'

Autor Wątek: Postacie: Scarlet  (Przeczytany 11214 razy)

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
Postacie: Scarlet
« dnia: Maja 04, 2011, 12:04:45 am »
SCARLET

Alternatywny strój:

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 06:49:32 pm wysłana przez ReVille »

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 04, 2011, 01:33:38 am »
Za idiotyzm totalny uwa?am to co developerzy robi? w tej cz??ci ZW?ASZCZA z t? postaci?. Podczas gdy ninjasy dostaj? zbroj? i inny dobry ekwipunek, tak kobiety coraz mniej, a? do momendu gdy mamy Scarlet z niemal?e go?? dup?. Wytnijcie to niecenzuralne s?owo jak si? nie podoba, ale taki jest fakt - Scarlet jawnie biega z go?? dup?. Wida? chyba sobie inspiracje podebrali z serii Dead or Alive, bo ju? wielkie cyce nie wystarcz?... Mam wci?? nadziej?, ?e fajnie si? ni? pogra, jednak ten wygl?d to pora?ka. Im dalej tym gorzej, nie ma co. Je?li reszta plotek o DLC oka?e si? prawd?, to zgodnie z norm? Tanya pewnie b?dzie biega? w stroju Ewy.

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 04, 2011, 10:18:48 am »
To nawet nie chodzi o to ?e zrobili j? pod napalonych gówniarzy z gimnazjum, ale jej najwi?ksz? wad? jest brak cech charakterystycznych - ot roznegli?owana fuzja Mileeny z Kir?. Wygl?da po prostu "anonimowo" równie dobrze mog?aby pochodzi? z PRINCE OF PERSIA. Wiem ?e to konsekwencja tego, ?e chcieli w my?l oldskulowych zasad powo?a? do ?ycia posta? powsta?? w plotkach fanów, ale tym razem wysz?a bieda. Jak chcieli da? jak?? now? asasink? to mogliby wrzuci? kogo? a'la Midori ze starego beat'em upa PUNISHER.

Offline lolLoL29

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2011, 03:50:20 pm »
A wedlug mnie przesadzacie oboje... co z tego ?e widac jej ty?ek? wszystkim laskom w tej cz?sci (mo?e oprócz Sonii) go widac :P Ja si? ciesze ?e zrobili kolejny krok w strone fanów. I dobrze, ?e jest anonimowa- Kitana i Mileena te? mog?y by byc bohaterkami prince of persia... Ma?o tego z samych screenów wole j? od Kiry czy Frost. Wiadomo ?e pare rzeczy ale bez przesady  ;)

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 04, 2011, 04:47:05 pm »
Dla mnie totalnie zb?dna posta?, ja nie uznaj? po prostu postaci które ukaza?y si? po MK4.

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 04, 2011, 09:52:59 pm »
Jako posta? jest fajna jak najbardziej. I nie ma tu dyskusji nowa czy nie, bo g?upot? istn? by?o by wieczne odgrzewanie sosu "bo fanom si? to podoba". Jestem fanem w jakim? stopniu i mi si? nie podoba so?
To nawet nie chodzi o to ?e zrobili j? pod napalonych gówniarzy z gimnazjum, ale jej najwi?ksz? wad? jest brak cech charakterystycznych - ot roznegli?owana fuzja Mileeny z Kir?. Wygl?da po prostu "anonimowo" równie dobrze mog?aby pochodzi? z PRINCE OF PERSIA. Wiem ?e to konsekwencja tego, ?e chcieli w my?l oldskulowych zasad powo?a? do ?ycia posta? powsta?? w plotkach fanów, ale tym razem wysz?a bieda. Jak chcieli da? jak?? now? asasink? to mogliby wrzuci? kogo? a'la Midori ze starego beat'em upa PUNISHER.
Brawo za komentarz na podstawie beta wersji bety od bety umieszczonej na no?niku z gr?. To ja zaczn? recenzowa? gry na podstawie wersji demo.

A wedlug mnie przesadzacie oboje... co z tego ?e widac jej ty?ek? wszystkim laskom w tej cz?sci (mo?e oprócz Sonii) go widac :P Ja si? ciesze ?e zrobili kolejny krok w strone fanów. I dobrze, ?e jest anonimowa- Kitana i Mileena te? mog?y by byc bohaterkami prince of persia... Ma?o tego z samych screenów wole j? od Kiry czy Frost. Wiadomo ?e pare rzeczy ale bez przesady  ;)
Nie wydaje mi si? to przesad?, bo faktycznie w tej cz??ci to przeginaj? z ?e?sk? cz??ci? sk?adu MK. Trzeci strój Mileeny jest tego najlepszym dowodem. Niby fajnie tak si? samcom patrzy na roznegli?owane panienki, ale jak ju? spojrzymy na to czysto logicznie to si? odechciewa. Scorpion w pancerzu ws Mileena w paskach czy te? Scarlet w nieco powi?kszonym bikini - WTF??

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 05, 2011, 08:33:03 pm »

A czego Ty si? spodziewasz po nowej postaci? Naprawd? my?la?em, ?e ludzie nauczyli si? maj?c do czynienia z MK5 i MK6, ?e nowe postacie w tej serii to ju? przewa?nie kupy.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline george19966

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 08, 2011, 09:50:01 pm »
http://images.wikia.com/mk/images/2/25/SkarletMK9VS.jpg - Bardzo du?e i wyra?ne zdj?cie skarlet. Wed?ug mnie jest niez?a  ^-^

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 13, 2011, 08:39:46 am »
Niestety jeszcze nie mia?em okazji zagra? w MK9,ale póki co nowa posta? wydaje mi si? zb?dna,ka?dy na pewno zauwa?y? cho? jedn? tak?.Nie  mówi? to oczywi?cie o klasycznych postaciach.
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 24, 2011, 08:17:04 pm »

Offline george19966

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 25, 2011, 03:53:33 pm »
Noo..Ending skarlet ju? do?? dawno wyszed? (jaki? miesi?c temu) :)
Ja osobiscie czekam na jej drugiego fatala :D

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 30, 2011, 07:10:03 pm »
http://www.ign.com/videos/2011/05/30/mortal-kombat-skarlet-dlc-trailer

Eeee, my?la?em ?e dadz? vigentte, chocia? musz? przyzna? ?e zaczynam si? przekonywa? do tej panienki.

Offline george19966

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 31, 2011, 12:03:35 am »
WOOO! poprostu wyr?biste! dzi?ki wielkie za link :)

Offline tajpan

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 08, 2011, 12:17:45 pm »

Offline george19966

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 08, 2011, 12:27:59 pm »
Drugi fatal jest poprostu odra?aj?cy :D