'

Autor Wątek: Mortal Kombat - pomoc w wybraniu bohatera  (Przeczytany 3274 razy)

Offline Woziulek

• U?ytkownik
  • PSN ID: Woziulek
Mortal Kombat - pomoc w wybraniu bohatera
« dnia: Grudnia 02, 2013, 12:13:39 pm »
Witajcie,

Jestem nowy. Od niedawna zacz??em gra? w MK na Ps Vita. Szukam bohatera, którego wymasteruje. Kogo by?cie mi polecili? My?la?em nad Smokiem, Ermac iem lub Quan Chi'm.

Smokiem znam ju? ka?dy cios, dobrze mi id? walki tylko mam problem z kombosami.

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat - pomoc w wybraniu bohatera
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 03, 2013, 01:06:23 am »
Wybór postaci jak? chcesz masterowa? to by? mo?e najwa?niejszy wybór w Twoim ?yciu, dlatego dobrze zastanów si? zanim podejmiesz jak?kolwiek decyzj?. Ja podj??em j? w lipcu i nie czuj? ?e kiedykolwiek jej po?a?uj?. Ogólnie nie lubi? takich tematów jak ten, bo one zawsze sprowadzaj? si? do tego, ?e prawie ka?dy b?dzie poleca? Ci posta?, któr? sam gra, a Ty i tak w ko?cu samodzielnie b?dziesz musia? podj?? decyzj?. No, ale mimo wszystko, spróbujmy...

Przede wszystkim du?o zale?y od tego kim wygodnie Ci si? gra. Ka?d? postaci? gra si? w inny sposób i to Ty musisz zadecydowa?, który wojownik jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Ka?da posta? jest dostosowana do innego typu gracza. I tak np. Kabalem nie b?dzie gra? gracz, który nie potrafi wykonywa? kombinacji piekielnie szybko, czy który nie lubi napiera? na przeciwnika, tylko woli czai? si? gdzie? w rogu planszy. Wszystko zale?y od  tego jaki styl Ci imponuje i jaki styl chcesz sob? reprezentowa?. Dlatego dobrze ?eby? samodzielnie uda? si? na wypraw? do wymiaru internetu zwanego YouTube i tam zapozna? si? z wszelkimi archiwalnymi nagraniami turniejowymi z jedn? z interesuj?cych Ci? postaci w roli g?ównej.

Dobrze te?, aby? zapozna? si? z poj?ciem 'TIER LIST'. Jest to swego rodzaju ranking postaci w grze - te wy?ej maj? przewag? nad tymi ni?ej. I tak, w MK9 najmocniejsz? z postaci które Ci? interesuj? jest Smoke, nieco ni?ej jest Ermac, a pod nimi Quan Chi (o ile patrz? na aktualn? tier list?). Dlatego kieruj?c si? list? tier, najlepiej ?eby? masterowa? Smokea. Pytanie tylko - czy ta posta? naprawd? Ci odpowiada?