'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Perypetie na scenie MK - prawdziwe i wyimaginowane  (Przeczytany 8306 razy)

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
Perypetie na scenie MK - prawdziwe i wyimaginowane
« dnia: Czerwca 02, 2011, 09:03:50 am »
Relacja z turnieju we Wroc?awiu
http://www.youtube.com/watch?v=C_8EatOZOQk&feature=player_embedded#at=21

Hmm czy mi si? wydaje, ?e oni prawie wcale nie u?ywaj? bloku? Przecie? Mileeny specjale z?apane na BL wystawiaj? j? na kombosika. Trzeba b?dzie si? kiedy? przejecha? na taki turniejek, bo widz? ?e poziomem wcale nie jestem gorszy od obecnych na nich uczestnikach :P

Hahahah zobaczcie sobie ostatnie 2 minuty :P Hahahaha odno?nie tego gdzie mieszkaj? najlepsi gracze :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2011, 10:08:53 pm wysłana przez robaczek »
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2011, 11:55:39 am »
Szczerze to wiem, ?e zajebisto?ci? w Mortala nie jestem, ale mimo wszystko zajechanie na dupie do pierwszego miejsca poprzez ci?g?y spam to chyba nie szczyt marze??

Offline Semek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2011, 12:07:15 pm »
Szczerze to wiem, że zajebistością w Mortala nie jestem, ale mimo wszystko zajechanie na dupie do pierwszego miejsca poprzez ciągły spam to chyba nie szczyt marzeń?

To jedno kombo co robił było na 33% więc nawet sporo. Jednak tak jak napisałeś w kółko to samo turlanie się. Vol był do rozjechania, ale jak jego przeciwnik miał punishera i robi specjala, zamiast go pocisnąć przynajmniej na +20% energii. Nie wykorzystując kar na przeciwniku nigdy się nie wygra, chyba że gramy z totalnym lamusem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2011, 05:24:02 pm wysłana przez Semek »

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2011, 12:22:48 pm »

To jedno kombo co robi? by?o na 33% wi?c nawet sporo. Jednak tak jak napisa?e? w kó?ko to samo turlanie si?. Vol bym do rozjechania, ale jak on mia? punishera i robi specjala, zamiast go pocisn?? przynajmniej na +20% energii. Nie wykorzystuj?c kar na przeciwniku nigdy si? nie wygra, chyba ?e gramy z totalnym lamusem.

I tak mnie pewnie Vol jak to zobaczy to zlinczuje i wyzwie na pojedynek, ale co mi tam... Otó? przyznam Tobie Semku racj? i tak jak w lidze powiem, ?e nawet na tym forum znalaz?yby si? ze trzy, cztery osoby które z ?atwo?ci? pokona?yby wszystkich zawodników tego turnieju, a nasz Vol sam sobie do?ki pod sob? kopie w udzielanych wywiadach...
Raz gloryfikuje turniej w demo po?niej przyznaje si? do s?abego poziomu, kilka dni po?niej twierdzi ponownie jednak, ?e to musia?o co? znaczy?...
We Wroc?awiu te? wygra?, ale jego styl nie poszed? jako? zbyt daleko od poziomu, który prezentowa? wcze?niej, pomijam ju? fakt, ?e chwali? wszystko jak leci a zarzuty co do s?abego stylu skontrowa? mówi?c, ?eby komentator sam spróbowa? ogarn?? to obawiam si? ?e Vol mimo wszystko zacznie nam nied?ugo gwiazdorzy? i faktycznie uwierzy w to, ?e jest najlepszym graczem w Polsce :/

Offline el_pawlo

• U?ytkownik
  • PSN : el_pawlo
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2011, 03:08:29 pm »
ma tylko szczescie ze ja nie mam czasu jezdzic na takie turniej bo bym mu pokaza? >:D  
a tak na marginesie s?ysza?em ze PSS juz dzia?a, s? juz kostiumy retro bo nie mam konsoli i nie mam jak sprawdzic

a tak przy okazji jaki ma vol PSN id to moze go dorwe na serwerach?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2011, 03:13:26 pm wysłana przez el_pawlo »

[/quote

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2011, 03:14:58 pm »
Ju? spiesz? z odpowiedzi?..... a wi?c... erm.... no....... nie .... :/

Offline Vol

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2011, 04:37:51 pm »
@Semek, @Kitana,Sindel,Tomek - Nie chce mi si? uprawia? theoryfightingu (i pisa? posty dlaczego by?o tak, a nie inaczej), wi?c co tu du?o gada?, zapraszam do zagrania. Jak na razie to na tym forum spotka?em jedynie ludzi typu "All talk, no trousers".

