'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Cyber Smoke - ankieta  (Przeczytany 5468 razy)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
Cyber Smoke - ankieta
« dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:35:23 pm »
C. Smoke (czy raczej jego brak) wzbudza nieco kontrowersji, zrobimy wi?c ankiet? jak to wygl?da u nas w Polsce:

1. Chcecie powrotu Cyber Smoke'a czy macie go za kwesti? starego story i wystarczy wam Human Smoke i Cyber Sub-Zero?
2. Je?eli C.Smoke ma powróci?, to jako osobna posta? z oryginalnym story, nowym movesetem itp. czy jedynie jako kostium dla Human Smoke z nowymi animacjami?
3. Je?eli Cyber Smoke powróci jako odr?bna posta?, to jego story ma by? niekanoniczne czy te? przeciwnie, sta? si? wersj? kanoniczn? (np. powstaje dziura w czasoprzestrzeni, Smoke z czasów Armageddon przenosi si? do okresu MK9 i w ten sposób mamy 2 Smo?ków - dobrego (cho? chwilowo martwego) Human Smoke'a i z?ego Cyber Smoke'a z przysz?o?ci, co? jak 2 Trunksy w Dragon Ballu)?

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:46:22 pm »
o to chyba powiniene? pyta? w temacie Postacie/Smoke.

zb?dna posta? lepiej da? kogo? nowego (starego).

Offline Infern

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:48:24 pm »
Jak ju? by go mieli zrobi? to niech to b?dzie kostium, bez dodatkowych animacji,
(spoiler)

Co do story to z t? dziur? czasoprzestrzeni itd lepiej nie kombinowa?, nie potrzeba jakiego? future Smoke'a ;d, na cyborga zamiast niego poszed? Sub Zero i niech tak lepiej zostanie

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 22, 2011, 01:45:44 pm »
Jestem za kostiumem. Osobi?cie s?dz?, ?e by si? przyda?y jakie? nowe ciosy ale nie jest ?le. Chc? sam kostium, tylko niech to nie b?dzie wersja z MK3 bo ju? s? 3 i wystarczy.

Offline WolfBogard

• U?ytkownik
  • Lets see what you're made of!
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 22, 2011, 05:53:34 pm »
No jesli bedzie to kostium to zapewne bedzie to MK3 - szczerze inaczej tego nie widze.

Jest szansa, ze w nadchodzacym sezonie zrobia kolejne 4 postacie (mozliwe, ze juz nad nimi pracuja) i mysle, ?e ze wzgledu na popularnosc Cyber Smoke'a jest szansa, ze powroci.
Szta ciosow zapewne zostanie ztwaekowana - mozliwe nawet, ze bedzie to inny render aczkolwiek jesli bedzie to MK3 render to spoko. Story mode - nie mam co do tego specialnie wymagan.

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 22, 2011, 06:53:32 pm »
Na pewno go?cie od Netherreaalm znajd? jaki? sposób aby umie?ci? go w story. Co do renderu to nie koniecznie musi to by? MK3. Przecie? Kenshi wiele z MK : DA nie ma du?o.

Offline WolfBogard

• U?ytkownik
  • Lets see what you're made of!
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:41:15 pm »
Tworcy inspirowali sie grami  MK1-UMK3. Odswiezone zostaly plansze, muzyka i postacie. Cyber Smoke zalicza sie do klasyki i wlasnie z tego wzgledu wydaje mi sie, ze takiego go zaprezentuja. Jestem prawie, ze pewiem zmian w command liscie.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:44:55 pm »
Cyber Smoke to jedna z najlepszych postaci w MK. Jestem za tym, aby by? pe?noprawn? postaci?.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:47:44 pm »
Adept zróbmy najazd Edowi na jego dom i zmusimy go do zrobienia Cyber Smoke'a.
A tak na powa?nie. Te? jestem za. To by?a moja pierwsza posta? w MK3 i UMK3. Mam do niej sentyment

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:01:48 pm »
To ja sam powiem jak chc? :P

