'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]  (Przeczytany 4290 razy)

Moon

• Gość
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« dnia: Maja 08, 2010, 05:47:17 pm »
OK, wbijam si? bezczelnie w temat nei czytaj?c wcze?niejszych postów. Poruszy?a mnie dzi? pewna sprawa, a mianowicie rozmowa z u?ytkownikiem którego wszyscy znaj? jako Cobra.

MORTAL KOMBAT - ka?dy jest tutaj z powodu tej w?asnie marki. Zadam wam ludziska jeno jedno pytanie. Czy naprawd? sytuacja wyglada tak, ?e 90% ludzi tutaj jest ?lepo zapatrzonych w Mortal Kombat w?a?nie i nie widzi ?adnych innych mordobi? które s? nomen omen nawet lepsze? OK, ja rozumiem ?e kto? mo?e kocha? MK tak jak ja np. Natomiast by? fanem Mortal Kombat i do tego pisa? ?e jest si? fanem mordobi? po czym zaszczyci? mnie sentencj?:

...r?ce opadaj?.

Zatem tak, wbij? si? w ten QUIZ z pytaniem (serio): ILE OSÓB Z TEGO FORUM NAPRAWD? GRA W FIGHTERY, A ILE JEST TUTAJ BEZKRTYTCZNIE G?UPIEGO FANDOMU?

Post ten dedykuj? pami?ci ?wietnej firmy, która kocha?a to co stworzy?a, kocha?a swoje dziecko, da?a ?wiatu najlepszy system domowy z graf? 2D na który to wysz?o wiele legendarnych serii, a która to firma prawami rybku musia?a ulec i w rezultacie zrobi? fuzj?.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2010, 05:56:35 pm »
Luna, to trzeba by?o czyta? poprzednie posty, a nie wbija? si? ze swoj? m?dro?ci? i przekonaniami mordobiciami.

Powiem Ci, ?e ja DAVIDKOZ      N I E N A W I D Z ? mordobi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jestem tu, bo z MK prze?y?em ca?? m?odo?? i darz? j? wielkim uczuciem. W dupie mam VF, Tekkena, SC, BB i inne bijatyczne badziewia.

MK sprawia mi przyjemno?? nie z systemu, ale z klimatu, postaci, sentymentu, fabu?y (g?ównie tej za czasów 2D, ale i tej kulawej 3D), odr?bno?ci i krytyki.

Cobrze nie potrzebne wiedzie? co to SNK i Tobie nic do tego, ?e jest tu na tym forum i tego nie wie, bo wiedzie? nie musi. Tyle ode mnie w temacie, w ci?g?ym pokazywaniu i przekonaniu o niewiedzy, fanboyozmowi.

Masz najwi?kszy problem na tym forum je?li chodzi o MK, bo w ka?dym temacie wytykasz b??dy patrz?c przez pryzmat "idealnych" bijatyk, ale ja i co poniektórzy maj? te bijatyki g??boko w dupie i nie s? tutaj z tego powodu, o którym Ty piszesz, otwierasz okna i krzyczysz przez tr?bk?, aby ka?dy s?ysza?. Tak, wiemy, znamy Twoje zdanie i nie musisz go codziennie coraz to wi?kszymi literami czy obrazkami okazywa?. Dzi?kuj?.

Moon

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2010, 06:00:19 pm »
I dlatego davidkozie forum to z dniem dzisiejszym zaczynam traktowa? jak blog rozhisteryzowanej trzynastki. My?la?em, ?e mam do czynienia z lud?mi powa?nymi, natomiast widz?, ?e ogólnie panuje tutaj ksenofobizm jaki? i zero otwarcia. Tak, znam twoje zdanie, MK najlepszy itd. Dzi? odchodz? naprawd?, nie dla ?artu czy fortelu...

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2010, 06:09:40 pm »
Ch?opaki Chill, g?upio si? czuje (1 primo ?e zosta?em wytkany przez moona ?e nie wiem co to snk a 2 primo ?e praktycznie przez mnie odchodzi moon)

Pawe?, kurwa! pisa?em Ci ju? na gg.
Gra?em w ró?ne fightery, ale nie jestem koneserem tak jak Ty czy Adept, nie jestem "masterem" w tych dziecinach, wi?c spokój.
Gra?em w SNK vs Capcom, wiem ?e to fighter 2D, nawet zda?y?o mi si? zagra? w SNK na PSone.
Nie wiem sk?d ta nazwa i inne szczegó?y tego mordobicia.
Co do 13 latków...
Sam si? zachowujesz w?a?nie jak 13 latka która pierwszy raz prze?ywa okres, sorry bracie ale tak jest!
O jedn? byle jak? rzecz odchodzisz ZNÓW z forum?
Pawe?, chill.

