'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Postaci z mk 3D  (Przeczytany 7543 razy)

Offline arti91

• U?ytkownik
Postaci z mk 3D
« dnia: Lutego 24, 2013, 02:29:10 am »
pomy?la?em nad stworzeniem nowego w?tku w celu o?ywienia tego forum, jestem od nie dawna forumowiczem
czytam wiele postów na temat postaci które pojawi?y si? w mortalach 3D, czyli: 4, deadly alliance, deception, armageddon, doszed?em do wniosku, ?e wi?kszo?? nie jest zaakceptowana przez fanów, jedni mówi?, ?e zostali wci?ni?te na si??, by kto? by? nowy, albo z po?piechu, a inne po prostu nie maj? nic oryginalnego w sobie, dlatego pomy?la?em o tym by mo?e cz??? z tych postaci mia?a w sobie co? unikatowego, oryginalnego, my?l?, ?e dobrym pomys?em by by?o gdyby cz??? z tych postaci pojawi?a si? w filmie, serialu no i na pewno kolejnej ods?onie gry Mortal Kombat, by?my mogli wszyscy si? z nimi jako? z?y?, piszcie swoje propozycje: fatality, strojów, ataków(np. Sub- zero zamra?a to Darriuss niech rzuca czym?), albo propozycja rozwini?cia biografii
prosi?bym o pisanie dla konkretnych postaci co w niej by?cie po prostu zmienili na lepsze, a co by?cie usun?li tak by si? wszystkim mog?a spodoba?(no mo?e nie wszystkim, bo nie da si? ka?demu dogodzi?)  :)
mi?o by by?o gdyby?cie uzasadnili swoje wybory i zmiany jakich by?cie dokonali
je?eli chcecie, mo?ecie napisa? swoje jakie? postaci, przez was wymy?lone, my?l? ?e i to by by?o ciekawe :)

Offline Gor0

• U?ytkownik
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 24, 2013, 08:43:17 am »
Ja bym niektóre postacie zwyczajnie usun??, bo wed?ug mnie nie maj? przysz?o?ci w tym uniwersum np.Reiko  :P
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 24, 2013, 01:00:46 pm »
a dlaczego, móg?by? uzasadni? swoj? wypowied?, no i dlaczego akurat Reiko?

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 24, 2013, 03:17:26 pm »
Hmm a wi?c jak mówi?em uwa?am ?e niektóre postacie typu Reiko powinny zosta? usuni?te lub przynajmniej zepchni?te na dalszy plan,z tego powodu i?  WED?UG MNIE nie maj? przysz?o?ci, ich historia i design nie zachwycaj?.
To tylko moaj opinia oczywi?cie   ^-^
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 24, 2013, 03:30:37 pm »
ja uwa?am, ?e Reiko móg?by by? postaci? nad któr? trzeba popracowa?, chodzi mi o jego fabu??, a dok?adnie o jej rozwini?cie, mo?na by z niego zrobi? praw? r?k? Shao Kahna, mo?e jednak warto by?oby go uwzgl?dni? w nast?pnej ods?onie mortala, albo w filmie czy w serialu.
ma ciekawe ruchy, dobrze wygl?da, nie jest z?y
poda?e? go jako jeden z przyk?adów, mo?e masz kogo? jeszcze do zaoferowania?

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2013, 05:17:43 pm »
Poprawnie uargumentowany post i od razu zmusi? mnie do przemy?le? nad Reiko    ^-^
Hmmm niespecjalnie podoba?a mi si? posta? Dairou i Darrius'a a do postaci posiadaj?cych wed?ug mnie potenja? nale??:
Frost-jedyne co jest jej potrzebne to pewien "znak rozpoznawczy" ze wzgl?du i? wielu uwa?a go za female sub zero
Havik - Kap?an Chaosrealm wystarczy od?wie?y? jego special movie's
Tanya - jak mog?oby jej zabrakn??  ^-^
Ashrah - hmm niegdy nie wiadomo  ^-^

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2013, 06:39:19 pm »
no Frost jest ciekaw? postaci?, wydaj? mi si?, ?e samo to ?e jest ?e?sk? odmian? Sub- zero to ju? znak rozpoznawczy, no ale oczywi?cie jakie? specjalne ataki czy fatality mog?aby mie? nieco odmienne ni? jej mistrz
Havik? hm... masz jaki? pomys? z od?wie?eniem jego special movie's?
Tanya mnie ciekawi, to naprawd? fajna posta?, nie wyobra?am sobie kolejnej gry bez niej, mogliby wymy?li? dla niej jakiego? fatala i chyba tylko tyle
Asrah, nie przepadam za t? postaci? i nawet sam nie wiem co mo?na by?o by w niej zmieni?
a je?li chodzi o Dairou i Darriussa, to ten pierwszy jest ca?kiem przyzwoity, a ten drugi, no ja nie mog? si? do niego przekona?, ma bez sensu fatality, jego ciosy jako takie jeszcze s?, ale brakuje jemu akurat znaku rozpoznawczego
ja wcisn?? bym do nich Hotaru, ma zdecydowanie za ma?o specjali no i ta fabu?a jest taka niezrozumia?a
móg?bym przyczepi? si? do Kobry, mogli mu zostawi? te pa?ki co by?y w mk D, usun?? bym w ogóle jego umiej?tno?ci ogniste, za du?o jest tych postaci, no i mo?e popracowa?bym nad jego twarz? bo naprawd? przypomina go?cia ze street fightera

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2013, 08:31:19 pm »
Havik móg?by mie? mniej  "samo?ama?" a wi?cej hmm czarnoksi?stwa?   ^-^

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 24, 2013, 08:56:29 pm »
Havik móg?by mie? mniej  "samo?ama?" a wi?cej hmm czarnoksi?stwa?   ^-^

Harry Potter :D

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 24, 2013, 10:30:56 pm »
No mo?e nie dok?adnie to mia?em na my?li   ;D   ;D
Jego ruchy specjalne by?y zwyczajnie hmm dziwne, pokr?cone nie wiem jak to okre?li?  ???
To jest w ko?cu kap?an chaosu chyba mo?e si? pos?ugiwa? jak?? spaczon? magi?  ;)

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 25, 2013, 02:59:37 pm »
hm... ciekawe, masz co? na my?li jak u Quana Chi?

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 25, 2013, 05:00:45 pm »
No w?a?nie, kap?an chaosu, wi?c ca?kiem spoko, ?e si? ch?op chaotycznie ?amie :)

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 25, 2013, 09:50:25 pm »
Tak na to nigdy nie patrzy?em  ^-^

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 04, 2013, 11:34:31 pm »
co by?cie powiedzieli o NItarze, tak sobie pomy?la?em, ?e to ca?kiem fajna posta?, wed?ug mnie jest podobna do Skarlet z mk 9 z tym , ?e pos?uguje si? krwi?, pluje i rzuca jakimi? kulkami krwistymi