'

Autor Wątek: Mortal Kombat 4 Opinie  (Przeczytany 1810 razy)

Offline karolczak

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 Opinie
« dnia: Lutego 13, 2006, 11:51:22 pm »
Jestem nowy na tym for...nie jestem zadnym wyjadaczem Mortala t.z.n nie jestem fanatykiem jak zapewne wy i nie rozumeim czemu MK4 jest zly?
Dla mnie jest to bardzo dobra bijatyka...gralem we wszytskie czesci i powiem ze MK4 Mi sie njabardziej podobala:)

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
  • PSN ID: KaziorPL
Re: Mortal Kombat 4 Opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2006, 02:48:10 pm »
Cytat: "karolczak"
nie jestem fanatykiem jak zapewne wy i nie rozumeim czemu MK4 jest zly?

W?a?nie o to chodzi ?e nie jeste? fanatykiem. Ja jestem fanem MK i musze przyzna? ?e spodziewa?em si? czego? lepszego - cho?by lepszej konwersji z automatów i NIE BUDYNIOWATEJ KRWI. MK4 nie jest z?? bijatyk?, ale móg?by by? lepsz? :)

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
MK 4
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 16, 2006, 02:07:58 pm »
no có? ja te? jestem fanem mk i dobrze mi z tym a co moge napisa? o mk4 pierwsza w historii Mortal Kombat gra trójwymairowa a prywatnie moja pierwsza gra mk jak? w ogóle dosta?em co nie znaczy ?e bez zarzutu  od cho?by fakt ?e pokonana i le??ca ju? posta? wstaje dos?ownie na u?amek sekundy po to tylko aby upa?? spowrotem w sobie w?a?ciwej pozycji to denerwuje jest jeszcze wiele takich drobnych b??dów o których innym razem(kiedy sobie przypomne) ale ogólnie gra jest niczego sobie
pozdrawiam
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk