'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Oceniamy u?ytkowników  (Przeczytany 6002 razy)

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
Oceniamy u?ytkowników
« dnia: Marca 20, 2012, 07:48:59 pm »
Nie znalaz?em tematu, ale wpad?em na zabaw? bazuj?c? na ocenianiu avatara poprzednika. Tutaj piszemy co my?limy o u?ytkowniku forum który napisa? posta przed nami. Najlepiej oceniajmy si? z pozytywnych stron - nie chcemy przecie? k?ótni i obra?ania. Nie oceniajmy na skal? do 10 (np. 8/10) tylko tak normalnie s?ownie. Zabawa wymy?lona od tak i nie wiem jak j? przyjmiecie ale mo?e warto spróbowa? zobaczy? jakie pozytywy widz? w nas inni. Ja nie oceniam nikogo na razie bo pierwszy zacz??em w?tek :D Pami?tajcie nie obra?amy si? nawzajem! To ma by? "braterska" zabawa  :)
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Oceniamy u?ytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2012, 07:53:25 pm »
Heheh, a to nowo?? :laugh:  Jak chcecie to oceniajcie. W ko?cu i tak forum na wiosn? fajnie od?y?o  :) Ja z?ami? nieco zasady:

Robaczek 1/10 - okropna, zarozumia?a baba  :police:

A tak serio nie wiem czy to dobry pomys?. Wszystkich Was lubi? przewa?nie  :P

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2012, 07:55:02 pm »
Heheh, a to nowo?? :laugh:  Jak chcecie to oceniajcie. W ko?cu i tak forum na wiosn? fajnie od?y?o  :) Ja z?ami? nieco zasady:

Robaczek 1/10 - okropna, zarozumia?a baba  :police:

A tak serio nie wiem czy to dobry pomys?. Wszystkich Was lubi? przewa?nie  :P

Spoko spoko, ale powiniene? oceni? mnie bo by?em przed Tob? :) no ale skoro wszystkich lubisz to ?wietnie tylko nie ka?dy jest taki sam
Co my?l? o naszym Adepcie? Zawsze skory do pomocy (zak?ad - jestem Twoim d?u?nikiem :D ) no i mo?na z Tob? pogada? i po?artowa? :) Nie ukrywam, ?e gdyby? by? niedaleko mnie da?bym Ci dych? z zak?adu za t? pomoc. I JESTE? GENIUSZEM MK.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2012, 07:58:09 pm wysłana przez Nefarius225 »

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2012, 08:13:25 pm »
Nefarius,
Zak?adasz coraz ciekawsze tematy, non-stop, zawsze jak jeste? piszesz na shoutboxie... Mo?na z Tob? po?artowa? a tak?e pogada? na powa?nie [ju? mam kilka screenów z Twoimi tekstami ;D]. Tylko tak dalej, wpadaj cz?sto i si? rozwijaj ;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 20, 2012, 08:15:43 pm »
Johnx -> Luj, szabrownik, z?oczy?ca i ?otr. Jest przed dwudziestk? i udaje mrocznego pana ciemno?ci, gdy tak naprawd? jest ciep?? kluch? :D czekam tylko na pretekst zbanowania. Ma beznadziejny avatar i skacze w Mortal Kombat jak pasikonik. Jak go spotkam, to mu wyrw? kr?gos?up. :D

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 20, 2012, 08:20:46 pm »
Nefarius,
Zak?adasz coraz ciekawsze tematy, non-stop, zawsze jak jeste? piszesz na shoutboxie... Mo?na z Tob? po?artowa? a tak?e pogada? na powa?nie [ju? mam kilka screenów z Twoimi tekstami ;D]. Tylko tak dalej, wpadaj cz?sto i si? rozwijaj ;)

Nie wiem co mia?e? na my?li mówi?c "rozwijaj" ale wnioskuj?, ?e ma to zwi?zek z moim rozwojem na tym forum a jak nie to tym realnym rozwojem (w ko?cu dopiero mi 16 idzie i to jeszcze czas dojrzewania). Fajnie, ?e mnie tak spostrzegasz. Ja my?l? o Tobie jak o prawdziwym kumplu mimo, ?e w realu si? nie widzieli?my. Na shoucie fajnie si? Tob? gada. Lubi? Ci? za to, ?e te? jeste? zwolennikiem ciemnej strony mocy. A my?la?em, ?e tylko ja jestem na tym ?wiecie kim? o mrocznej naturze :D Ale mimo naszych mrocznych natur zarówno ja jak i TY potrafimy by? LUD?MI - co w dzisiejszych czasach to wielka cena. Jeste? super mimo ?e starszy ode mnie dogadujemy si? jak równiaki i tak ma by?!
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2012, 08:48:17 pm wysłana przez Nefarius225 »

