'

Autor Wątek: Czy podczs przegrywania w MK jeste?cie wkurzeni?  (Przeczytany 11701 razy)

Offline johnx

• U?ytkownik
Czy podczs przegrywania w MK jeste?cie wkurzeni?
« dnia: Czerwca 26, 2010, 08:10:38 pm »
Tak si? ci?gle zastanawia?em czy jeste?cie spokojni czy wkurzeni podczas przegrywania czy grania? Ja potrafi? zachowa? spokój nawet kiedy przegrywam co teraz rzadko si? zdarza. Jak jest z Wami? Pytam poniewa? moj siedmio letni brat po kilku przegranych w?cieka si? i rezygnuje z gry. No wi?c jak to jest z Wami?

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Czy podczs przegrywania w MK jeste?cie wkurzeni?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2010, 11:27:48 pm »
Zale?y. Z Death Dealerem ka?da przegrana to rado?? mego ?ycia, bo walki s? pi?kne i trwaj? czasami 70 sekund nawet, natomiast z innymi jak przerywam to cz?sto mo?e nie wkurzam, a frustruj? si?. Bo nie lubi? chamówy w Mortal Kombat graj?c z kim?.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 26, 2010, 11:50:43 pm »
Nom, a ja ci? ci?gle od cocków wyzywam jak gramy i dostaj?;( Ale za to sam si? frustruj? jak mi lag przytnie akcj? albo srogo mnie skopiesz jak ostatnio. Takie ?ycie nerdofrajera Luny - zawsze chcia? by by? de best.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 28, 2010, 04:08:56 pm »
Luna don't worry :)  W które MK Adept z Tob? wygrywa? I takie pytanie z ciekawo?ci: gracie w realu czy przez neta? Wiem ?e wyzywasz Adepta, ale mo?na to robi? cho?by przez Skype'a. Ja sam jak z kim? gram (tylko w realu-nie mam w hacie neta) to lubi? rzuci? wrednie ?mieszne spojrzenie na wroga :) he he he... Go?? si? cz?sto wnerwia. Chocia? zale?y który. Jak gram w MKD z nowicjuszami to oni tylko gapi? si? na telewizor. Gdybym mia? neta to ch?tnie bym z Wami powalczy?...

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 28, 2010, 04:18:16 pm »
Luna don't worry :)  W które MK Adept z Tob? wygrywa? I takie pytanie z ciekawo?ci: gracie w realu czy przez neta? Wiem ?e wyzywasz Adepta, ale mo?na to robi? cho?by przez Skype'a. Ja sam jak z kim? gram (tylko w realu-nie mam w hacie neta) to lubi? rzuci? wrednie ?mieszne spojrzenie na wroga :) he he he... Go?? si? cz?sto wnerwia. Chocia? zale?y który. Jak gram w MKD z nowicjuszami to oni tylko gapi? si? na telewizor. Gdybym mia? neta to ch?tnie bym z Wami powalczy?...

W ka?de... Jednak w Mortal Kombat II tylko w stosunku 2:1

Gramy przez Internet. Na ?ywo ostatni raz gra?em w styczniu z Lun?. Wygra?em wtedy pierwsz? walk?, a kolejne dwadzie?cia pi?? przegra?em :).