Okazje do zagrania:

Offline:
1. We Wro w wakacje b?dzie wi?kszy turniej, zapraszam:)
2. Jak inne miasto zorganizuje wi?kszy turniej na którym zadeklaruje si? dobra ekipa to na 90% si? pojawi?.

Online:
3. Turniej honmaru (w?a?nie trwa, ka?dy móg? si? zapisa?)
4. Liga gieroligi (jak wy?ej)
5. PM ?e jeste? z tego forum i zagram - PSNID: VolrathPL
6. Ranbaty na forum Backdash.
7. Czwartkowe grania na NW

Offline/Online:
6. Je?li wiecie o jakiej? inicjatywie w MK2011 to dajcie zna?, ch?tnie wezm? udzia?.

I tak mnie pewnie Vol jak to zobaczy to zlinczuje i wyzwie na pojedynek, ale co mi tam... Otó? przyznam Tobie Semku racj? i tak jak w lidze powiem, ?e nawet na tym forum znalaz?yby si? ze trzy, cztery osoby które z ?atwo?ci? pokona?yby wszystkich zawodników tego turnieju,

Nie widzia?e? wszystkich walk (wg. mnie najlepsze walki to nienagrane Nevan vs Manior i gry kidd_oski), ale ju? wiesz, ?e ludzie z tego forum pokonaj? wszystkich (czyli gównie mocny sk?ad z forum backdasha)... I to mi woda sodowa uderza do g?owy? Proponuj? pogra? z Qjonem, Nevanem, albo kidd_oski...

We Wroc?awiu te? wygra?, ale jego styl nie poszed? jako? zbyt daleko od poziomu, który prezentowa? wcze?niej,

Kocham theoryfighting:)

pomijam ju? fakt, ?e chwali? wszystko jak leci

Czyli co dok?adnie?! O czym Ty mówisz? Powiedzia?em, ?e jestem zadowolony (bo wygra?em) i opisa?em troch? zmiany Maliny mi?dzy demem a pe?n?. Ty by? powiedzia? 'no wygra?em, chujowa sprawa'? O co Ci chodzi? Oo"

a zarzuty co do s?abego stylu skontrowa? mówi?c, ?eby komentator sam spróbowa? ogarn??

Fakt, nie powinienem tak zrobi?, ale wywiad prowadzi? ze mn? kole? który:
1. Sam w MK nie gra i nie ma insight co do gry. Wi?c nie bardzo ogarniam czemu mi co? zarzuca...
2. Przed chwil? jeszcze sam dar? si? "kapusta" (nie wiem czy s?ycha? na streamie), wi?c pytanie mo?na uzna? za z?o?liwe...

Pro?ba nie jest bezpodstawna, bo ten komentator jest graczem w inne bijatyki i gdyby chcia? to móg?by ogarn?? i zobaczy? jak to wygl?da "w praniu"; nie jest to szydzenie z niego czy 'debilna riposta'.

Moim zdaniem i tak uda?o mi si? zachowa? stoicki spokój wobec takiego podej?cia do sprawy, cho? - rzecz jasna - mog?em zachowa? si? lepiej.

to obawiam si? ?e Vol mimo wszystko zacznie nam nied?ugo gwiazdorzy? i faktycznie uwierzy w to, ?e jest najlepszym graczem w Polsce :/

Mi natomiast nie podoba si? fakt, ?e najwi?cej do powiedzenia na mój temat maj? ludzie, którzy mnie nie znaj?.

Wszyscy gracze offline, z którymi grywam w t? gre (g?ównie ekipa z backdasha), jak i wszyscy z którymi gram online (backdash, nw) nie maj? problemu ani z moim zachowaniem, ani z moj? gr?.

