'

Autor Wątek: Immortal Team - Nabory  (Przeczytany 2227 razy)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Immortal Team - Nabory
« dnia: Marca 29, 2006, 04:06:08 pm »
Witam jak wida? w temacie og?aszam nabory do Immortal Team.
Poszukuje koderów, grafików, dzwi?kowców, ale tak?e wszystkich tych którzy maj? pomys? lub chc? co? wie??.
Teraz piszemy gre MK : Way of Destiny która jest pisana obecnie w delphi, i licze ?e osoby które ewentualnie dojd?, to mi pomog?.
Co do gry i tego czym jest to wszystko b?dzie na stronie która powstanie nied?ugo.

Osoby które s? zainteresowane niech pisz? na gg lub e-mail:

GG: 7058981
E-mail: h.smoke@poczta.fm

Jednak radze pisa? na gg bo poczty cz?sto nie sprawdzam.
Ewentualnie na PW.

Tutaj b?de opowiada? tylko na pytania zwi?zane z team`em.
Co do gry link jest tu: http://mortalkombat.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?p=2536#2536

P.S. NIE DAWAJCIE TUTAJ SWOICH ZG?OSZE?!!!
Mam nadzieje ?e najwa?niejsze uj??em.

To wszystko Narazie....
[/b]
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Muzyka
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 09, 2006, 04:11:11 pm »
Poszukuje pilnie osób, które zobowi?za?y si? zrobi? muzyke. Nie mam na my?li konkretnego gatunku, wi?c je?li umiesz robi? "jak?kolwiek" muze to pisz na gg. Czy jestem czy nie.
 Je?li nie odpisuje to znaczy ?e mnie nie ma, jednak nie zostawie ci? "na lodzie".
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Immortal Team - Nabory
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 29, 2006, 11:13:53 am »
Przepraszam wszystkich za nie odpowiadanie na gg.
Niestety nie b?de w stanie usi??? do gg tylko z znanych mi powodów.
Wi?c wszystkich prosz? o zamieszczenie swoich pomys?ów, poda? na PW lub e-mail.

Sorry za problemy, mam nadzieje ?e rozprawie si? z nimi nie d?ugo.