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2010, 06:12:42 pm »
Robicie offtop. Pisa? na temat.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2010, 10:53:36 am »
Jak si? robi offtop to wystarczy posty przenie?? do odpowiedniego tematu, a nie usuwa? od innych i po k?opocie, po to chyba jest ta opcja przenoszenia, aby by?o czysto w tematach.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2010, 10:56:37 am »
Zgadzam si?. Jak zrobi? si? burdel, a posty pasuj? do innego tematu, to dlaczego moderator ich nie przeniesie? Przecie? po to ta funkcja, aby sprz?ta? i przenosi?. To ju? dawno powinno by? zrobione. Albo profesjonalnie podchodzimy do forum, albo w ka?dym temacie piszmy "nie czyta?em poprzednich postów, ale mimo wszystko napisz?"  ::)
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 11:08:21 am wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Bodzio

• Gość
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty SNK]
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2010, 12:08:30 pm »
Czemu ci?gle robicie takie problemy? Pisz?c takie rzeczy sami nakr?cacie offtop i robicie zamieszanie.

Czy naprawd? te 4 posty robi? burdel na forum? Ale macie wydzielony w?tek skoro to takie istotne.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
Odp: Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2010, 12:16:36 pm »
O Jezus, Bodzio. Kwestia sprostowania. Pisz?c takie posty oczekujemy:
A) skasowania naszych postów
B) przeniesienia postów nie na temat do tematu, który idealnie pasuje

Wi?c jakim cudem odpowiedz mi nakr?camy offtop? Jak jedynie czego chcemy to porz?dku? Na logik? rzecz bior?c ch?tnie bym porozmawia? o firmie SNK, tylko w dziale INNE w temacie "Gry od A do Z", a nie chc? za?mieca? jednego z fajniejszych tematów na forum bo moderatorowi nie chce si? wydzieli? postów. Tak trudno to zrozumie?? Teraz temat jest w KOSZU (Moim autorskim dziale), wi?c ma?o mnie ju? obchodzi. Jednak ciesz? si?, ?e porz?dek zapanowa? znowu w QUIZIE. Dlatego nie rób problemów tam gdzie ich nie ma. Co innego offtop na temat w temacie o quizie, a co innego z dupy wzi?ty temat z pocz?tkiem "Nie czyta?em postów wcze?niejszych, ale i tak napisz?". Mo?na fajnie offtopicowa?, gdzie posty niezwi?zane z tematem wychodz? tak jakby od samych pisz?cych, wtedy jest okej, ale jak kto? takie co? odwala w nie tym co trzeba temacie to jaka nasza wina w tym, ?e chcemy aby te posty znalaz?y si? tam gdzie by? powinny? ? Dlatego spokojnie Bodzio. Dawniej takie rzeczy przenosili?my bez mrugni?cia. Oczekujemy, ?e wci?? b?d? przenoszone tam gdzie pasuj?, dlatego piszemy gdy nie s? przenoszone. Wyja?nione?
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 12:22:04 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 09, 2010, 12:30:15 pm »
Teraz temat jest w KOSZU (Moim autorskim dziale)

:D

Mo?e zmieni? nazw? na 'Autorskie dzie?o Adepta'?

Prosz? Ci?....

Dawniej takie rzeczy przenosili?my bez mrugni?cia. Oczekujemy, ?e wci?? b?d? przenoszone tam gdzie pasuj?, dlatego piszemy gdy nie s? przenoszone. Wyja?nione?

Dawniej to nikt si? raczej do tego nie przyczepia?.

Wyja?nione.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 09, 2010, 12:33:16 pm »
Dawniej to nikt si? raczej do tego nie przyczepia?.

Zwi?zek przyczynowo-skutkowy -> Nikt si? nie czepia? (Dlaczego?), bo nie zostawiali?my postów o alkoholu w temacie o Mortal Kombat vs Dc Universe, tylko przenosili?my je od razu do %%%-brothers clan. Proste prawda.