Ale jak zwyk?e theory-fighterzy maj? najwi?cej do powiedzenia, wyrabiaj?c mi "mark?" i tworz?c sztuczne problemy, których na scenie w ogóle nie ma, nie wspominaj?c, ?e s? przeci?tnie 10x lepsi od najlepszych graczy z kilku for o bijatykach... ale na turnieje nie je?d??, bo "po co?".

a nasz Vol sam sobie do?ki pod sob? kopie w udzielanych wywiadach...
Raz gloryfikuje turniej w demo po?niej przyznaje si? do s?abego poziomu, kilka dni po?niej twierdzi ponownie jednak, ?e to musia?o co? znaczy?...

What? Znowu dorabiasz co?, czego nie ma. Opowiedzia?em jedynie anegdotk?, co przewa?nie ludzie my?l? n.t. grania Malin?.

Na Mistrzostwach Polski poziom by? ?redni (ze wskazaniem na s?aby), co nie zmienia faktu, ?e ciesz? si? z tamtej wygranej.

I dalej utrzymuj?, ?e wygrana na MP co? znaczy, bo przecie? pojawi? si? tam i wt?uc móg? mi ka?dy. Widocznie tym "najlepszym" nie zale?a?o. Nie pojawili si? "debe?ciacy", wygra?em ja. Ich strata. Jak chc? to mog? mi pokaza? jaki to jestem s?aby "w akcji", bo jaki to jestem s?aby w theory-fightingu to ju? si? nas?ucha?em:)

@el_pawlo

ma tylko szczescie ze ja nie mam czasu jezdzic na takie turniej bo bym mu pokaza?    

To jest w?a?nie ta postawa, która mnie denerwuje. Zale?y ci? Znajd? czas, przyjed? i mi wt?ucz. Nie zale?y? To po co tutaj si? przechwalasz? Ja te? mog? napisa? ?e "Jestem mistrzem ?wiata w <tu wstaw co chcesz>, ale nie mam czasu je?dzi? na jakie? g?upie turnieje".

a tak przy okazji jaki ma vol PSN id to moze go dorwe na serwerach?

Dorwa?e? mnie w HoHu (nie wiedzia?e?, ?e ja to ja), o ile pami?tam by?o 2:1 dla mnie (raz jako jedyny zdetronizowa?e? mnie Raidenem).

T?uk?em wszystkich w HoHu, i dostawa?em 0 pktów (win streak oko?o 7), dopiero jak wszyscy wyszli z HoHa to wyszed?em.

PM dosta?em od Ciebie nast?puj?cy

"kurwa chlopie jedna postac jedno kombo nie dziw sie ze po 00 dostajesz" (odno?nie punktów w HoH)

I jako? mój spam te? na Ciebie wchodzi?.

Napisa?e? te? do mnie via PM (kiedy zorientowa?e? si? kim jestem)

"ty kurwa plento . tak jak pisali na forum"

Nie bardzo wiem co mia?e? na my?li:)

... wiem ?e to nie?adnie upublicznia? prywatn? korespondencj?, ale korespondencja te? do kulturalnych nie nale?a?a.

BTW Mamy si? ju? w znajomych wi?c mo?emy zorganizowa? jak?? wi?ksz? walk? i porówna? nasze ePenisy, jak tak strasznie Ci zale?y:)

Je?li jest du?o ch?tnych to mo?emy te? zorganizowa? mini-turniej online Netwars vs mk.gier.eu (netwars to moja ekpia, scena w Starcrafta) i wt?uczecie nam - noob?, które nie potrafi? gra? i spamuj?...

« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2011, 05:25:20 pm wysłana przez Vol »
Never underestimate the power of friendship!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 18, 2011, 07:16:22 pm »
Co do el_pawlo to pojecha? z grubej rury. A co do ca?ej sytuacji to, nie wiem ku&#a, to Wasze pokolenie graczy w Mortala mnie po prostu niszczy. Od lat jak toczymy pojedynki w Mortale to nie zdarzy?a si? taka akcja jak? wy wytworzyli?cie ju? na samym pocz?tku Waszego zaistnienia w ?rodowisku gamingowym. Raz jeden raz si? tylko Doink obrazi? na legend? MK, Verta i WolfBogarda, ale i to by?o w kulturalnej atmosferze, a miesi?c pó?niej wszyscy trzej pili wódk? razem, ma Mistrzostwach Polski w MK II w Krakowie. Sam zbeszta?em Vola bo równie? my?la?em, ?e gwiazdorzy, cho? do cholery nie powinien, bo w Polsce ?yj? o wiele wi?ksze legendy w Mortal Kombat ni? on i które by?y tu kiedy on nie wiedzia? jeszcze jak si? robi roll Mileeny. Ludzie co mieli wi?ksze osi?gni?cia ni? miesi?c bycia TOPem czy wygranie jednego/dwóch turniejów. Jednak wyt?umaczy? si?, a ja sprostowa?em i jest zajebi?cie:

