'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Postacie: Sub-Zero  (Przeczytany 20757 razy)

Offline Gizmo94pl

• U?ytkownik
  • NERD
  • GamerTag: Gizmo94pl
Postacie: Sub-Zero
« dnia: Marca 09, 2011, 08:52:22 pm »

Sub-Zero
  Zabójca klanu Lin Kuei, Kuai Liang cryomanta, władca mocy lodu i chłodu. W odróżnieniu od innych członków jego klanu, on i jego starszy brat Bi-Han, byli porwani jako dzieci przez Lin Kuei i przeszkoleni w technikach zabijania przez całe ich życie. Na początku jego kryptonimem była Tundra, lecz po tajemniczej śmierci  Bi-Hana przyjmuje on płaszcz Sub-Zero na cześć brata. Przy pomocy swego przyjaciela z Lin Kuei – Smoke,  Sub-Zero niestrudzenie poluje na zabójcę swego brata.

Alternatywne stroje:
Costume 2 (Krypta MOD 54):

MK1 (za kupno w wybranych sklepach):

« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2011, 02:54:28 pm wysłana przez Gizmo94pl »

Offline MK_FAN

• U?ytkownik
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 09, 2011, 09:00:53 pm »
Dobry pomys?, aby zak?ada? w?tek odr?bnie dla ka?dej postaci. Có? mog? powiedzie? o subie... Dla mnie bardzo fajna i ciekawa posta?; ciekawe specjale, fatale (s?ynne wyrywanie g?owy z kr?gos?upem), noi historia. Jedna z kluczowych postaci dla serii. Nie wyobra?am sobie gry bez niego.
W nowej cz??ci MK na pewno skupie na nim uwag? i troch? nim pocioram ;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 09, 2011, 09:17:04 pm »
Dlaczego Sub-Zero w tej cz??ci uderza otwartymi d?o?mi... Kto? mi mo?e odpowiedzie? na to pytanie?

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline DanOrdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 09, 2011, 09:43:30 pm »
Dlaczego Sub-Zero w tej cz??ci uderza otwartymi d?o?mi... Kto? mi mo?e odpowiedzie? na to pytanie?
Có? zak?adam ?e posiada taki styl :P
To b?dzie jedna z postaci co za gram jako trzecia
Cage,Ermac,Sub-Zero,Scorpion,Kung Lao,Mileena,Kitana,Rain,Reptile,Tanya,Kenshi Rz?dz?!
A no zapomnia?em o Smoku Cyraxie i Noobku xDD

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 09, 2011, 10:24:19 pm »
Og?oszenie !
Stworzy?em ten temat by rozmawia? o konkretnej postaci z konkretnej cz??ci Mortal Kombat (czyli tej najnowszej  :P).Je?li ten temat si? wam spodoba stworze te? odpowiednie tematy innych postaci, wi?c prosi? bym o komentarz w którym powiecie czy jeste?cie zainteresowani tego typu tematami.

Jak dla mnie to to b?dzie jedynie próba nabicia postów :P

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 09, 2011, 11:49:52 pm »
Kisinto - to chyba dobrze... W ko?cu mo?e mnie przegonisz ;D Dzi? si? kap?em, ?e taki rozgadany jestem :P...

Gizmo - pomys? w sumie ciekawy :). A co my?l? o tej postaci? Jako fan Scorpa stwierdzam i? Sub to cienias jakich ma?o xD. Dostaje na samym pocz?tku, ma g?upi kostium i jedyne co umie to ?niegiem rzuca? :P.

Jako obiektywny gracz... Posta? bardzo ciekawa - bez niej MK nie mo?e istnie?. ?wietne specjale i debe?ciackie fatale zw?aszcza w MK1 i MKD.

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2011, 08:29:31 am »
Jako wielki fan owej postaci napisz? tak: Bez Sub Zero i jego nemezisa MK ju? nie by?o by t? sam? gr?. Pocz?wszy od bezwzgl?dnego lodowatego charakteru wyszkolonego zabójcy przez ?wietny wygl?d, a na genialnych ciosach specjalnych ko?cz?c. Dla mnie jego historia splataj?ca si? ze Scorpiona motywami jest jednym z najlepszych w?tków Mortal Kombat. Mam nadziej?,?e w nowej ods?onie MK nie b?dzie pierdó? w stylu,?e to nie on zabi? Hasashiego. To ma by? Sub zero, poniewa? nadaje to pikanterii temu wojownikowi i jego losom.
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 10, 2011, 08:49:06 am »
Có? jak dla mnie Scorpion zawsze b?dzie lepszy ale Sub-Zero jest wed?ug mnie jedn? z najbardziej orginalnych postaci w grze jego historia i ataki s? ?wietne

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 10, 2011, 06:27:41 pm »
Nie trawi? go, i nigdy nim nie gra?em. Ale b?d?c u kolegi to ?e tak powiem syf i ki?a chyba najgorsze "wej?cie" z dema.

