'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: ukryte postaci w UMK3  (Przeczytany 2779 razy)

Offline Shao Kahn

• U?ytkownik
ukryte postaci w UMK3
« dnia: Lutego 26, 2006, 12:52:51 pm »
wie kto? jak odblokowa? w UMK3 Classic Sub-Zero,Mileene,Ermaca,Raina,Noob-saibota,Shao Kahna,Motaro i H.Smoka??

PS. - mam t? gr? na flipperze

Offline talibo

• U?ytkownik
Re: ukryte postaci w UMK3
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 19, 2006, 07:40:25 am »
Cytat: "Shao Kahn"
wie kto? jak odblokowa? w UMK3 Classic Sub-Zero,Mileene,Ermaca,Raina,Noob-saibota,Shao Kahna,Motaro i H.Smoka??

Witam
Po serii walk pojawia si? mo?liwo?? wpisania jednego z 3 The Ultimate Kombat Kodes. Oto one dla poszczegó?nych postaci:
Ermac: 12344-44321
Mileena: 22264-22264
Classic Sub-Zero: 81835-81835
Je?li zrobi?e? to poprawnie mign? wszystkie areny i wyskoczy dana posta? informuj?c ci? ?e od teraz bedziesz móg? go wybra?.

Aby zagra? Human Smokiem wybierz Smoke i trzymaj wci?ni?te Ty? + HP + HK + BL + R a? do rozpocz?cia walki. Smoke powinien wybuchn??, a na jego miejsce pojawi si? Human Smoke.

Noob Saibotem podobno mo?na gra? na maszynach WaveNet i tylko w trybie dla 2 graczy. Nale?y wtedy wybra? Kano i trzymaj wci?ni?te Ty? + LP + LK + HP + BLa? do rozpocz?cia walki. Kano wybuchnie a na jego miejsce pojawi sie Noob Saibot. Niestety mi nigdy to si? nie uda?o, najprawdopodobniej dla tego ?e nie mam roma z WaveNet.

Shao Kahnem i Motarem pograsz tylko w wersjach SNES i Sega Genesis. Musisz uaktywni? Hidden Menus które s? w tych grach i w??czy? tam mo?liwo?? gry nimi w trybie dla 2 graczy.

Rainem mo?na gra? tylko w SNES i Sega Genesis. I jest on tam dost?pny od pocz?tku (tak jak i Noob Saibot). W wersji Arcade po prostu go nie ma. Mo?emy zobaczy? go w demie które leci gdy nie gramy. Wed?ug mnie to ?art programistów.

Offline Mkzm

• U?ytkownik
Re: ukryte postaci w UMK3
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2006, 02:18:32 pm »
Cytat: "Shao Kahn"

oczywiscie poszukac to sie nie chce szczegolnie majac pod nosem.
Na co mi podpis...