No to w takim razie nie mam ju? nic do dodania. ?adnie si? wybroni?e?. A ja najwidoczniej ?le zrozumia?em i ca?a aura tych mistrzostw Polski w demo wcale nie pomaga?a. No có?, taka ju? dola Internetu, o nieporozumienia ?atwo.

Co do niezadowolenia ludzi. Vol, taka sama sytuacja ma miejsce w Mortal Kombat II, kiedy gram Jaxem i spamuj? kilkoma rzeczami wygrywaj?c. Stwarza to wielkie niezadowolenie ludzi, dlatego unika si? takich zagra?. Jednak gdy trafi? na Anthroxa, to niszczy mnie swoim Jaxem i pokazuje jak bardzo ta taktyka jest nieskuteczna z dobrym graczem. Mo?e spróbujecie tak samo? Zacznijcie gra? Mileen? i róbcie to samo Volowi, co on robi Wam. Tylko róbcie to lepiej.

Analogicznie do gry Humanem w UMK3. Kto nim gra to noob (nieoficjalnie), a oficjalnie graj? nim wszyscy pro gracze w USA.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2011, 08:04:47 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline el_pawlo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 18, 2011, 10:32:41 pm »
jak dla mnie vol to jestes ciota a nie graczem. ci?gle jedno kombo. ciesz? sie tylko ze w londynie cie docenili i wpierdoli...li ci juz na samym pocz?tku. pisz sobie o tych turniejach ile chcesz. jest duzo lepszysz graczy od ciebie tylko nie maj? czasu jezdzic po tych wszystkich turniejach. gra?em z tob? online , kurwica mnie bra?a i przypomina?es mi spamerów co graj? ermakiem i smokiem. piszcie i oceniajcie mnie zle ale takie jest moje zdanie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2011, 10:40:47 pm wysłana przez el_pawlo »

[/quote

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 18, 2011, 10:38:14 pm »
I tylko bi? Tobie pok?ony... a w twoim po?cie Vol wida?, ?e ju? masz si? za kogo? "lepszego", owszem masz racje, ?e wi?kszo??, którzy tutaj pisz? na forum o Tobie w negatywnym swietle to osoby ktore ciebie nie znaj?, ale mimo wszystko to co pokazujesz na turniejach wzgl?dem innych to troszk? takie przedszkole...

Ka?dy z pokazanych na relacji stara? si? gra? innowacyjnie ?eby zaskoczy? wroga czym? nowym, a ty... no có?... dziwie si?, ?e ludzie nie u?ywali tylu bloków i ?e wszystko Tobie g?adko wchodzi?o to ju? po 10 meczach w turnieju przy twoim cyklicznym graniu mogli si? domy?li? kiedy spama walniesz...

A co do MK jak ju? mówi?em nie posiadam... kupisz mi to wyzwanie przyjm? :P

Offline el_pawlo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 18, 2011, 10:44:11 pm »
strach vol do ciebie wysy?ac prywatne wiadomosci bo wszystko na forum zaraz wystawiasz. a  rodzice ci zdjeli parental control , mozesz juz robic fatality heheehheehehee.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2011, 11:30:37 pm wysłana przez el_pawlo »

[/quote

Offline Vol

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 19, 2011, 03:52:21 am »
jak dla mnie vol to jestes ciota a nie graczem.
a  rodzice ci zdjeli parental control , mozesz juz robic fatality heheehheehehee.

My?la?em, ?e rozmawiam tutaj z sensownymi lud?mi, niestety, widz? ?e to przedszkole. Nie ma argumentów wi?c jedziemy ad persona? ?a?osne...

strach vol do ciebie wysy?ac prywatne wiadomosci bo wszystko na forum zaraz wystawiasz.

