'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: PSP vs Smartfon  (Przeczytany 1913 razy)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
PSP vs Smartfon
« dnia: Lutego 25, 2013, 05:26:30 pm »
Dobra, cz??? wybuchnie ?miechem na tak postawiony temat ale trudno, mam po prostu par? pyta?. Dawno mia?em zamiar sprawienia sobie jakiego? handhelda ale wraz z now? umow? w jednej z telefomii zgarn??em Xperi? J, podjara?em si? ?e emu Snes, Genesis, PSX itp. ale oczywi?cie kiedy dosz?o do sterowania wyst?pi? butthurt :police: I teraz my?l? czy nie dokupi? jaki? akcesoriów, s? jakie? klawiaturki, gamepady, nawet panele z arcade stickiem ale szczerze, nie orientuj? si? ani w dost?pno?ci w Polsce ani tym bardziej w cenie. A mo?e po prostu lepiej to ola? i kupi? PSP ale tutaj znowu, nie mam poj?cia jaki model kupi?, w jakich cenach chodz? t? modele (u?ywki te? mog? by?), jaka jest wydajno?? emulacji poszczególnych platform, g?ownie interesuje mnie PSX, DosBox i MAME bo konsole 8 i 16 bitowe to zapewne piku? dla tego handhelda. O gry exlcusive nawet nie pytam bo wiadomo która platforma jest w tym starciu gór? ale zak?adaj?c ?e wystarczy mi stuff z emulacji to co jest lepsze / ta?sze - ?adowanie w (przyzwoity) kontroler do komórki czy zakup PSP a je?li to drugie to jakiego?