'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Ankieta

który z filmów z sagi Star Wars jest najlepszy?(uzasadnij odpowied?)

Star Wars I - Mroczne Widmo
3 (17.6%)
Star Wars II - Atak Klonów
1 (5.9%)
Star Wars III - Zemsta Sithów
6 (35.3%)
Star Wars IV - Nowa Nadzieja
4 (23.5%)
Star Wars V - Imperium Kontratakuje
2 (11.8%)
Star Wars VI - Powrót Jedi
1 (5.9%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Marca 18, 2006, 04:20:33 pm

Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 7634 razy)

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
Star Wars
« dnia: Marca 18, 2006, 04:20:33 pm »
w tym temacie zamieszczajcie prosze wasze opinie na temat wszystkich filmów z sagi "Gwiezdne Wojny" zapraszam te? do wzi?cia udzia?u w ankiecie przy temacie pozdrawiam.
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
dzi?ki
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2006, 09:43:19 am »
dzi?ki za oddanie g?osu kim kolwiek jeste? pozdrawiam
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Spine

• U?ytkownik
    • http://www.jasonpl.de/
Star Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 19, 2006, 10:17:10 am »
Zemsta Sithów, poniewa? podobaj? mi si? walki i normalnie, najbardziej wzruszy?em si? podczas ogl?dania tej cz??ci :twisted:
ww.jasonpl.de

Offline ByStRy

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2006, 11:18:29 pm »
Zag?osowa? bym na ca?? sag? ale mozna tylko na 1 to wybra?em nowa nedziej? bo od tego si? zacze?o....Dawno Dawno Temu W Odleg?ej Galaktyce...

Offline @Scorpion@

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 24, 2006, 09:07:39 am »
Mroczne widmo poniewaz podobala mi sie koncowa walka i podklad dzwiekowy (DUEL OF THE FATES)
et Over Here !!!

Offline Mileena

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2006, 09:12:41 am »
Ja tam nielubie Star Wars

Offline Sim

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 07, 2006, 09:37:07 am »
Imerium Kontratakuje. Ta cz??? pokazuje prawdziw? pot?g? Imperium no i czywi?cie najmroczniejsza cz??? sagi. W ogóle to uwielbiam ca?? "star?" trylogie a nowa jest zmarana zw?aszcz Zemsta Shitu.

Offline Darekader

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 01, 2007, 01:37:48 pm »
Jak niektórzy z was ?mi? si? nazywa? fanami SW. Nowa trylogia to prawdziwe gówno  :evil: . Rozumiem, ka?dy lubi co innego, ale jak dla was SW to tylko walki na miecze ?wietlne to wam wspó?czuj?  :? . Mi si? najbardziej podoba Powrót Jedi (najbardziej) i Imperium Kontratakuje (troch? mniej).

Offline Sim

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 04, 2007, 03:39:12 am »
Dla mnie ca?a trylogia (IV, V, VI) jest ?wietna szczególnie wydanie specjalne z 1997 roku. Kurcze chcia?bym je mie? 8)
A nowa trylogia niestety wypada s?abo, a to g?ównie przez medichloriany (straszne gówno, które niszczy stary klimat SW), potem jeszcze przesycenie efektami specjalnymi (nawet straszne przesycenie, za du?o komputera), kiepski przebieg fabu?y. Chocia? epizod I jeszcze tam jako? wygl?da (nie jest ani z?y, ani dobry) a reszta to prawdziwa pora?ka.

Offline Hero

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 04, 2007, 10:57:14 am »
Ja uznaje tylko dwie cz??ci Star Wars. Jest to: Mroczne Widmo i Powrót Jedi. Ostatnia cze?? jest najlepiej zrobiona. A pierwsza posiada najwi?ksz? dawke akcji która nie jest g?upia. Reszta cze?ci jest taka sobie. Szkoda ?e ju? nie ma powsta? wi?cej.
_______________FURY MK___________________

Offline Darekader

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 04, 2007, 01:18:08 pm »
Cytat: "Hero"
Ja uznaje tylko dwie cz??ci Star Wars. Jest to: Mroczne Widmo (...)

Ka?dy lubi co innego... Ka?dy lubi co innego... Ka?dy lubi co innego... NIE, poprostu nie mog?! JAk mo?na lubi? pierwsz? cz??? shitowej trylogii. Do tego ona jest bardzo biedna pod wzgl?dem fabularnym (czasami a? k?uci si? z histori? orygina?u).