Strach jedynie wys?a? tak g?upie wiadomo?ci, bo mog? wyl?dowa? na jaki? joemonsterach czy innych mk.giery.eu.

ci?gle jedno kombo.

A jednak to kombo zdo?a?o Ci? pokona?. Kto jest gorszy? Ten co robi jedno kombo, czy ten, który od niego przegrywa? (podpowied?: pytanie jest retoryczne)

ciesz? sie tylko ze w londynie cie docenili i wpierdoli...li ci juz na samym pocz?tku.

To fajn? scen? w tego Mortala tutaj macie, skoro cieszysz, si? ?e Twój rodak przegra?... Scena w MK w PL na bank si? dzi?ki takim jak ty rozwinie...  No comments...

pisz sobie o tych turniejach ile chcesz. jest duzo lepszysz graczy od ciebie tylko nie maj? czasu jezdzic po tych wszystkich turniejach.

No a ja jestem najlepszych szachist? i kierowc? rajdowym w Polsce i na Bia?orusi, ale nie mam czasu je?dzi? na jakie? szachowe turnieje i rajdy...

gra?em z tob? online , kurwica mnie bra?a i przypomina?es mi spamerów co graj? ermakiem i smokiem. piszcie i oceniajcie mnie zle ale takie jest moje zdanie

Mog?em Ci nawet przypomina? Królewn? ?nie?ke, tylko co z tego? Fakty s? proste. Wygra?em - mój styl jest skuteczny. Dla mnie liczy si? skuteczno?? i nic wi?cej - bo dzi?ki temu si? wygrywa. A ?e kurwica Ci? bra?a? To dobrze, robi?e? wi?cej b??dów. Jak taka gra Ci? wyprowadza z równowagi to faktycznie nie wybieraj si? na turnieje, bo tam zrobi? z Ciebie wulkan emocji i daleko nie zajdziesz:)

I tylko bi? Tobie pok?ony... a w twoim po?cie Vol wida?, ?e ju? masz si? za kogo? "lepszego",

Hmmm. Masz racj?. Mam si? za lepszego w MK2011 (i tylko w tego MK!) od randomowego typa, który nigdy nie gra? ze mn? (albo co gorsza... w ogóle w t? cz??? MK!), ale mówi mi, ?e jestem chujowy. Chyba mam podstawy uwa?a? si? za lepszego w MK 2011 od kogo? takiego?

Nie mam si? za lepszego od BARDZO WIELU GRACZY, kidd_oski, Wombat, Apock - ?eby wymieni? kilku z którymi ostatnio gram du?o. Zapytaj ich, czy "gwiazdorz?"... Generalnie nie mam si? za lepszego od nikogo, kto na prawd? w to gra (czyli ludzie z backdash, honmaru, NW + kilku ludzi offline, którzy daj? rad?). Mam si? za lepszego (w t? gr?!) natomiast od theory-fighterów, których pe?no (a jak si? okazuje nawet gry nie maj?, wi?c co oni mog? cho?by o jej mechanice wiedzie??). Tacy ludzie chyba w oczywisty sposób s? w t? gr? ode mnie gorsi, tak samo jak s? gorsi od ka?dego kto nad t? gr? po?wi?ci? troch? czasu GRAJ?C.

owszem masz racje, ?e wi?kszo??, którzy tutaj pisz? na forum o Tobie w negatywnym swietle to osoby ktore ciebie nie znaj?,

?miem twierdzi?, ?e wszyscy

ale mimo wszystko to co pokazujesz na turniejach wzgl?dem innych to troszk? takie przedszkole...

Co niby pokazuj?? Poprosz? o konkretne argumenty (przyk?ady, cytaty, itd.), bo teraz to oczerniasz mnie bez podstaw.

Ka?dy z pokazanych na relacji stara? si? gra? innowacyjnie ?eby zaskoczy? wroga czym? nowym, a ty...

A ja stara?em si? gra? skutecznie. Wysz?o:)

no có?... dziwie si?, ?e ludzie nie u?ywali tylu bloków i ?e wszystko Tobie g?adko wchodzi?o to ju? po 10 meczach w turnieju przy twoim cyklicznym graniu mogli si? domy?li? kiedy spama walniesz...

