'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Gry z naj?adniejsz? grafik? na PlayStation2  (Przeczytany 13036 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Gry z naj?adniejsz? grafik? na PlayStation2
« dnia: Października 24, 2010, 12:06:44 am »
Witam, jakie wed?ug was gry na PS2 maj? naj?adniejsz? grafik??

Postaram si? wybra? 3 gry z naj?adniejsz? grafik? na PS2 to:
1. Tekken 4 i 5 - Tutaj nie ma co si? sprzecza?, grafika w grze odpowiada Far Cry'iowi na MAX detalach. W dodatku gra ma opcj? Progresiv Scan dzi?ki niej i kablu Component do PS2 mo?emy podbi? rozdzielczo?? w grze do HD. Nie mog? uwierzy? ?e konsola o parametrach: procek 300 Mhz, ram 32 mg, grafa 150Mhz 4mg dram... potrafi ud?wign?? tak? grafik? ;D
2. Star Wars The Force Unleashed - Bardzo dobra grafika, ?wietne modele postaci w szególno?ci model Darth Vader'a zas?uguje na spor? uwag?. Gra równie? posiada opcje Progresiv Scan dzi?ki czemu mo?emy cieszy? si? gr? w HD.
3.Final Fantasy XII grafika w grze jest bardzo dopracowana.

Na wyró?nienia zas?uguj?: Residint Evil 4, Mortal Kombat Armageddon, CoD: World at War, Black, God Of War 2, Prince of Persia Dwa Trony, Tomb Raider: Underworld, KillZone, Metal Gear Solid 3: Snake Earth. Ka?da z tych gier ma bardzo dobr? graf? jak na PS2.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2010, 12:08:46 am wysłana przez Scorpion king of the soul »
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Kazek

• Gość
Odp: Gry z naj?adniejsz? grafik? na PlayStation2
« Odpowiedź #1 dnia: Października 24, 2010, 01:26:09 am »
1. Tekken 4 i 5 - Tutaj nie ma co si? sprzecza?, grafika w grze odpowiada Far Cry'iowi na MAX detalach. W dodatku gra ma opcj? Progresiv Scan dzi?ki niej i kablu Component do PS2 mo?emy podbi? rozdzielczo?? w grze do HD.
Otó? lepsz? grafik? mia? Soul Calibur 3 i równie? da?o si? za??czy? go na progressive scan. Je?li ju? o grach pod component mówimy, warto by wspomnie? o God of War 2 który mo?na by?o przestawi? na najni?sz? rozdzielczo?? HD (ale wci?? HD). Zreszt? sama gra zjadal wszystko co na tym systemie graficznie si? pokaza?o.

Nie ?ebym si? czepia? ale chyba nie gra?e? za du?o na PS2 skoro tak? gr? typujesz. Star Wars Force Unleashed wygl?da? niezbyt ciekawie. Porówna? go z takim Shadow of the Colossus, czy lepiej - Devil May Cry który w dodatku mia? o wiele p?ynniejsz? animacj? i ju? Star Wars wypada blado. Final Fantasy XII? Nie wiem czy bym si? tutaj nie k?óci? pomi?dzy kilkoma tytu?ami w tym FFX i FFX-2 w??cznie. Z mojej strony ponadto polecam zobaczy? Okami, sprawdzi? GT4 i (jak mog?e? o tej grze nie wspomnie? to ja nie wiem) Burnouta 3. Serio zestaw który poda?e? jest co najwy?ej ?redni;)

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Października 24, 2010, 01:50:30 am »
chyba za?o?y? ten temat aby?my wpisywali te gry a nie tylko go czytali ;) a poza mka mkd te? ca?kiem fajnie wygl?da?o. Mnie si? zdaje ?e nawet fajniej

Kazek

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Października 24, 2010, 10:39:59 am »
MK ogólnie nie wygl?da?y jako? super w porównaniu do bijatyk konkurencji;( Ale np MKA ma lepsz? grafik? ni? MKvsDC co jest ju? lekk? paranoj?O_o

