'

Autor Wątek: Full screen w MK4  (Przeczytany 5150 razy)

Offline spaceboy

• U?ytkownik
Full screen w MK4
« dnia: Marca 06, 2006, 08:02:46 pm »
Uruchomi?em Mk4 ale gra odpala si? w ma?ym oknie....nie wiem co jest grane...komputer spe?nia wszystkie wymagania.....zmniejsza?em rozdzielczo?? i te? lipa....POMOCY!!!

Offline ByStRy

• U?ytkownik
Full screen w MK4
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 06, 2006, 09:18:05 pm »
Yy Bez Jaj...Masz Na Górze Pasek Z Zadaniami Tam Masz Te? Taki Ma?y Kwadracik Kliknij Go... Brawo Udalo Ci Si? Powiekszy? Okno MK4

Offline spaceboy

• U?ytkownik
hehe kolo to nie tak....
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2006, 12:08:14 am »
ten kwadracik wcale nie powi?ksza okna...chodzi ci o maksymalizuje...hehe wiem ale jak to klikam to okno si? nie powi?ksza tylko wciska si? co? jakby pauza w gierce jak odklikne to gra znowu chodzi ale ekran ci?gle jest ma?y.........instalowa?em j? ponownie bez zmian

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
u mnie bez problemu
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2006, 10:34:38 am »
ja tam powi?ksza?em za pomoc? tego w?a?nie kwadracika  i wszystko by?o ok je?li wyj?tkowo mi si? nie chcia?o go wci?ka? klika?em dwa razy w ma?y ekran i dzia?a?o tak czy owak mnie si? nic nie psu?o z ekranem istnieje kilka przyczyn takiego stanu twojego mk
po pierwsze: napisz prosze jakie masz parametry w komputerze po prostu u ciebie nie wszystko by? mo?e jest jak nale?y
po drugie: napisz jak? masz wersje MK4 bo je?li orygina? to twórcy z ca?? pewno?ci? zadbali o takie detale oznacza?oby to ?e ca?y feler le?y w twoim sprz?cie a je?li przegrywka to nie wykluczone ?e z mortalem jest co? nie tak wiesz z piratem wszystko jest mo?liwe(mnie dzia?a bo mam orygina?)
po trecie: jaki masz windows? by? mo?e na niektórych systemach ukazuj? si? takie nankamenty bo z systemem te? nic nigdy nie wiadomo np. w jednej z moich wersji XP za ?adne skarby nie chcia?o si? odpali? MK 2 i 3 gdy zaopatrzy?em sie w system z jak?? ?atk? okaza?o si? ?e mortale ?migaj? jak szalone mo?e z twoim b??dem jest podobnie no có? ja na odleg?o?? moge tylko radzi? to tyle wzgl?dem mojej pomocy pozdrawiam serdecznie
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline ByStRy

• U?ytkownik
Full screen w MK4
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2006, 10:47:12 am »
Mozesz Tez Sprubowac Nacisnac Skrut Klawiczowy Lewy ALT+ENTER i Powinien Byc Pe?ny Ekran
--------------------------------

GL HF

Offline Mkzm

• U?ytkownik
Full screen w MK4
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 09, 2006, 10:09:05 pm »
zalatw sobie dobre mk :)
Na co mi podpis...

Offline Chameleon

• U?ytkownik
    • http://www.google.pl
Full screen w MK4
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2006, 03:27:07 pm »
Albo ?ci?gnij sobie MK4 z emulatorem. Ja korzystam z Project 64. Wpisz to i znajd? na google bo nie pami?tam linka:D niestety. Albo kup se na Allegro.

Offline Spine

• U?ytkownik
    • http://www.jasonpl.de/
Full screen w MK4
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 10, 2006, 08:24:39 pm »
Tyle odpowiedzi, wszystkie b??dne :D
powi?kszasz/zmieniasz tryb ekranowy klawiszami od F5 do F8, czy gdzie? w tym rejonie F-ów ;)
ww.jasonpl.de

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
jakie f-y???
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 11, 2006, 12:03:41 pm »
jeszcze raz powta?am ja nie potrzebowa?e ?adnyche f-ów k?ika?em myszk? i powj?ksza?o jeszcze raz klik myszk? i pyk jest full scren przynajmniej u mnie koniec tematu ile mo?na powta?a?
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline freeman

• U?ytkownik
Full screen w MK4
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 24, 2006, 10:54:56 am »
W czasie walki w??cz "f2" w wybierz "video" tam potem ustwa "full screen".