'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: własne fatale  (Przeczytany 43510 razy)

Offline raven84

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2006, 09:04:22 pm »
Scorpion Podpala swoją Katanę i rozciną nia przeciwnika na połowę.Ten dopala się na ziemi.

Sub-Zero Tworzy z lodu ogromną zjeżdzalnię, wyskakuja na nią i z rozpedu uderza nogami w przeciwnika powalając go na ziemię po czym zamraża go i wskakuje mu na głowę która pęka i rozwala się na kawałki.

Reptile Poprostu ściąga swoją maskę pluję kwasem w oczy przeciwnika, ten spanikowany nie wie gdzie uciekać, reptile zaczaja się za przeciwinkiem i zjada mu głowę.

Rain Wyciaga swoje dwa sztyleciki i specialnie nie trafia nimi w przeciwnika, ten sie cieszy, jednak Rain znika, po czym pojawia się za przeciwnikiem lapie te sztylety i teraz juz celnie żuca mu nimi w głowę.

Ermac Przejmuję telepatyczną kontrolę nad przeciwnikiem po czym biegnie i uderza nim w ekran, masakrując twarz przeciwnikowi. Gdy ten leży na ziemii Ermac podchodzi do oponenta wyciaga swój toporek i odcina nim glowę.

Chameleon Biegnie w stronę przeciwnika zamieniając się bardzo szybko w każdego Ninje po kolei.Gdy dobiega do przeciwnika zamraza go, zmienia się w Scorpiona strzela w niego swoim hakiem, po chwili zamienia się w Raina  teleportuje się za przeciwnika i wbija mu sztylet w żebra, znowu zamienia sie tym razem w Ermaca chwyta przeciwnika  w powietrzu i zuca nim o ekran.

NoobSaibot Znika .Nagle pojawia się jego czarna kosa z trupią czachą i zaczyna rozcinać przeciwnika od dołu zatrzymuje się na chwilke.
Pojawia się nagle i wyciąga z przeciwnika kose po czym bierze zamach i odcina mu głowę.

Smoke  Chwyta przeciwnika za ręcę, podnosi go do gory i wyzuca go w powietrze, po czym wyciaga swój bicz i zaczyna uderzać nim przeciwnika w powietrzu. Gdy ten upada Smoke podchodzi do przeciwnika przywiązuje do jego głowy bicz przytrzymuję korpus oponenta i ciagnie wyrywając mu głowę.

Cyrax Podchodzi do przeciwnika i postanawia sie zdetonowac razem z nim, jednak cos mu nie wychodzi , zaczyna myślec po czym wyciąga swój miecz i zaczyna kroic przeciwnika na kawałki.

Sektor Zaczyna biec w stronę przeciwnika kręcąc swoimi mieczami które w szybkim tempie odcinają kończyny przeciwnika. Wkoncu ten upada na ziemię sektór wyciaga małą bombkę i odchodząc wkłada ją do ust przeciwnikowi.

Striker Zaczyna myśleć, wyciaga swoje pałki jednak po chwili chowa je spowrotem, powoli podchodzi do przeciwnika . Staje obok niego, wyciaga pistolet i strzela mu prosto w głowę.

Kabal  Wyciąga swoje haki, zaczyna drapac się nimi po plecach, pochodzi do przeciwnika i znienacka odcina mu obie ręce. Po chwili obie nogi. Gdy przeciwnik leży na ziemi kabal rozcina przeciwnika w połowie nabijać jego głowę na hak i żucając nia w ekran.

Dairou Zaczyna tańczyc na około przeciwnika pokolei odcinając mu po kawałku kończyny.Gdy ten upada na ziemię Dairou odbiega od przeciwnika, rozpędza się i robi gwiazdę nad przeciwnikiem, mieczem odcinając mu głowę.

Jarek   Zaczyna znaczyć na przeciwniku ołówkiem ciemne kreski. Po czym zastanawia się chwilkę i wyciąga swój mieczyk.Uderza nim we wszystkie części ciała na których namalował kreski. Okazuje się że ciało przeciwnika jest całkowicie poszatkowane.

Darrius zaczyna kopać przeciwnika, gdy ten lezy juz na ziemi poturbowamy Darrius zakłada na ręce rękawice, i skręca kark przeciwnikowi.

Reiko Skupia energię i uderza nią w przeciwnika. Ten jednak się podnosi. Reiko drapie się po głowie po czym  Zaczyna żucać w przeciwnika gwiazdkami, smiejąc się przy tym jak nigdy.

Fujin Tworzy trabę powietrzną która porywa przeciwnika.Po chwili do wyciaga swoją kusze i zaczyna strzelać w trabe powietrzną,
Gdy wiatr ustaje na ziemię spada poprzebijany strzałami przeciwnik.

Boraicho siada na przeciwniku i puszcza pierda, po czym wstaje i widzi że ten dalej żyję :lol: więc puszcza jeszcze jednego pierda lecz tym razem podpala go.

Mavado Wyciąga swoją katanę przymierza ją do głowy przeciwnika po czym chowa ją i chwytajac głowe przeciwnika wyrywa mu ją. Nabija ją na katanę i unosi do góry.

