'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Ankieta

Jaki typ zawarto?ci powinien by? najbardziej intensywnie budowany?

Nagrania turniejowe - zagraniczne i polskie.
6 (25%)
Guidy dla postaci w j. polskim.
12 (50%)
Nagrania instrukta?owe/combo videos.
4 (16.7%)
Sorry, nie obchodzi mnie to.
2 (8.3%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: Czego chcemy od tego forum?  (Przeczytany 9735 razy)

Offline Nice_Boat

• U?ytkownik
Czego chcemy od tego forum?
« dnia: Września 06, 2011, 11:37:25 am »
Jak ju? zapewne niektórzy zauwa?yli, zosta?em moderatorem i staram si? wprowadzi? tutaj odrobin? mi?o?ci dla MK9 granego mniej casualowo, a bardziej turniejowo. Uwa?am ?e ka?dy gracz, nawet taki który gra raz w miesi?cu mo?e na takich materia?ach skorzysta? - w ko?cu nikt nie mówi o wi?zaniu swojego ?ycia z MK itp, po prostu my?l? ?e mi?o si? ogl?da filmy z turniejów czy tam mi?o si? wyczytane na forum taktyki stosuje w celu zostania mistrzem osiedla... a mo?e potem pojawi? si? ochota na co? wi?cej i b?dziemy mieli kolejnego zawodnika na scenie turniejowej. W zwi?zku z tym chcia?bym dowiedzie? si?, czego konkretnie si? koledzy tutaj od tej strony spodziewacie - wi?c serdecznie dzi?kuj? za ka?dy g?os oddany w ankiecie.

Pami?tajcie - scena to MY, rozkr??my to, niezale?nie od poziomu skilla czy wk?adu, ka?dy ma co? warto?ciowego!

Offline WolfBogard

• U?ytkownik
  • Lets see what you're made of!
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2011, 11:49:49 am »
Imo Guide'y beda bardzo pomocne Dla ludzi ktorzy srednio znaja jezyk a beda chcieli glebiej poznac postac ktora chca main'owac.

Nagrania insruktazowe - kolejny bardzo wazny aspekt w rozwoju i level up'a. Dzieki temu bedzie mozna podejzec jak mozna prowadzic postac i jak sobie radzic w Dla nas trudnych momentach/setup'ach.

Nagrania turniejowe - dzieki temu bedziemy mogli sledzic ogolny poziom na swiecie i w kraju. Dla mnie na zakonczenie ciezkego dnia z chlodnym browarkiem w reku nic lepszego xD

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2011, 12:02:35 pm »
Na pierwszym miejscu stawiam Guide`y, poniewa? bardzo du?o ludzi o nie pyta. Kolejn? kwesti? by?y by specyficzne zagrywki strategiczne, wszelkie pu?apki, ciosy daj?ce przewag? dla poszczególnych postaci. Te motywy mi?o by si? ogl?da?o na filmikach. Na koniec przyda?oby si? co? na wzór z TYM.com z matchupami, aby?my opisywali jak? postaci?, z kim na "+" i na "-". O najwa?niejszym zapomnia?em :P mianowicie basic w defensywie i jak rushowa?. Dla mnie to jest kwestia niecierpi?ca zw?oki, aby wszyscy mieli na uwadze, ?e pojedynki w Mk to nie "jumping party" tylko przemy?lane ataki :P To na tyle co bym ch?tnie zobaczy?. Pozdro
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline Nice_Boat

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Września 06, 2011, 12:09:50 pm »
Dobrze Semek gadasz, czyli trzeba napisa? uniwersalny guide (crossup defence, system gry, takie tam pierdo?y które si? ka?dego tycz?). Przypi?? to na g?ównym forum jak ju? b?dzie? Co do matchupów nie wiem troch? jak to ugry?? - mo?e jak kto? ma co? wa?nego do napisania niech za?o?y w dziale postaci temat np. "Kung Lao vs Reptile" czy co? takiego? Bo ogólne poradniki bym zachowa? w takim formacie, no... ogólnym. Bo jednak "jak gra? dan? postaci?" + wszystkie matchupy to troch? za gruby temat na jedn? osob? i za szybko si? rozmywa jak wszyscy w jednym miejscu pisz? o matchupach, a z drugiej strony forum postaci to ?wietne miejsce na co? wi?cej ni? "dyskusja ogólna" + guide.

Offline WolfBogard

• U?ytkownik
  • Lets see what you're made of!
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2011, 12:21:30 pm »
No tak jak mowisz Boat...w dzialach poszczegolnych postaci bedziemy sie starali ogarniac matchupy na bierzaco.

Mysle, ze ten Basic/general guide mozna w miare szybko ogarnac. Zapewne przyniesie to ulge graczom ktorzy sie irytuja prostymi zagrywkami z ktorymi na poczatku nie wiadomo do konca jak sobie radzic.

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2011, 12:27:02 pm »
Jasne, ?e dawaj to tutaj. Fakty takie jak: aaUppercut, resetowanie, mieszanie ataków, poke, itd... to wszystko musi by? przewini?te :) Odno?nie matchupów, mo?e tak jak piszesz w postaciach b?dzie si? pisa?, kto z kim jakie mia? problemy ?
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #6 dnia: Września 06, 2011, 12:34:16 pm »
Nagrania turniejowe - zagraniczne i polskie !!

?wietna sprawa gromadzi? to w jednym miejscu, wg mnie ogl?danie takich meczy to najlepsza forma treningu (poza samym graniem oczywi?cie).

Offline OnizukaPM

• U?ytkownik
  • PSN ID: OnizukaPM
« Odpowiedź #7 dnia: Września 06, 2011, 02:00:05 pm »
Ja moge sie zajac matchupami Sub-Zero w komentach pod moim Guidem, piszcie z kim macie problemy o ile ktos subem gra.

Nagram pare gier ja vs brat ( sankiatak ) tylko kamere ogarne

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #8 dnia: Września 21, 2011, 10:46:08 am »
Oprócz poradników fajnie by by?o, jakby by?y jakie? terminy czy w KOTH czy specjalnego polskiego pokoju MK dla ludzi z forum, gdzie mogliby?my powalczy? zarówno z wyjadaczami jak i bardziej casualowymi graczami.

Offline Anevis

• U?ytkownik
  • PSN ID: Cunston
« Odpowiedź #9 dnia: Października 11, 2011, 08:26:57 pm »
Z pewno?ci? przyda?by si? konkretny room dla forumowiczów. Mo?e zrobimy jaki? temat, w którym by?by spis graczy (casualowych i hardcorowych)? W tym temacie mogliby?my te? si? umawia? na jakie? konkretne walki/gry. [ Moja nieuwaga :P]
@down
Dzi?ki
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2011, 02:11:19 pm wysłana przez Anevis »

Offline Dumian

• Administrator
  • U?ytkownik
    • Honmaru
  • PSN ID: DumianPL
« Odpowiedź #10 dnia: Października 11, 2011, 11:00:39 pm »
Ogólny spis graczy dla obu konsol jest tutaj (w sumie mo?na w nim te? umawia? si? na walki), ale nie wiem czy jest sens robi? z tym jakie? podzia?y na graczy casualowych i hardcorowych. Z kolei osobno umawia? si? jeszcze na mecze mo?na np. tutaj (PS3) i tutaj (X360), cho? jesli nie takie co? mia?e? na my?li to oczywi?cie mo?esz za?o?y? odpowiedni temat;).