ow? w stron? ramienia. A jednak. R?ka by?a przymocowana do jego cia?a, a wi?c si?? rzeczy on musia? by? jej w?a?cicielem.  Tym razem szybko obróci? g?ow? na drugie rami?. Z tej strony to samo! Przera?ony, ale i zafascynowany zaistnia?? sytuacj? nie zauwa?y? jak lekarz z jego przyjació?mi weszli do sali. D?wi?k g?osu doktora wystraszy? go, ?e a? podskoczy?. Doktor u?miechn?? si? lekko i przeprosi? go.
- Czy dobrze si? pan czuje? - zapyta?
- Nie jestem pewien. Przede wszystkim, co to jest?
- Chcia?bym zabra? pana na kilka testów. W mi?dzyczasie b?d? si? stara? udzieli? panu wszelkich odpowiedzi.
Jax popatrzy? przez chwil? na doktora i wzruszy? ramionami.
- W porz?dku - rzek?

I to ca?a historia mitu z lat 90, ?e Jax wpad? pod poci?g i mia? operacj?. 30 minut przepisywania i jeden mit wyja?niony :)

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 10, 2010, 01:33:39 am »
Adept, Ty to masz zdrowie :). Mo?e to bardziej zabawna historia ni? mit, ale nie dawno natkn??em si? na ULTRA BRUTALN? 15-stk?! (nazwa zmy?lona, poniewa? nie pami?tam oryginalnej). Jest to lista pi?tnastu najbrutalniejszych produkcji w historii gier video (stworzona zapewne przez jaki? gang w?ciek?ych dewotek), przed którymi przestrzegaj? nas pewnie wszyscy znani ?wi?ci, czczeni na tym padole. Oczywi?cie jak to zwykle w takich przypadkach bywa, natychmiast rzuca si? w oczy znajomo?? krytykowanego przez owe dewotki tematu. W?ród grona pot?pie?ców, jedno z czo?owych miejsc przypad?o ultra krwawej oraz niesamowicie brutalnej bijatyce, gdzie trup ?ciele si? g?sto, a na sam d?wi?k nazwy tej ochydnej i plugawej ostoji ludzkiego zezwierz?cenia, dewotki rangi wszelakiej ze strachu ?ci?gaj? majty przez g?ow?...a imi? jej to...PORTAL KOMNAT ;D!!! W rankingu wyró?nionych znalaz?y si? te? Resident Evil, Manhunt oraz symulator p?atnego zabójcy znany (raczej w bardzo w?skich kr?gach) jako HETMAN ::)!
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2010, 01:35:34 am wysłana przez Martins »
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 10, 2010, 02:49:04 am »
To jeszcze nic, wtr?c? si? z dygresj?, i? w 1983 roku, w Niemczech do gier zakazanych publicznie zosta? wpisany "River Raid" przez grup? cenzorsk? "Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien", która urz?dowo zajmowa?a si? banowaniem brutalnych gier komputerowych, które mog? propagowa? destrukcyjne zachowania. Za granie w "River Raid" grozi?y kary grzywny, je?eli przy?apano nieletnich na zabawie w ten krwawy tytu?. Dla przypomnienia, "River Raid" to ta gra:

Dlatego w kwestii cenzorskich nic nie przebije "River Raid`u", który by? prostym programem polegaj?cym na strzelanie do wrogich jednostek, a który zosta? zakwalifikowany jako symulator brutalno?ci wp?ywaj?cy na psychik? nieletnich.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 10, 2010, 01:00:15 pm »
River Raid! Pierwsza gra w jak? dane mi by?o zagra? podczas mojej bezsensownej egzystencji. ?ezka si? w oku kr?ci. A co powiesz na to, ?e kiedy? na li?cie najbrutalniejszych gier znalaz?a si? która? z cz??ci Fify z lat 90-tych. Okrutne oraz bezpardonowe wej?cia obro?ców w?lizgiem z pewno?ci? dawa?y do my?lenia obro?com moralno?ci ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2010, 02:50:46 pm wysłana przez Martins »
Pokurwi?o mnie!!!

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 24, 2010, 12:53:50 pm »
Musz? powiedzie?, ?e strasznie na?mia?em si? czytaj?c wasze historyjki  ;D Gdyby?my byli z jakiej? popularnej gazetki czy serwisu internetowego w czasach kiedy powstawa?y pierwsze MK mogliby?my nie?le namiesza? w g?owach nowicjuszy  :)