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #4 dnia: Października 24, 2010, 12:23:49 pm »
1. Tekken 4 i 5 - Tutaj nie ma co si? sprzecza?, grafika w grze odpowiada Far Cry'iowi na MAX detalach. W dodatku gra ma opcj? Progresiv Scan dzi?ki niej i kablu Component do PS2 mo?emy podbi? rozdzielczo?? w grze do HD.
Otó? lepsz? grafik? mia? Soul Calibur 3 i równie? da?o si? za??czy? go na progressive scan. Je?li ju? o grach pod component mówimy, warto by wspomnie? o God of War 2 który mo?na by?o przestawi? na najni?sz? rozdzielczo?? HD (ale wci?? HD). Zreszt? sama gra zjadal wszystko co na tym systemie graficznie si? pokaza?o.

Nie ?ebym si? czepia? ale chyba nie gra?e? za du?o na PS2 skoro tak? gr? typujesz.

No no Soul Cailbur 3 wygl?da naprawd? nie?le screenach. Kolejna gra na li?cie do przej?cia ;D

Gra?em ma?o 0_o ^^ Oto moja lista gier jakie gra?em na PS2, wi?kszo?? przeszed?em:

Alone In The Dark
Call Of Duty: World At War - Final Fronts
Cod Of The Samurai
Devil May Cry
Dragon Ball Z Budokai 3 Collector's Edition
Driver: Parallel Lines
Final Fantasy XII
God Of War
God Of War 2
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Grand Theft Auto: Vice City Stories
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Mortal Kombat: Armageddon
Mortal Kombat: Deadly Alliance
Mortal Kombat: Deception
Mortal Kombat: Shaolin Monks
Naruto: The Ultimate Ninja
Naruto: The Ultimate Ninja 2
Naruto: The Ultimate Ninja 3
Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden
Naruto: Uzumaki Chronicles
Naruto: Uzumaki Chronicles 2
Prince Of Persia: The Two Thrones
Project Zero / Fatal Frame
Project Zero 2: Crimson Butterfly
Project Zero 3: The Tormented
Resident Evil 4
Splinter Cell: Chaos Theory
Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Star Wars Episode III: Revenge Of The Sith
Teeken 4
The Getaway
Yu-Gi-Oh! Capsule Monster Coliseum
Yu-Gi-Oh! Duelists Of The Roses
Yu-Gi-Oh! GX Tag Force Evolution
Code Of The Samurai
Age Of Empires 2: The Age Of Kings
Star Wars: The Force Unleashed
KillZone
Devil May Cry 2
Black
Red Ninja: End Of Honor

Przesz?o 40 tytu?ów na t? wspania?? konsol? przeszed?em, chod? za pewne dla niektórych to ma?o ;).  Moja lista gier w jakie bym chcia? zagra? jest jeszcze d?uuuuuuga ;D
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2010, 04:14:55 pm wysłana przez Scorpion king of the soul »
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Tekken Kombat

• U?ytkownik
  • Debe?ciak
« Odpowiedź #5 dnia: Października 24, 2010, 02:12:37 pm »
PES 2009 ?adny jest
Tekken 4 i 5 no nawet,nawet.
Nietety FIFA 11 ma fajny interfejs ale reszta to odgrzewany kotlet.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Października 24, 2010, 02:16:53 pm »
1. Twoja ps2 to wszystko prze?y?a? 2. masz na memorce savea od mka lub mkd? 3. 40 gier to i tak du?o. Ja kupi?em ps2 w lutym i dzi? mam tylko 5 gier: 3xmk, tekken 5 i gran turismo 4 (te dwie ostatnie do??czyli do zestawu - normalnie bym ich nie kupi? ;))

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #7 dnia: Października 24, 2010, 04:12:55 pm »
1. Twoja ps2 to wszystko prze?y?a? 2. masz na memorce savea od mka lub mkd? 3. 40 gier to i tak du?o. Ja kupi?em ps2 w lutym i dzi? mam tylko 5 gier: 3xmk, tekken 5 i gran turismo 4 (te dwie ostatnie do??czyli do zestawu - normalnie bym ich nie kupi? ;))