Offline Zwyrol

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 13, 2011, 08:46:12 pm »
Jak dla mnie posta? nr 1 w tym uniwersum. Niezmiennie od Mortal Kombat 1. To nim g?ównie b?d? gra? w nowym MK.  8)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 16, 2011, 04:26:37 pm »
Mo?na doda? do imienia postaci w tytule tematu - LK-52O \m/

Offline Gizmo94pl

• U?ytkownik
  • NERD
  • GamerTag: Gizmo94pl
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 16, 2011, 05:18:11 pm »
Nie wszyscy czytali jeszcze story mode, a jak si? domy?lam to jest jego cz??ci?.Wi?c nie spoileruj.

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 19, 2011, 12:38:11 pm »
Jako ,?e ogra?em go ju? lekko w demówce to mog? teraz przela? swoje spostrze?enia.

1. Aparycja
Wszyscy narzekaj?, ?e ?nie?ynek ma postaw? nieadekwatn? do tego kim jest,?e powienin ?wiawiej si? rusza?.  Ja natomiast s?dz?,?e w nowym MK jak si? nim zagra to wtedy wszystkie w?tpliwo?ci zostaj? rozwiane. Sub zero jest wolniejszy ni? w poprzednich ods?onach, za to zadaje pot??ne ciosy. ?miesznym by by?o jakby przyjmowa? jak?? poz? kung fu, b?d?c postaci? jak? obecnie jest.

2. Pot??ne kombosy.
Tutaj nie ma mowy o swawolnym machaniu ?apkami i girkami jak u Jasia Klatki. Sub po prostu jak ju? bije to bardzo mocno zarzucaj?c przeciwnikiem jak ?cier?, cz?sto og?uszaj?c oponenta. Wynagradza to brak juggle startera z ziemi. Niektóre komba maj? dwa warianty zako?cze? - mo?na zrobi? hit na high lub podcink?. Co jest dla mnie ?wietnym rozwi?zaniem. Nie b?d? si? rozpisywa? o kombinacjach, jugglach bo do tego stworzy si? po premierze temat,poniewa? obecnie brakuje balansu.

3. Ciosy specjalne.
I tutaj jestem zawiedziony.Zamra?anie trwa moment i na d?u?sz? met? jest skuteczne tylko w trakcie kombosów. Pocisk jest bardzo malutki ( do tego z MKII mo?e si? schowa?). Nie podoba mi si? lodowisko, bo ju? nim nie jest. Przeciwnik zamiast si? do nas ?lizga? stoi w miejscu i odrywa przymarzni?t? do pod?o?a nog?. Po za tym Sub bardzo d?ugo j? wykonuje. Lodowy klonik jest ok sprawuje si? jak powinien, czyli szybko si? pojawia i moment sobie przebywa z nami:) Zauwa?y?em,?e nawet jak stoimy za blisko przeciwka to klonik si? nie pojawi,w sytuacji jak staramy si? postawi? go na przeciwniku. Slizgawka te? straci?a na mocy. Sub robi?c w?lizg ju? nie zbiera po jumping kicku co dla mnie jest kpin? i mam nadzij? ,?e to porawi? w ostatecznym produkcie.

To by by?o na tyle, kolejne spostrze?enia po premierze.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 02:22:20 pm wysłana przez Semek »
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 20, 2011, 02:59:19 pm »
Drwal, grubas, dr?twe ciosy - jeden z najgorszych designów mojego ulubionego fajtera ever. Nic tylko si? poci??. Z tego co widz?, to ka?dy w tej cz??ci ma lepszy design od niego. Zjebali go na maxa. Niektóre ciosy wygl?daj? tak pa?ciarsko, ?e szok. W klasycznym stroju prezentuje si? nieco lepiej, ale niesmak pozostaje.

BTW: Szacun dla Gizma za incjatyw? - uwielbiam dyskutowa? o postaciach ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 03:06:56 pm wysłana przez Martins »
Pokurwi?o mnie!!!

Offline george19966

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 20, 2011, 05:33:08 pm »
Te? to niestety dostrzeg?em..ale jakby si? przyjrze?, jego ciosy s? naprawde mocne, i zadaj? nie ma?e obra?enia.
jednak tak jak napisa?e?, niesmak pozostaje. Oby Ed co? z tym zrobi?  :)