Offline Hero

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 04, 2007, 01:40:28 pm »
Cytat: "Darekader"
Cytat: "Hero"
Ja uznaje tylko dwie cz??ci Star Wars. Jest to: Mroczne Widmo (...)

Ka?dy lubi co innego... Ka?dy lubi co innego... Ka?dy lubi co innego... NIE, poprostu nie mog?! JAk mo?na lubi? pierwsz? cz??? shitowej trylogii. Do tego ona jest bardzo biedna pod wzgl?dem fabularnym (czasami a? k?uci si? z histori? orygina?u).

Nie zgadzam sie z tob?. Mo?na lubi? pierwsz? cze??. Bardzo dobre wyst?puj? tam postacie i bardzo dobrze s? one zrobione i zagrane. Fabu?a jest nienajgorsza. Akcja przyzwoita, ogólnie dobry film. Ja naprzyk?ad nie lubie 4 cz??ci. Jest bardzo dla mnie m?dna, za du?o tam sie niedzieje. Uznaje j? tylko pod wzgl?dem, ?e jest to pierwsza cz??? która powsta?a.
_______________FURY MK________________

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 22, 2007, 01:48:29 pm »
witam wszystkich i dzi?kuje za odzew w tym temacie moj? osobi?cie ulubion? cz??ci? sagi Star Wars jest cz??? III(Zemsta Sithów) poniewa? jest bardzo mroczna dokonuje si? ostateczna przemiana Anakina w Vadera i w ogóle bardzo mi si? podoba druga trylogia bo postawiono na psychologie wnetrze postaci meandry polityki karierowiczostwo i fa?sz Palpatina zwró?cie uwage ?e ma?o kto ogl?daj?c mroczne widmo po raz pierwszy przypuszcza? ?e ten zdawa?oby si? dobry i prawy patriota republiki to w gruncie rzeczy kawl dziada pragnacego jedynie w?adzy dla siebie bez wzgl?du na koszty ma?o kto wtedy wiedzia? ?e Darth Sidius i ów Palpatine to jedna i ta sama osoba i w?a?nie za to wielki respekt dla aktora który si? w niego wcieli? za to ?e genialnie pokaza? jego dwulicowo?? rozwini?to te? ca?? koncepcje zakonu jedi i wreszcie stopniowa najperw wewn?trzna przemiana anakina od niewinnego 8-letniego ch?opca pe?nego idea?ów poprzez jeszcze dobrego cho? ju? zbuntowanego ucznia na jedi a? do mordercy bez serca i uczu? i to jest to po czym tak jad? mi?o?nicy starej trylogii w nowej nie ma strzelania do szturmowców i bezmy?lnego machania mieczem ?wietlnym ogl?danie nowej trylogii wymaga jakiego? wy?i?ku bo jak ju? mówi?em postawiono na wn?trze a najlepiej to wida? w cz??ci III wi?c mój g?os oddaje na Zemste Sithów
byszek

Offline Sim

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2007, 09:51:02 pm »
Mi w nowej trylogii nie podoba si? sposób wykonania i pokazania ca?ej historii gdy? jaki sens dla pocz?tkuj?cego jest ogl?danie ka?dej cz??ci po kolei (I, II, III, IV, V i VI) skoro ju? w III cz?sci b?dzie wiedzia?, ?e Vader to Anakin bo wtedy nie ma punktu zaskoczenia dla widza w epizodzie V gdzie Vader mówi do Luke'a "I am your father" a oto chodzi w tej scenie. Takie motywy gdzie trzeba pomy?le?, zrozumie?, poczu? s? leprze ni? podawanie wszystkiego na tacy. Dlatego dla mnie najleprza jest stara trylogia plus epizod I bo on jeszcze by? dobrze zrobiony (reszta to ju? strasznie przesycona efektami i innymi bzdetami, które psuj? klimat Star Wars).

Offline Marcin

• U?ytkownik
Star Wars
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 23, 2007, 08:04:14 am »
Cytat: "Mileena"
Ja tam nielubie Star Wars

witam w klubie ja tez za bardzo ich nie lubie :?  :twisted:  :?  :?
ie ma nikogo kto pami?tli by czasy spokoju i harmoni...Modle si? do przodków bla bla bla..
.
NOOB SAIBOT RZ?DZI!!!!!!