Hotaru podpala przeciwnika, ten biega jak opetany nie wiedząc co się dzieje. Wtedy Hotaru wyciąga swoją włocznię i nabija przeciwnika na nią. Wbija włocznię do ziemi i odchodzi.

Nightwolf skupia się przez chwilkę po czym tworzy łuk którym stzrela w przeciwnika przybijajac go do ekranu. Po czym wyciąga swój topór i rzuca nim w głowę przeciwnika.

Kage podchodzi do przeciwnika zakłada mu nunchaku na głowę i zaczyna go dusić.Po chwili puszcza go i uderza go pieścią w twarz.
Gdy przeciwnik przewraca się Johny poprawia fryzurę i uderza przeciwnika nogą w głowę oddzielając ją od ciała.

Kano   Podchodzi do przeciwnika wbija mu ręke w ciało i wyciąga jelita, po czym obwiązuje mu je na około szyi i zaczyna go nimi dusić.Po chwili puszcza jednak oponenta i laserem podżuca go do góry. gdy ten pwoli spada Kano rozpędza sie uderzajac w przeciwnika Cannon Ballem rozrywając go na strzępy.

Jax podchodzi do przeciwnika i zaczyna popychac go palcem, robi tak parę razy ale w pewnym momęcie wkurza się i podnosi go do góry jedną reką. Drugą źaś uderza go, przeciwnik roztrzaskuje się o ekran telewizora.

Kai wyciąga rurkę i wkłada i zaczyna strzelać w przeciwnika zatrutymi strzałkami. Po chwili ten przewraca się na ziemię i zaczyna wymiotować swoimi organami.

Kenshi wbija w ekran swoja katanę po czym podnosi silą woli przeciwnika i ciska nim w ekran.Ten nabija się na miecz.

Shujinko odcina przeciwnikowi obie ręce , po chwili chwyta je do rąk i zaczyna bić [przeciwnika jego włąsnymi rekami. W pewnym momęcie uderza tak że głowa urywa się.

Hsu Hao  wymierza laser w przeciwnika po czym uderza go promieniem.Na chwilke przestaje aby po chwili zacząć od nowa ąz do rozwalenia przeciwnika.

Kobra Chodzi na około przeciwnika, po chwili zaczyna lamać mu obie nogi, gdy przeciwnik zaczyna sie czołgać Kobra wychodzi mu na drogę i nogą miażdzy mu głowę.

Offline franqey

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 656
 • Płeć: Mężczyzna
 • Szary eminencja
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2006, 02:06:28 pm »
Scorp- Wyrywa linką oko ofiary. Następnie podchodzi i zieje ogniem w miejsce oka. Przewraca oponenta do góry nogami , tak że z oczodołu wypływają bebechy , a w rece scorpiona zostaje tylko skóra

Chameleon - Jako sub- zero zamraża ofiarę , przemienia się w ermaca który podnosi telepatycznie oponęta do góry. zmienia się w scorpiona ( w tym czasie przeciwnik spada na ziemię i rozpryskuje się na zamarznięte kawałki mięsa ) i rozmraża szczątki. Na ziemi zostaje mięsna breja.

Sub zero- Łamie kolesiowi kręgosłup , i zamraża.Odrywa tęce ,następnie opiera przeciwnika o ścianę ( lub cokolwiek będące w pobliżu) stroną przeciwną do złamania kręgosłupa. Daje mu się rozmrozić , tak że kręgosłup pęka dzieląc oponęta na dwa. Następnie odcina głowę
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Sim

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 650
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 14, 2006, 11:58:44 am »
Shinnok - Podnosi ręce ku górze (przyzywa) wtedy z ziemi wystają długie, kościaste spiszaste "palce", które po kolei wbijają się w przeciwnika w rózne części ciała. Ofiara krzyczy w agoni i po chwili kościaste "palce" rozrywają go na strzępy i każdy "palec" ma nabitą jedną część ciała ofiary.

Sub-Zero - Tworzy sopel lodu w dłoni, którą wbija przeciwnikowi w gardło. Przeciwnik krwawi (dusi się) i powoli upada na ziemie, powoli umiera w cierpieniu i dostaje drgawki (może być też tak, że Sub-Zero dobija przeciwnika drugim soplem w głowe).

Quan Chi - Wzywa duchy upiory, które rzucają się na przeciwnika, wzoszą go w powietrze, Quan Chi pstryka palcami i upiory rozrywają przeciwnika na kawałki.

Reiko - Chwyta przeciwnika za gardło (jedną ręką), podnosi go do góry, zaczyna powoli ściskać gardło aż cała szyja się rozpada (TRZASK!!!) i głowa odpada.

Reptile - Rzuca się na przeciwnika, kiedy przeciwnik leży to Reptile siedzi na nim, przytrzymuje jego ręce do ziemi, zaczyna kąsać przeciwnika, szarpie mięcho, flaki po czym puszcza kwas z pyska na całego przeciwnika.