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 28, 2010, 09:23:45 pm »
Eee... no to gratulacje Luna :) A Ty Adept we? si? w gar??... :D  Szkoda ?e mieszkamy tak daleko siebie... ?aden z u?ytkowników forum nie jest moim s?siadem czy co?. W?a?ciwie to nie mam z kim pogra? w MK mo?e dlatego nigdy nie jestem wkurzony :) Mam tylko jednego kumpla z którym warto pogra?. Co? tam umie... Kilka razy nawet wygra?... Jednak nie zawsze tak jak ja ma czas. Tak na przysz?o??... Ma który? z Was PS2 I MKD? Mo?e kiedy? si? pod??cz? to sie umówimy na partyjk?. :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 29, 2010, 09:22:01 am »
Ja oczywi?cie nigdy nie przegra?em ale gdybym przegra? to istniej? trzy opcje do wybrania w celu okazania emocji.
UNO] WKURW- ewentualnie Mega-Wkurw, po tym gdy jaki? ?eb wygrywa ze mn?. Je?li zachowa szacunek gniew rozchodzi si? po ko?ciach, ale je?li jest je?opem bez honoru walka najcz??ciej przenosi si? w jak to powiedzia?e? real. Robi si? niebezpiecznie bo za zrobienie Fatala w naszym pa?stwie mo?na dosta? odsiadk? albo grzywn?. Co gorsza Ryszard Cebula nazwie Ci? ca?kiem nies?usznie "psychopat? i dewiantem o spaczonej przez demoniczne gry psychice." Zostanie si? zaszufladkowanym jako socjopata.
DUE] ZMIESZANIE - wyst?puje gdy walka by?a wspania?a i z dobrym kumplem. Oboje si? szanujecie i trzymacie pewnych zasad. Dodatkowo pojawia si? jeszcze szcz??cie, ?e nie jest si? Masterem nie do pokonania, i ?e wci?? mo?na si? dalej doskonali?.
TRE] SPE?NIENIE -  wyst?puje tylko w jednym przypadku: gdy grasz z dziewczyn? uprzednio ustaliwszy, ?e wygrany robi z pokonanym co mu si? ?ywnie podoba. W takim wypadku jest dopuszczalne odpuszczenie walki i rozkoszowanie si? kar? za przegran? :) Ja osobi?cie lubuj? si? w ch?ostach wszelkiego rodzaju, w poni?aniu czy chocia?by w tym s?odkim kamiennym obliczy gdy gasi mi pety na klacie..... Ahhhhhh...
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 30, 2010, 12:38:21 pm »
Ja wybra?bym ostatni? opcj? :) Tylko ?e raz pokaza?em jednej kole?ance z klasy MK. By?o to do?? dawno bo mieli?my po 13 lat. Ona na widok fatala zamkn??a oczy i kaza?a mi wy??czy?... :(  Za to mog? pochwali? moj? kuzynk?, która przesz?a ca?ego Deceptiona. Gra?a ?rednio jednak liczy si? efekt...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 01, 2010, 08:24:11 am »
rany, moje kumpele nigdy nie zamyka?y oczów :P
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 01, 2010, 07:37:03 pm »
moje zamyka?y, bo dzi?ki temu mo?na szerzej usta otworzy?.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 03, 2010, 09:54:36 pm »
O tym nie wiedzia?em frangey :) I ile si? tu mo?na nauczy?...  A Ty Slave mia?e? wielkie szcz??cie. Ogólnie to dziewczyny z mojej wiochy nie graj? w MK. Mam tylko jednego kumpla który lubi czasem pogra? w Mortala. Ale o nim ju? wspomina?em. Nie znam dziewczyny która lubi patrze? na takie sceny jak wyrywanie ?ba z kr?gos?upem :(

Offline joleke22

• U?ytkownik
  • PSN ID: joleke22
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 10, 2012, 02:58:08 pm »
Nienawidz? i bardzo mnie frustruj? gdy z kim? przegra? (MK9) a on wychodzi i zamiast napisa? 'GGs' to on pisze na g?ownym czacie "hahah looserrrrrrr stop crying kid haha" :D

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 10, 2012, 06:56:21 pm »
Ja nienawidz? przegrywa?. Czasami mi si? zdarza wychodzi? z gry.

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 10, 2012, 08:45:01 pm »
Ja natomiast lubi? przegrywa?  :o z dobrym zawodnikiem to przyjemno?? dostawa? po dupie, a? nadchodzi dzie? chwa?y i ty zaczynasz mu kopa? mord?  >:D Jest tylko jedna osob? z któr? nie mog? przegrywa?, mój Bracki dlatego ?e wszystkiego w MK nauczy?em go Ja, a on to wykorzystuje (w sumie to naturalna kolei rzeczy) i ma potworny ?miech, który ka?e mi albo rzuci? padem albo nim  ;)

Offline joleke22

• U?ytkownik
  • PSN ID: joleke22
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 10, 2012, 08:57:27 pm »
Haa revil :D te? próbowa?em nauczy? co? mojego brata synek ma 16 lat a taki nieogar ze niepotrafi wycisn?? kombo za 24% straszna pora?ka odpu?ci?em sobie a co do twojej wypowiedzi to te? lubie dosta? po dupie od PRO pó?niej cz?owiek wyci?ga z tego lekcje