'

Autor Wątek: MK: DA na PS2 - Czy mo?na gra? analogiem?  (Przeczytany 3640 razy)

Offline TurboJanek

• U?ytkownik
MK: DA na PS2 - Czy mo?na gra? analogiem?
« dnia: Listopada 10, 2010, 09:53:20 pm »
Zak?adam temat, bo nie mog?em znale?? odpowiedzi na pytanie, które sobie zadaje. Czy jest mo?liwo?? gry analogiem w MK: DA na PS2? W wersji, któr? ?ci?gn??em, jest mo?liwo?? gry tylko strza?kami, co jest do?? niezr?czne i nijak ma si? do sterownia w takim powiedzmy Soul Caliburze. A to przecie? gra w pe?nym 3D i niemo?no?? zastosowania analoga jest troch? dziwna. Czy mo?e ?ci?gn??em jak?? okrojon? wersj? gdzie nie ma dodatkowych ustawie? w opcjach? Jak wygl?da sytuacja w MK: D i MK: A? Zosta?em posiadaczem PS2 i chcia?bym ju? zacz?? gra? w kolejn? gr? z serii MK, ale nie wiem czy mam dobra wersj?. Pomo?e kto??

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: MK: DA na PS2 - Czy mo?na gra? analogiem?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 10, 2010, 10:03:26 pm »
w mkd  i mka ga?ki dzia?aj?. Ale jak jest w mkda to nie wiem bo jeszcze nie mam.

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2010, 11:56:38 pm »
Wszystko dzia?a, tylko trzeba w??czy? analog na padzie, pomi?dzy ga?kami masz przycisk :)
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline TurboJanek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2010, 03:40:21 am »
Nie no bez przesady. W??czy?em analoga i nie dzia?a?o. Czyli mo?na si? porusza? analogiem i nie u?ywa? strza?ek?

Zatem czy mo?e by? to wina wersji, któr? ?ci?gn??em? Bo jak rozumiem gra?e? w MK: DA analogiem? :)

Nie piszemy kilku postów pod rz?d, istnieje co? takiego jak "edycja". - mod
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2010, 03:38:22 pm wysłana przez robaczek »

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2010, 02:08:13 am »
trudna sprawa... Skoro mówi? ?e si? da to si? da. Pada masz ca?kiem sprawnego, wi?c wina mo?e le?e? po stronie gry. Pirackie wersje mog? posiada? b??dy, których nie ma w orygina?ach. Najlepiej spróbuj ?ci?gn?? inn? wersj?. pozdro :)

Offline TurboJanek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2010, 04:51:58 am »
No w?a?nie nie do ko?ca si? musi da?, poniewa? wyczyta?em, ?e wersja na GameCuba nie posiada opcji gry analogiem i my?la?em. ?e tutaj te? tak b?dzie. Jednak dosta?em informacj?, ?e si? da, ale da si? bo gra?e? analogiem czy wydaje Ci si?, ?e po w??czeniu przycisku analog dzia?a? Przecie? to takie banalne pytanie na tym forum. Ludzie pomó?cie i powiedzcie co mam zrobi?? ?ci?ga? inn? wersj?? Czy mo?e pirackie w ogóle nie maj? mo?liwo?ci gry analogiem? Czy mo?e jednak w ogóle nawet na oryginale te? si? nie da gra?.

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2010, 09:21:28 am »
Najlepiej to prosz? kupi? oryginaln?. Nie kosztuje maj?tek, a i problemów mniej.

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2010, 01:15:14 pm »
No w?a?nie nie do ko?ca si? musi da?, poniewa? wyczyta?em, ?e wersja na GameCuba nie posiada opcji gry analogiem i my?la?em. ?e tutaj te? tak b?dzie. Jednak dosta?em informacj?, ?e si? da, ale da si? bo gra?e? analogiem czy wydaje Ci si?, ?e po w??czeniu przycisku analog dzia?a? Przecie? to takie banalne pytanie na tym forum. Ludzie pomó?cie i powiedzcie co mam zrobi?? ?ci?ga? inn? wersj?? Czy mo?e pirackie w ogóle nie maj? mo?liwo?ci gry analogiem? Czy mo?e jednak w ogóle nawet na oryginale te? si? nie da gra?.

Ja mam oryginalnego MK:DA i da si? gra? na analogach na 100%, chocia? mi si? lepiej gra na strza?kach.

Robaczek Ci dobrze mówi MK:DA mo?na kupi? na allegro w cenie 30 z?, a jak Ci si? nie chce wydawa? kasy to ?ci?gnij inn? wersj?.
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2010, 01:44:43 pm »
@TurboJanek - zajrzyj do tematu Pobieraczek w Innych. Mo?e przekonamy Ci? do orygina?ów :)

Edit:
Niedawno zacz??em gra? w MKDA, i jak si? okazuje, ga?ki nie dzia?aj?... Mam oryginaln? p?ytk?, a konsola dopiero wróci?a z serwisu. Mo?liwe, ?e zale?y to od wersji, b?d? po prostu nie da si? gra? analogami.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2011, 02:08:31 pm wysłana przez johnx »