'

Autor Wątek: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ?ÓD? PUB FERMENTACJA  (Przeczytany 5108 razy)

Offline fermentacja

• U?ytkownik
TURNIEJ MORTAL KOMBAT ?ÓD? PUB FERMENTACJA
« dnia: Kwietnia 02, 2013, 11:12:25 pm »
Witam,
Jestem wlascicielem lokalu PUBU FERMENTACJA w ?odzi.
Chcia?bym zorganizowac turniej Mortala i potzreebuje osob chetnych do pomocy w organizacji takiego turnieju najlepiej osob z doswiadczeniem w tego typu eventach:).
Do dyspozycji oddaje lokal na poziomie wyposazony nie speluna ! W centrum miasta przy ul.Piotrkowskiej - nie pobieram kasy za udostepnienie lokalu.
Chetnych prosze o kontakt pod nr tel 600 902 127 lub mailowo.
Organizujemy juz turnieje w PRO EVO NA PS3 ORAZ FIFE NA PS3 .
Zapraszam
jestesmy na FACEBOOKU !

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ?ÓD? PUB FERMENTACJA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:30:12 am »
Po pierwsze - s? ju? jakie? dane odno?nie uczestników? Ilu ich b?dzie? Tym radz? najpierw si? zaj??, bo potem oka?e si? ?e turniej zorganizowany zosta? dla garstki osób, albo w ogóle si? nie odby? ze wzgl?du na ma?? liczb? ch?tnych. Ju? nie wspomn? o tym, ?e tytu? tematu mo?na ró?nie interpretowa?. Mo?e by? to Mortal Kombat (pierwsza cz???, 1992 r.) jak i równie? Mortal Kombat (najnowsza cz???, 2011 r. zwana równie? MK9 b?d? MK [2011]). Nawet platformy nie chcia?o Ci si? poda?. W przypadku MK (1992) turniej mo?na rozegra? na bodaj?e 10 platformach, a bior?c pod uwag? najnowsz? cz??? na dwóch (X360 i PS3). To ?e ni?ej napisa?e?, ?e organizujecie 2 turnieje na PS3 o niczym nie ?wiadczy. Takie informacje si? podaje, bo to podstawa przy pisaniu tego typu og?osze?! I nie pomo?e Ci t?umaczenie si?, ?e nie wiedzia?e? o innych ods?onach tej gry bo tylko si? o?mieszysz. Bo je?li tak, to chcia?bym us?ysze? Twój komentarz do walk turniejowych :P

Po drugie - to czy lokal jest na poziomie i rzeczywi?cie nie jest spelun? niech oceni? klienci/bywalcy. Dobra, troch? si? czepiam :P

Po trzecie - jak ju? chwalisz si? stron? na facebooku to podaj do niej link, bo tak co najmniej wypada. Albo nie, zrobi? to za Ciebie... https://www.facebook.com/pages/Pub-Fermentacja/196114360488730 Z tym, ?e adres pubu tutaj podany nie zgadza si? z tym na facebooku. Wyja?nisz mi dlaczego?

Po czwarte - kontakt mailowy? To samo co z facebookiem - nie poda?e? adresu e-mail. Mniejsza z tym, ?e nie ma go w tej wiadomo?ci, ale nawet w profilu masz zastrze?ony. A ja nie mam telefonu, i co? A tak chcia?em pomóc. [just kidding] Zostaje wi?c temat na tym forum, regularnie odwiedzanym przez 5 osób. Powodzenia! :D

Po pi?te - tak jak ju? wcze?niej wspomnia?em, nie ma tu zbyt wielkiego ruchu. Tutaj raczej nie ma osób, które pomog?yby Ci zorganizowa? ten event. Za to radz? uda? si? tutaj - http://www.honmaru.pl/forum/viewforum.php?f=53 Ale przedtem radz? poprawi? tego newsa i koniecznie doda? potrzebne informacje, bo je?li zobacz? ?e tam równie? nie poda?e? tego info o które prosi?em, skopiuj? swojego posta i wklej? na to forum do którego link Ci poda?em (mam konto i wierz mi ?e to zrobi?, o ile kto? mnie nie uprzedzi).

Je?li rzeczywi?cie zorganizujesz ten turniej, to nawet dam newsa na mortalkombat.pl tylko musz? mie? pewno?? ?e to wypali, a nie, ?e za kilka dni turniej zostanie odwo?any, bo przez to razem z drugim adminem MKPL wyjdziemy na idiotów. ?artuj?, tylko ja wyjd? bo newsy to moja dzia?ka :P Ale serio, o ile b?d? ch?tni do grania, mog? postara? si? pomóc w "reklamie" turnieju w internecie.

Pozdrawiam i powodzenia. I nie bierz do siebie tego mojego czepiania si?, bo jest to dla dobra tego eventu. Jestem zwolennikiem terapii wstrz?sowej. Jeszcze jedno - prawy Alt jest po prawej stronie klawisza Spacji :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2013, 08:01:20 am wysłana przez johnx »

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 03, 2013, 06:18:11 pm »
Bardzo fajna inicjatywa, johnx nie czepia?by? si? :P

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:56:49 pm »
Zgadzam si?. B?dziemy wspiera?. A Johnx to taki cham ze wsi :D

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 03, 2013, 08:32:30 pm »
Napisa?em co my?l? i czego brakuje, wi?c nie rozumiem w czym macie problem? Za ostro powiedzia?em to wszystko? Trudno, trzeba si? z tym liczy? jak si? co? upublicznia. Oraz z tym, ?e czasem mi odwala... Nie no, ?artuj?. Jestem spokojny. :D

Po prostu podchodz? z dystansem do takich inicjatyw. Ile to ju? by?o zapowiadanych turniejów, które nigdy si? nie odby?y? Poza tym, w tym newsie jest 0 profesjonalizmu. Zupe?nie jakby organizator podszed? do sprawy z olewk?. Chcecie ?eby ten turniej wygl?da? jak ten news? Nie? To mo?e chocia? raz popatrzcie na dobre strony mojego "czepiania si?". Bo je?li turniej zostanie zorganizowany z takim zapa?em, z jakim zosta?o napisane to og?oszenie, to naprawd? chc? to zobaczy? (a pó?niej wy?mia?).

