'

Autor Wątek: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)  (Przeczytany 32044 razy)

Offline iwcio

• U?ytkownik
GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« dnia: Kwietnia 14, 2011, 09:30:45 am »
Witam zak?adam w?tek gdy? do premiery w europie zosta? teoretycznie ju? tylko tydzie?:) W praktyce gr? w niektórych sklepach b?dzie mo?na dosta? pewnie wcze?niej. Dlatego powstaje ten temat ?eby?my wiedzieli gdzie i kiedy i za ile dostaniemy Mortal-a
Prosz? ?eby w tym w?tku by?y konkretne informacje a nie ze s?ysza?em ze jutro b?dzie tu i tu:P najpierw sprawdzi? informacje zobaczy? na pó?ce gr? a pó?niej wstawi? post:)
Post najlepiej ?eby wygl?da? tak nazwa sklepu miejscowo?? jak jest wi?cej sklepów w danym mie?cie to ulica i cena:)
Co do samej ceny sprawdzamy ró?ne PROMOCJE MM SATURN Real ITD:)
jak kto? kupuje wersje na PS3 niech sprawdzi tez cen? i czy jest dost?pna na x 360:) i na odwrót:)
Je?li kto? zamówi? gr? ju? przez internet niech tez pisze gdzie zamówi? i kiedy dosta? ( nie pisa? pierdó? ze dzwoni?em jutro ma by? tylko masz ja trzyma? w r?kach:) )

Offline DanOrdo

• U?ytkownik
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:32:30 am »
Allegro,Ultima i inne.
Cage,Ermac,Sub-Zero,Scorpion,Kung Lao,Mileena,Kitana,Rain,Reptile,Tanya,Kenshi Rz?dz?!
A no zapomnia?em o Smoku Cyraxie i Noobku xDD

Offline iwcio

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:44:48 am »
Allegro,Ultima i inne.
Ale si? popisa?e? tym postem;/ przeczytaj najpierw ca?y mój post zanim napiszesz takie pierdo?y

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:16:27 pm »
Anulowa?em swoje zamówienie na muve.pl
Teraz zdam relacj? z Empiku w moim mie?cie, czyli - Lubin woj. dolno?l?skie. Empik znajduje si? w galerii Cuprum Arena i co najzabawniejsze w tym samym budynku znajduje si? tak?e Saturn:) Wi?c s? dla siebie konkurencj?. Jak dzisiaj pyta?em o MK. To kobitki prawie kl?ka?y, abym do nich wróci? 19 kwietnia. Przekonuj?c mnie,?e mo?liwa cena b?dzie 169,99 z?. Je?li bedzie tak jak mi mówi?y to gitarka cyce. Po?yjemy zobaczymy.

Ps. Iwcio nie stresuj si?,?e ludzie pisz? co i jak w sklepach obiecuj? przed premier?. Jak dorwiemy gr? to zapewne ka?dy si? tym pochwali:) lu?na guma.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 12:41:06 pm wysłana przez Semek »
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:37:36 pm »
muve.pl odpisa?o mi :

Witam,
Premiera edycji kolekcjonerskich na PS3 zosta?a prze?o?ona w ca?ej Europie,
niestety, nie mamy na to wp?ywu.
Pozdrawiam serdecznie.

tak ?e szybciej kolekcjonerki nie dostaniecie nigdzie

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:49:12 pm »
Ja to generalnie je?li chodzi o premiery korzystam ze sklepów internetowych z prostego wzgl?du - nawet na premier? sklepy normalne cz?sto nie maja towaru na pó?kachXD Kupowa?em SF4 w Saturnie po podej?ciu do typka kiedy poleci?em mu sprawdzi? magazyn i si? okaza?o, ?e le?a?a tam gierka, na pó?kach natomiast nicXD No i wygoda, nie trzeba rusza? dupy nigdzie:p

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:07:14 pm »
Ja to generalnie je?li chodzi o premiery korzystam ze sklepów internetowych z prostego wzgl?du - nawet na premier? sklepy normalne cz?sto nie maja towaru na pó?kachXD Kupowa?em SF4 w Saturnie po podej?ciu do typka kiedy poleci?em mu sprawdzi? magazyn i si? okaza?o, ?e le?a?a tam gierka, na pó?kach natomiast nicXD No i wygoda, nie trzeba rusza? dupy nigdzie:p

dok?adnie, za par? lat wgl nie b?dzie ju? sklepów stacjonarnych, tylko par? spo?ywczaków si? uchowa i b?dziemy tylko le?e? w domu, zamawia? i ty? :Pp

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:09:10 pm »
Ju? teraz s? sklepy internetowe które oferuj? pe?ne zakupy spo?ywcze przez neta. Dostajesz do domu co zamówi?e? i jest lux:D No ale wracaj?c do tematu gier, to naprawd? preferuj? sklepy internetowe które specjalizuj? si? w tego typu produktach, ni? market który ceny ustala momentami chyba za pomoc? rzutu ko??mi.

Offline iwcio

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:28:23 pm »
Dlatego napisa?em ze jak ktos zamówil w sklepie przez internet to niech sie pozniej pochwali gdzie i kiedy dosta? za ile;)
Ja ogólnie czekam na fajna promocje:) w MM lub czyms podobnym:D
Ogólnie na slasku jest duzo takich pkt:)

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:33:16 pm »
Mieszkam na ?l?sku i tutaj poluj?:p I wierz mi, jest ró?nieXD Nawet gie?dy w Katowicach sprawy nie za?atwiaj? bo tam winduj? ostatnio ceny okropnie. Najlepiej zamówi? z hurtowni, bo im mniej r?k maca twój egzemplarz gry, tym mniej chce sobie z niej mar?? podoi?:D

Offline iwcio

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:41:41 pm »
No to bedziesz polowal tam gdzie ja:D ogolnie 169 zl:D nie bedzie zle:) ale chodzi mi kiedy bedzie na po?ce:) jak widac moze to byc juz 19 kwietnia;D a to jest bardzo sympatyczna:) Oferta:)

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:48:48 pm »
Wiesz, mnie tam tak bardzo na czasie w sumie nie zale?y. W zasadzie i tak czy bym kupi? w poniedzia?ek, czy dostan? w pi?tek - jeden wa?, bo gra? b?d? i tak dopiero w weekend:) To widz? kolejny player ze ?laska:p Nice:)

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:42:13 pm »
Niektóre sklepy (maj?ce produkty na magazynie) czasem wystawiaj? na swoje pó?ki towar wcze?niej (zazwyczaj dzie? przed premier?, wieczorem). Ja si? z czym? takim ju? spotka?em...

Offline iwcio

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:43:35 pm »
No dlatego zaproponowalem temat:D zeby kazdy wiedzial gdzie moze go spotkac mila niespodzianka:) czasami nawet 3 dni przed premiera:) w fife ludzie pykaja;D

Offline Eric Draven

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:50:38 pm »
Rozmawia?em dzi? ze znajomym,który pracuje w Media Markt we Wroc?awiu(Park Handlowy Bielany ul.Czekoladowa) mówi? mi,?e mo?liwe i? nowy Mortal b?dzie do kupiena ju? w poniedzia?ek lub we wtorek nie jest to jednak pewne w 100% b?de wiedzia? wi?cej dam znac.ps.czyta?em dzi? na TRMK,?e w Europie b?dzie mo?na kupi? ju? w ten weekend