'

Autor Wątek: MK Unchained (PSP): kilka pyta? do weteranów  (Przeczytany 4385 razy)

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
MK Unchained (PSP): kilka pyta? do weteranów
« dnia: Lutego 13, 2013, 11:09:15 am »
Cze?? po d?ugiej nieobecno?ci wracam na forum, ale to teraz nieistotne. Od niedawna mam MK: Unchained na PSP (to samo co Deception, tylko inny tytu? i par? nowych postaci). I idzie mi tu nie?le w arcade, ale oczekuj? czego? wi?cej. Mianowicie kilka waszych porad, bo ten tutejszy sposób walki jest troch? delikatnie mówi?c niewygodny. Mi?dzy innymi chodzi mi o style walki. Chocia?by nie wiem, czy najlepiej je miesza?, czy wytrenowa? si? w jednym, ewentualnie potem inny obcyka?. Wiem, ?e najlepiej b?dzie jak sam poeksperymentuj? na trybie treningowym, ale kilka porad w teorii by si? przyda?o. Postacie, które mnie interesuj? to: Scorpion, Shao Kahn i Goro, ewentualnie Noob-Smoke, ale u niego sprawa ma si? troch? ci??ej. W przypadku pierwszych trzech wymienionych misiów, interesuje mnie styl z broni?. Czy warto? A mo?e polecacie inne style walki? A mo?e lepiej jednak ??czy? style? Prosz? o porady zawodowców, którzy zdo?ali si? ju? odnale?? w innym sterowaniu. Co do Noob-Smoke, to tutaj styl walki=wprowadzenie innego misia do walki (Noob Saibota lub Smoke'a) - i te? nie wiem czy u?ywa? obydwóch, czy jednym si? wytrenowa?. Czekam na odpowiedzi. Pozdro  8)
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK Unchained (PSP): kilka pyta? do weteranów
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2013, 12:21:12 pm »
Z tego co pami?tam, to skupia?em si? przede wszystkim na jednym konkretnym stylu walki i jak co? to uczy?em si? kombosów, które przechodzi?y z jednego styl w drugi, ale stosowa?em to tylko wtedy jak ogarnia?em równie? pozosta?e style.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
Odp: MK Unchained (PSP): kilka pyta? do weteranów
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2013, 09:35:51 pm »
Tak troch? popyka?em Subem i skupi?em si? na Dragonie. Nie?le. Na Shao Kahnie lubi? Lin Huei bo ma kombosy (inne nie maj?). Dodatkowo wspomagam si? m?otkiem. Rozpieprzy?em ju? Ciupag? (Onag?), teraz Scorpa ogarn?. Jak co? pisa? dalej ch?tnie poczytam wasze porady.
Without your weapons, you are no match for Motaro!