Nie trzeba by? psychologiem, ?eby wiedzie?, ?e takie co? wp?ynie dobrze na ca?? imprez?. Organizator poczuje presj? jak? wywo?uj? na nim ludzie popieraj?cy inicjatyw?. Wtedy b?dzie wiedzia?, ?e je?li co? pójdzie nie tak, nie ujdzie mu to na sucho. Z tego powodu postara si? ?eby impreza by?a perfekcyjna. Proste i logiczne? Oczywi?cie.

Powinni?cie mi podzi?kowa? za to ?e po?wi?cam swój czas aby udoskonali? ka?dy szczegó? tej inicjatywy, czyli nawet og?oszenie napisane powy?ej. :D Je?li oczywi?cie autor tematu nie zrazi si? zanim we?mie sobie moje rady do g?owy, moja pomoc tylko zaprocentuje.

I zamiast pokazywa? jaki to ja z?y nie jestem, powiedz Adept z czym si? nie zgadzasz? Na wszystko co napisa?em wcze?niej sam przytakn??e? na shoutboxie:

[Dzisiaj o 08:10:36 am] johnx: Jak pisz? newsa to zawsze uwzgl?dniam najwa?niejsze informacje. Tutaj nie ma nawet po?owy potrzebnego info, wi?c sorry, ale to chyba nie na tym polega.
(...)
[Dzisiaj o 08:19:26 am] Adept: No tak, ale kole? nie pisze do gazety czy prezydenta, a czasami warto normalnie podej??. Nie ka?dy jest specem od marketingu, ale ka?dy chce wypromowa? swój interes.

Oczywi?cie, mog?o to brzmie? ostro, ale podchodz? na powa?nie do tego typu spraw i nie cierpi? braku profesjonalizmu. Dlatego - no offence fermentacja, pisa?em to dla dobra eventu. ;)

Pozwoli?em sobie nawet napisa? przyzwoit? wersj? tego og?oszenia:

Witam!
Jestem w?a?cicielem pubu FERMENTACJA w ?odzi. Chcia?bym zorganizowa? turniej Mortal Kombat 9 i potrzebuj? osób ch?tnych do pomocy w organizacji tej inicjatywy, najlepiej osób z do?wiadczeniem w tego typu eventach. Do dyspozycji oddaj? lokal wyposa?ony, o wysokich standardach. Pub znajduje si? w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej. Nie pobieram op?aty za udostepnienie lokalu.

Ch?tnych do pomocy w organizacji prosz? o kontakt pod nr. tel. 600 902 127 lub pod adresem e-mail: (tu podaj adres).

Turniej Mortal Kombat (2011) planujemy rozegra? na konsoli Sony PlayStation3 w systemie Double Elimination. Ch?tni do wzi?cia udzia?u proszeni s? o przyniesienie w?asnych kontrolerów.

Jeste?my na FACEBOOK'U!

Serdecznie zapraszam!

Na koniec dodam, ?e wprowadzenie tych zmian zaj??o mi to baaaaaardzo du?o czasu i zm?czy?o mnie bardziej ni? ca?y tydzie? ci??kiej pracy w kamienio?omach. [NOT!]

P.S. oczywi?cie zezwalam na skopiowanie tej wersji og?oszenia. (Tak naprawd? chc? tylko wywo?a? afer? odno?nie plagiatorstwa, ju? nie mog? si? doczeka?) Ale serio, uzupe?nij to co napisa?em brakuj?cymi informacjami i wklejaj, bo to moim zdaniem lepiej wygl?da. Ew. niech kto? jeszcze poprawi moj? wersj?, b?d? wdzi?czny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2013, 08:59:21 pm wysłana przez johnx »

Offline fermentacja

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 06, 2013, 11:37:07 pm »
No witam,
Ciesze sie ze tylu tu profesjonalistow;)) i ze w ogole moje ogloszenie spotkalo sie z jaka kolwiek odp.
Szanowny Panie Johnx - cenie sobie Pana profesjonalizm i uwagi jak najbardziej sluszne tyle ze ja niczego nie oglaszam jeszcze , rzucilem luzna propozycje celem pogladu jak to w ogole zostanie odebrane , jakie zaintersowanie to wzbudzi itp.
 I wzbudzi?o... ciesze sie bardzo czekam teraz zatem na konkretne propozycje  JA UDOSTEPNIAM LOKAL a scena polskiego MK ta doswiadczona fajnie gdyby taka impre pomoga mi tu zorganizowac :)
Szanowny Panie Johnx zna Pan ?ód? w ogole??? Jezeli tak to nie rozumiem watpliwosci odnosnie adresu lokalu w og?oszeniu a na Facebooku????
Co do tego w co bedziemy grac - zadecydujecie Wy gracze Polksiej sceny MK ale sadze ze z duchem czasu najlepiej byloby w najnowszego mortala.
Wszystkie detale ustalimy jak juz zbieze sie grupa odpowiedzialnych ludzi ktorzy podejma sie zorganizowania imprezy.
Dane kontaktowe do mnie:Krzysztof Reszelewski
email: kr@gazza.com.pl
tel 600 902 127
Pozdrawiam i zapraszam
manager Pub Fermentacja-?ód?