Offline SkY-MasTeR

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 239
  • Zobacz profil
  • http://www.sum41pl.glt.pl/
własne fatale
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:49:57 pm »
Johnny Cage - Jak Wali W Jaja To Czemu Nie Odgryza??: :D
color=blue]Palce Bolą Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline Sim

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 650
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 17, 2006, 08:03:29 pm »
A nie lepiej by je wyrwał? Bo odryzanie to troche nie smaczne poza tym Johnny to nie dzikus w przeciwieństwie do Baraki lub Mileeny.

Offline SkY-MasTeR

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 239
  • Zobacz profil
  • http://www.sum41pl.glt.pl/
własne fatale
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2006, 08:05:50 pm »
no to może wyrywać też pasuje :D
A Skąd Wiesz Że "Nie Smaczne" :lol:  :D
color=blue]Palce Bolą Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline Sim

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 650
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 17, 2006, 10:41:29 pm »
Jak byś miał wyobraźnie to byś wiedział 8)

Offline SkY-MasTeR

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 239
  • Zobacz profil
  • http://www.sum41pl.glt.pl/
własne fatale
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:37:13 am »
Cytat: "Sim"
Jak byś miał wyobraźnie to byś wiedział 8)

no ale skąd wiesz??ja nie próbowałem  :D
color=blue]Palce Bolą Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline Sim

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 650
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2006, 04:33:02 pm »
Cytat: "SkY-MasTeR"
no ale skąd wiesz??ja nie próbowałem  :D


Ja też nie. Ale wyobraź sobie, że Johnny odgryza i co byś poczuł? Jaka by była Twoja reakcja?

Offline SkY-MasTeR

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 239
  • Zobacz profil
  • http://www.sum41pl.glt.pl/
własne fatale
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2006, 07:30:14 pm »
nie ja myślałem że wiezs jak to Johnny czuje gdy odgryza...;]
color=blue]Palce Bolą Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline franqey

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 656
 • Płeć: Mężczyzna
 • Szary eminencja
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 18, 2006, 07:50:22 pm »
70% smaku to zapach. Więc jeśli cię nie odrzuca to chyba musisz sprubować
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Chameleon

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 162
  • Zobacz profil
  • http://www.google.pl
własne fatale
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:51:05 pm »
Dobra ludzie, przestańcie mówić o takich bezsensownych rzeczach bo się robi off-top.

Offline Sim

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 650
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 22, 2006, 01:33:43 pm »
Cyrax - Rzuca w przeciwnika metalową sieć, która powoli się zaciskuje i kroi przeciwnika na kosteczki.

Sektor - Celuje przeciwnikowi w głowe, wystrzeliwuje przyczepną bombe (która przyczepia się do głowy przeciwnika), przeciwnik panikuje wtedy Sektor naciska detonator i głowa eksplodowuje a ciało pada na ziemię.

Smoke - Oplata przeciwnika multum kablami, duszą przeciwnika a potem palą prądem w efekcie przeciwnik jest spalony na węgiel.

Kano - Z daleka rzuca nożami w przeciwnika, pierwszy trafia w jedno kolano (w efekcje przeciwnik klęczy na jedną noge), drugi trafia w udo drugiej nogi, trzecia w jedno ramie, czwarta w biodro, przeciwnik klęczy i ledwie się trzyma, Kano podchodzi sobie powoli potem kopniakiem w klate kładzie przeciwnika na plecy, przytrzymuje go kolanem, wyciąga kolejny nóż i powolnym ruchem poszerza uśmiech przeciwnika. Przeciwnik krzyczy w agonii, Kano bierze zamach i wbija nóż w gardło przeciwnika.

Baraka - Wbija oba ostrza w klate przeciwnika, potem rozcina go na pół (jedne ostrze szarpie w góre drugie w dół coś jak nożyce).

Offline Jarzyk

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 91
  • Zobacz profil
  • http://www.mkisland.yoyo.pl/
własne fatale
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 24, 2006, 03:40:07 pm »
Kitana odcina głowę wachlarzem. Lecącą głowę łapie Mileena na swoje Sai.
.::MATEORIA::MK Island::..

Jarzyk wrócił!

Offline Sim

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 650
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 24, 2006, 10:34:04 pm »
Jarek - Wyciąga duże ostrze, wbija je w brzuch przeciwnika, rozcina cały korpus od dołu, przeciwnik pada na plecy i wrzeszczy a Jarek chwyta dłońmi za wyciętą szpare i gwałtownie otwiera klate przeciwnika i butem miażdży wnętrza.

 

Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Własne MK

Zaczęty przez Jarzyk « 1 2 ... 6 7 » Klasyka MK

95 Odpowiedzi
28533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 25, 2009, 12:22:08 pm
wysłana przez Demon Cyrax
Fatale trilogy

Zaczęty przez Rell Pomoc

6 Odpowiedzi
4311 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 05, 2009, 05:31:19 pm
wysłana przez CyR4x
3 Odpowiedzi
3883 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 12, 2016, 05:47:18 pm
wysłana przez Morgotheron
2 Odpowiedzi
2246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 30, 2015, 04:09:33 pm
wysłana przez Filx