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 20, 2012, 08:53:36 pm »
Adept -> samozwa?czy Niszczyciel ?wiatów, tak naprawd? przemi?y facet :D W Mortal Kombat wymiata, wygrywam z nim tylko kiedy ma s?abszy dzie?, albo gra z zamkni?tymi oczami. Statystyki same za siebie mówi?, ?e Adept jest forumowym NERDEM - dowód, mimo tego takie wypowiedzi z jego ust to codzienno?? ;D Udaje tak?e, ?e jest powa?nym go?ciem, który nigdy si? nie u?miecha, a jak wida? cz?sto u?ywa emotek takich jak: :D ;D :) Do mojej mroczno?ci mu daleko, ale to chyba dobrze o nim ?wiadczy... Bywa?y dni kiedy schodzi? na z?? drog?... Mimo wszystko, dym papierosów nie odebra? mu mocy intelektu. ;D

Nefarius -> co do rozwijania si? to tak, mia?em na my?li aby? nie poprzesta? na kilku za?o?onych tematach, tylko ci?gle pisa? i z nami tutaj przesiadywa? :D I te? bior? Ci? za kumpla, i mimo ró?nicy wieku bez problemu si? dogadujemy :)

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 20, 2012, 09:09:53 pm »
Dobre Johnx. Adept te? potrafi pokaza? ró?ki.  ;) Ciekaw jestem czy inni forumowicze do??cz? do zabawy.

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 20, 2012, 10:30:23 pm »
johnx - Na pocz?tku ?wir, który jest nietoperzem po d?u?szym poznaniu okaza? si? spoko go?ciem, który mnie wiele uczy? o klasyce MK

Semek - ?wietny facet, dzi?ki któremu nauczy?em si? o co tak dok?adnie chodzi w MK. To on mi pokaza? jak si? robi dobre i wyszukane kombosy. Z nim na pocz?tku uczy?em si? gra? w MK9

Adept - Boss nad bossami :D On pokaza? co oznacza hardcore w klasycznych Mortalach.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 20, 2012, 10:42:02 pm »
johnx - Na pocz?tku ?wir, który jest nietoperzem po d?u?szym poznaniu okaza? si? spoko go?ciem, który mnie wiele uczy? o klasyce MK

Semek - ?wietny facet, dzi?ki któremu nauczy?em si? o co tak dok?adnie chodzi w MK. To on mi pokaza? jak si? robi dobre i wyszukane kombosy. Z nim na pocz?tku uczy?em si? gra? w MK9

Adept - Boss nad bossami :D On pokaza? co oznacza hardcore w klasycznych Mortalach.

Oceniaj przedmówc?. Ale nawet je?li to o mnie nie masz nic do powiedzenia? :D

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 20, 2012, 10:43:56 pm »
Szczerze Nefarius to tak dobrze ciebie nie znam tak jak znam tych go?ci. Musimy wi?cej pogada? ;)

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 20, 2012, 10:50:38 pm »
Szczerze Nefarius to tak dobrze ciebie nie znam tak jak znam tych go?ci. Musimy wi?cej pogada? ;)

Rozumiem ja Ciebie te? za dobrze nie znam wi?c Ci? jescze nie oceni?.

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 20, 2012, 11:21:50 pm »
Nie wiem czy powinienem by? w tym temacie :P.
Hio.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 20, 2012, 11:25:15 pm »
Nie wiem czy powinienem by? w tym temacie :P.

Dajesz bierz udzia?. Co o tobie my?l?? Lubi? ci? bo fajnie si? pisze na shoucie z tob? i za gust muzyczny. Oraz za wspólne zdanie na temat dziesiejszych dzieci JJaya

Offline Raven821

• U?ytkownik
  • MK X: PS4
  • PSN ID: Majkel821
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 21, 2012, 12:43:46 pm »
johnx-Mój forumowy ziomek z którym od razu z?apa?em kontakt :),uwielbiam te nasze przekomarzania i sytuacj? w których musia?em interweniowa?,aby uspokoi? tego obrzyganego zwierza :D!

Adept- Od pocz?tku mojej skromnej egzystencji na tym forum,skory by? do prowadzenia co raz to bardziej chorych konwersacji z moj? osob? jak i istot? znan? tutaj jako johnx(aka'wiewiórzy spaw :)). Zawsze ch?tny do pomocy,a co najwa?niejsze nie wywy?sza si? swoim statusem moderatora :D!

Nefarius225- Ostatnio jestem rzadziej na forum,tak?e nie mieli?my okazji ze sob? porozmawia?,ale z tego co widz?,wydajesz si? by? sympatyczny i wygadany,ma?o tego dzi?ki Tobie forum troch? ruszy?o i podochodzi?o kilka ciekawych tematów.

sla-Mój kompan do pojedynków online w MK9,bardzo du?o si? od niego nauczy?em i wiem,?e zawsz? mog? na niego liczy? :).