U?ywali, ale nie widz? kiedy co wchodzi na wakeupie, kiedy mo?na kara? dane zagrywki. Zauwa?a?em to i exploitowa?em... Ale jak ju? pisa?em wcze?niej - nie chce mi si? uprawia? theory-fightingu. Niestety w PL nie gramy jeszcze na poziomie USA (a z tak? scen? w?tpi? ?eby do tego dosz?o) i ludzie k?ad? si? na mechanice, a ja umiem to dobrze wykorzystywa?. Pro z USA pewnie by mi spu?ci? ?adne lanie:)

A co do MK jak ju? mówi?em nie posiadam... kupisz mi to wyzwanie przyjm?

Najpierw piszesz, ?e ludzie z tego forum pokonali by ludzi z tamtego turnieju, chocia? widzia?e? 1/10 gier z turnieju. Piszesz te? o grze, jak by? si? na niej zna?, chocia? nawet w ni? nie gra?e?... Sry, ale jak mog? to traktowa? powa?nie?

W ka?dej chwili mo?esz wpa?? do mnie na chat? i mnie st?uc offline, my?l? te?, ?e wielu ludzi z tego forum u?yczy Ci konsoli na godzink?/dwie, tylko po to ?eby? mi udowodni? jaki to ja chujowy jestem, i jak Ty nie graj?c w t? gr? ani razu, by? mi spu?ci? ?omot (bo taki masz dobry theory-fighting!)...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Postaw si? na mojej sytuacji: Wchodz? na to forum i co widz??

Wasze posty na tym forum wygl?daj? mniej wi?cej tak:

"Vol jest chujowy, popatrz jak chujowo gra, wszyscy na tym forum by mu spu?cili ?omot, nie musz? nawet gra? w t? gr? by widzie? po streamach jak lami i ilu graczy jest tu lepszych"

Takie kó?ko wzajemnej adoracji (?eby nie powiedzie? masturbacji).

A kiedy przychodzi co do czego - zapraszam ludzi do gry, na eventy - to cisza... Wyzwania Netwars vs mk.giery.eu dalej aktualne  (jak reszta wymienionych przeze mnie inicjatyw), tak samo
Adept, zaprasza ludzi na mistrzostwa - cisza, nikt si? nie zjawi? (jak powy?ej napisa?)...

Wi?c jeszcze raz zapytam - jak ja mog? was traktowa? powa?nie, jak nie jestem w stanie nawi?za? ?adnej merytorycznej dyskusji? Obecnie zastanawiam si? czy jest sens w ogóle wchodzi? na to forum, bo widz?, ?e Ci "najlepsi gracze ze sceny" w ogóle nie znajd? czasu, ?eby potrenowa? "z tak? lam? jak ja", cho? i tak na turniejach nie s? zagro?eniem bo "nie maj? czasu na takie g?upoty". Takie ogólnie zrobili?cie wra?enie nie tylko na mnie, ale i na ca?ej scenie Netwars (która ma kilku - patrz?c na obecne ranbaty backdash - bardzo dobrych, je?li nie najlepszych graczy).

Wi?c je?li chcecie to grajcie dalej w swoim zamkni?tym gronie w MK2011i twierd?cie, ?e jeste?cie najlepsi, bez ?adnego pokrycia... Powodzenia na turniejach... oh! wait! Nie macie na nie czasu!

...albo ogarnijcie si? i pomó?cie tworzy? wspóln? scen? w Mortal Kombat 2011 bez zb?dnego hejtu, bior?c udzia? w inicjatywach i tworz? swoje... Chcemy sponsoringu i du?ych eventów? Chcemy by Mortal (wnioskuj?, wasza ulubiona seria gier, i jedyna ods?ona która obecnie ma na szans? zaistnienia) zosta? uznany za gr? turniejow? i by? chocia? w po?owie traktowany tak jak Tekken? To zastanówcie si? któr?dy droga i popatrzcie na takie forum jak testyourmight...

Wybór pozostawiam wam i mam szczer? nadzieje na wyprostowanie sytuacji... je?li dalej jestem tu niemile widziany to zwyczajnie, z wy?ej wymienionych powodów, odpuszcz? sobie zagl?danie tutaj.

Pozdrawiam
Vol
Never underestimate the power of friendship!