Tak bez problemowo dzia?a nadal i prze?y?a tak?e 2 upadki z wysoko?ci ok. 1m ;D A co do sev'ów to na 100% mam z MKA i MKD. Jedyne co mi si? zepsu?o to kabel AV ale i tak zmienia?em w tedy na Component wi?c d?ugo nie cierpia?em :)

Ja PS2 kupi?em dok?adnie 06.06.2006r, ?atwo zapami?ta? ;D. Kupi?em na gie?dzie komputerowej w Katowicach. Sama konsola 500z?, drugi pad 60 z?, karta 8mg 60 z? + dodatkowy kabel na wyj?cie antenowe no i Swap Magic 100 z? bo niestety w szkole si? nie zarabia :P. Do wyboru mia?em 2 gry z du?ego wyboru. Wzi??em MK:DA i The Getawey. Prawda jest taka ?e tylko dla Mortal Kombat kupi?em t? konsol? ;D

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Października 24, 2010, 04:32:04 pm »
mnie dziadygi da?y w opakowaniu - nie mog?em sobie wybra?. A co do saveyów mam pytanie. Raz tak dla jaj da?em sobie ?eby mi save skopiowa?o. Za ka?dym razem jak próbuj? to pisze mi: this data cannot be copied. Usun?? da si? bez problemu ale nie da si? skopiowa? tych 2 zapisów. Móg?by? to u siebie sprawdzi? (czy si? da)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #9 dnia: Października 24, 2010, 06:19:05 pm »
Spoko, w najbli?szym czasie postaram si? ?ci?gn?? jaki? programik do kopiowania sav'ów z memory stick na pen driva i spróbuj? skopiowa? ;)

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Października 24, 2010, 06:27:05 pm »
mnie chodzi o to czy Tobie te? tak pisze jak próbujesz skopiowa?. Nie wiem czy mam uszkodzon? kart? czy konsol?. Mo?esz sprawdzi??

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Października 24, 2010, 06:58:19 pm »
sorki za drugi post pod rz?d ale z komóry nie da si? edytowa?. Tak ?eby wyt?umaczy? Ci o co mi chodzi: 1. odpal konsol? bez gry w nap?dzie. 2. w??cz browser. 3.wejd? na kart? pami?ci. 4. znajd? savea z mkd lub mka. 5. wybierz go przyciskiem X. 6. wybierz opcj? copy. 7. nie wk?adaj drugiej karty pami?ci. 8. napisz czy wcale nie chcia?o kopiowa?, czy pisa?o ?e nie ma gdzie

Kazek

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Października 24, 2010, 10:27:32 pm »
Rzeczywi?cie savey z gry maj? wiele wspólnego z grafik? w grach.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Października 25, 2010, 10:26:52 am »
Podziwiamy nie tylko same gry, ale tak?e ikonki od saveyów na memorce  ;D Sory za offtop. Teraz wracaj?c do tematu: Ci?gle dziwi mnie to ?e PS2 ma takie ma?e parametry, a lepiej radzi sobie z grami ni? mój komp. Pami?tam jeszcze pierwsze plakaty z pierwszych gier na PS2. To by?y czasy! Tylko ?e te obrazki to chyba z gier nie by?y tylko z Photoshopa  ;D  Mam ma?e pytanko: Dlaczego grafika z PS2 w rzeczywisto?ci wygl?da gorzej ni? na screenach? Raz nawet mia?em zamiar odpu?ci? sobie MK gdy zobaczy?em screeny na MKC. Wkurzy?y mnie niewyg?adzone kraw?dzie. Czym oni te obrazki robi????

Kazek

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Października 25, 2010, 12:56:57 pm »
Dlaczego dziwi ci? jako?? grafiki przy fizycznych mo?liwo?ciach konsoli? Przecie? nie ma porównania do PC i nigdy nie b?dzie. Konsola to sta?a struktura z okre?lonymi parametrami. PC to jeden wielki chaos. Tworz?c gry na konsole developer musi je optymalizowa?, tworz?c na PC po prostu dorzuca ko?? RAMu...