Robo Smoke jako osobna posta?, z w?asnym story, KANONICZNYM ale wprowadzona w ten sposób ?eby nie usuwa? cz?owieka Smoke'a (mo?e by? ta dziura czasoprzestrzenna, przez któr? teleportuje si? Robo Smoke na moment przed ?mierci? w Armageddonie do MK9). Co do wygl?du - chce ?eby jako podstawowy kostium mia? zupe?nie nowy design (tak jak Cyber Sub-Zero, Cyrax i Sektor) a nie by? kopi? Sektora jak w MK3 i wizjach Raiden (patrz mój awatar), jako alternatywny strój niech b?dzie Duch-Smoke z Deception/Armageddon, a dopiero ewentualnie jako trzeci retro MK3 strój.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2011, 09:03:48 pm wysłana przez ildjarn »

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:04:31 pm »
Mog? go zrobi?. Tylko ?eby mia? swój unikalny wygl?d, a nie by? kolejna "skórka" z MK3. Specjale te? powinien mie? troch? odmienione w stosunku do humana. Jestem za, aby teleport pozostawili sektorowy z MK3. Natomiast jak dla mnie linka odpada, chyba ?e wymy?l? sensown? wariacj?. Przyk?adowo z torsu wylatywa?a by linka zako?czona z obu stron dwoma kulkami-ci??arkami, która nieblokuj?cego przeciwnika kr?powa?a by w pasie razem z r?kami. Zabieg ten uniemo?liwi? by u?ywania specjali wykonywanych ko?czynami górnymi oraz blokowania. Obowi?zkowo Kontra na pociski i znikanie......aaaaa i do tego jaki? string na low, ?eby mo?na by?o wi?cej miesza? high, low dla m?cenia przeciwnika :P To tyle jak co? jeszcze wymy?le to napisz?.

To ja sam powiem jak chc? :P

Robo Smoke jako osobna posta?, z w?asnym story, KANONICZNYM ale wprowadzona w ten sposób ?eby nie usuwa? cz?owieka Smoke'a (mo?e by? ta dziura czasoprzestrzenna, przez któr? teleportuje si? Robo Smoke na moment przed ?mierci? w Armageddonie do MK9). Co do wygl?du - chce ?eby jako podstawowy kostium mia? zupe?nie nowy design (tak jak Cyber Sub-Zero, Cyrax i Sektor) a nie by? kopi? Sektora jak w MK3 i wizjach Raiden (patrz mój awatar), jako alternatywny strój niech b?dzie Duch-Smoke z Deception/Armageddon, a dopiero ewentualnie jako trzeci retro MK3 strój.

W czym problem zrobi? robota, niech to b?dzie Robo smoke, a nie Cyber Smoke. W czym problem ? W story mog? wcisn?? nam, ?e jako uciek? i nie mog? go zcybernetyzowa? to stworz? pierwszego w pe?ni mechanicznego woja. Jego testem bitewnym b?dzie zabicie Human Smoke`a :P

Co do stroju z Aramgedon to nawet o nim nie wspominaj. Jaki? dym w postaci ludzkiej z mask? na twarzy i do tego w zapa?niczych gaciach. Pora?ka ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2011, 09:10:48 pm wysłana przez Semek »
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:16:50 pm »
Eno kocham ten dymowy outfit Smoke'a z Armageddon, nie wiem dlaczego ludzie go tak nie lubi?, wygl?da na pewien sposób przera?aj?co, to jest jednya z tych prób radykalnej odmiany wizerunku postaci, któr? mog? spokojnie zaliczy? do udanych. BTW zrobi?em kiedy? w fotoszopie na szybko wersj? kompromisow? mi?dzy starym a nowym Cyber Smoke'm, mo?e to wszystko pójdzie w podobnym kierunku:

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:55:39 pm »
Mnie tam jako? twoja koncepcja si? ?rednio podoba. Niech dadz? nowsz? wersj? stroju z Armageddony i jaki? nowy wygl?d do Cyber Smoke'a. Mo?e ju? by? wersja Cyber Sub-Zera.

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 22, 2011, 11:15:58 pm »
Cyber Smoke je?li ma by? to chcia?bym ?eby mia? wizerunek z UMK3, ale jak go wogóle nie b?dzie to nie b?d? p?aka?.

Robie COMBOSAAAAA!

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 22, 2011, 11:28:31 pm »
Dla mnie powinien mie? nowszy wygl?d. Tak jak mówi?em albo w stylu Cyber SZ albo w stylu Sektora.