Offline Semek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2011, 09:44:10 am »
Ej ale teraz to ju? panowie za daleko kroczycie po tej ?cie?ce... Forum jest od wyra?ania opinii i mam prawo tak jak inni mówi? to co my?l? a skoro nie mam racji to kto? mo?e stara? si? mnie przekona? a nie robi? jakie? wjazdy...

Vol chcia? by? zabawny w swoim po?cie, ale mu nie wysz?o, có?... cze?? wie? tak zwana...

A ty Semku daj ju? lepiej spokój i ust?p miejsca prawdziwemu królowi, to w ko?cu on ma pas Championa a nie ty  ::)

Ja nie chc? ?adnego pasa, gram for fun, nie dla statystyk. Natomiast jak kto? mnie obra?a nie b?d? siedzia? bezczynnie. Jak Vol nie potrafi ?cierpie? krytyki to co ja jemu poradz? ? Tylko jak kto? pisze, ?e nie podoba mu si? to i owo, to chyba nie musi by? od razu wyzywany wraz z ca?? reszt? forum ? Chyba, ?e si? myl? i Vol jest ?wi?t? krow?, której nie mo?na nic zarzuci?, a on mo?e wali? wszystkim kopytami gdzie popadnie. Nieobecno?? na turniejach MK nie skre?la nikogo z mo?liwo?ci pisania co s?dzi o grze tego, czy tamego gracza. I jescze raz na koniec powtórz? jak kto? nie potrafi przyj?? krytyki na klat? to ju? jego problem, ale nich si? oddzyndzoli od ludzi, którzy nie maj? nic wspólnego z ca?a krytyk?. Do tego g??boko w dupie mam, kto na jakim poziomie gra i nikt nie b?dzie decydowa? co mog? mówi? i kiedy. Nie je?d?? na turnieje, jestem ?redni w Mk i co z tego ? Nie mog? napisa?, ?e kto? gra jak lama ? Nigga please

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2011, 09:56:22 am »
Nie mam zielonego pojecia dlaczego nasze posty sa usuwane skoro dotycza w?asnie sceny MK 9.... Jaka? poprawno?? polityczna czy Vol faktycznie moze wszystko?

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2011, 12:09:24 pm »
To fajn? scen? w tego Mortala tutaj macie, skoro cieszysz, si? ?e Twój rodak przegra?... Scena w MK w PL na bank si? dzi?ki takim jak ty rozwinie...  No comments...

Wi?c jeszcze raz zapytam - jak ja mog? was traktowa? powa?nie, jak nie jestem w stanie nawi?za? ?adnej merytorycznej dyskusji? Obecnie zastanawiam si? czy jest sens w ogóle wchodzi? na to forum, bo widz?, ?e Ci "najlepsi gracze ze sceny" w ogóle nie znajd? czasu

O przepraszam, te osoby nie maj? nic wspólnego ze scen? MK w Polsce. To, ?e sobie graj? po sieci i pisz? w Interneciku nie znaczy, ?e s? scen? MK. Scena to aktywni ludzie, którzy graj? od lat w turniejach, spotykaj? si? ?rednio co roku na mortalowych eventach i którym zale?y na rozwoju i dobrej atmosferze w graniu. Scena MK rozwin??a si? na nowa dzi?ki serii turniejów Honmaru po których zorganizowali?my zlot fanów MK i Mistrzostwa Polski. Wi?c tak naprawd? mówisz o dwóch ró?nych sprawach. Tutaj s? ludki, którzy nigdy z nami nawet piwa nie wypili gadaj?c o MK.

Obecnie jest taka sytuacja, ?e wysz?a nowa gra MK, wysz?a ?wietna i od groma osób zacz??o gra?. Wi?c sporo osób dosz?o do aktywnych graczy st?d nie mo?esz ka?dego lepszego nazywa? scen?. Ka?dy mo?e gra?, ka?dy mo?e teraz by? w subkulturze mortaloców, ale by by? w scenie, trzeba si? wykaza? czym? wi?cej ni? tylko pisaniem na forum i wyklinaniem w prywatnych wiadomo?ciach :)

Jedynie Semek ma tu troch? racji. Nie musi je?dzi? po turniejach by wyrazi? swoje zdanie, a czasem krytyk? trzeba umie? przyj?? :)
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2011, 08:21:27 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06