'

Ankieta

Na jakiej platformie zamierzasz gra? w MKX?

PlayStation 4
23 (41.1%)
Xbox ONE
2 (3.6%)
PlayStation 3
10 (17.9%)
Xbox 360
0 (0%)
PC
21 (37.5%)

Głosów w sumie: 56

Autor Wątek: Mortal Kombat X - spis graczy  (Przeczytany 43828 razy)

Offline johnx

• U?ytkownik
Mortal Kombat X - spis graczy
« dnia: Czerwca 16, 2014, 01:05:09 am »
Jak wiadomo, MKX uka?e si? na konsolach najnowszej jak i poprzedniej generacji. Nie zabraknie równie? wersji PC. Ankiet? zak?adam w celu rozeznania sytuacji na forum. Zach?cam równie? do wymieniania si? opiniami na temat platform. Uzasadnienie wyboru w ankiecie mile widziane.

PS4
ThePlayers-God
Majkel821
Mateuka
Filx
Mikeys_M
LunaPL
Nesgoth_PL
kiczoVSky86
Wichura_PL
NM_Chris_PL
davidkoz
BlackDragonPL
eQuuu
MistrzLinKuei
markuss24031982
mateusz_golda26
king-sla
reville123
PC
johnx (Steam: johnx02)
slay3r2 (Steam: czesiek)
wodny (Steam: wodny)
Wichura (Steam: Grgamaet)
Semek (Steam: Sem3k)
SUICIDE (Steam: SUICIDE)
sla (Steam: kingsla)
ender (Steam: ender139)
Dumian (Steam: Dumian)
ShaQ (Steam: ShaQ)
Manieq (Steam: Maniek1983)
SmoQ (Steam: gggzuki)
Frytek07 (Steam: frytek0071)
Xbox One
Teusz PL CK
CulturalLemur
Zeigok
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2018, 07:28:11 pm wysłana przez johnx »

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
Odp: Mortal Kombat X - spis graczy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2014, 08:14:52 am »
W zasadzie, to nie wiem po co ci ten temat, skoro taka ankiet? z powodzeniem mo?na by?o zrobi? w ogólnym. Koniec ko?ców i tak gra? si? b?dzie na konsolach, z pojedynczymi tylko wyj?tkami na PC. Dlaczego? Bo graczy online w wersj? konsolowe b?dzie w choler? wi?cej. Nie zdziwi? bym si?, gdyby MKX by? na PC znowu opó?niony. Cho?by dla samego zarobku. Najpierw wersj? konsolowe, ?eby ludzie kupili, a po pó? roku PC dla niedobitek na PC z których po?owa jak nie lepiej gr? i tak ?ci?gnie z torrenta. IMO je?li masz PS4 lüb planujesz ja naby?, to wybór wydaje si? oczywisty. Kupowanie konsoli tylko dla tej gry jest natomiast bez sensu. Ja stawiam na PS4 i tyle. Wersji na odchodzaca platform? nie bior? w ogóle pod uwag?, bo nie po to si? na gr? next gen czeka, ?eby ja potem lykac w wersji okrojonej (a taka b?dzie - nie ?ud?my si?).

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2014, 01:32:36 pm »
Nowy w?tek powsta? dlatego, ?e kiedy ju? wszyscy b?dziemy wyposa?eni w MKX i sprz?t, na którym b?dziemy w to gra?, sama ankieta przeszkadza?aby w temacie, w którym b?dziemy wymienia? si? opiniami ju? o samej grze. Uzna?em, ?e dla utrzymania porz?dku warto oddzieli? to od g?ównego w?tku.

Co do konsol to nie by?bym tego pewien. Zapewne du?a ilo?? graczy pomy?li dok?adnie tak jak Ty - nikt nie b?dzie chcia? gra? w okrojon? wersj?. Pozostaje wi?c zakup nowej konsoli lub komputera. Nie ma si? co oszukiwa? - konsola jako urz?dzenie jest znacznie bardziej op?acalne. Ale czy konsola jest bardziej op?acalna je?li idzie o granie? Nie wiem czy informacje jakie posiadam s? nadal aktualne, ale za granie online trzeba p?aci? - i w przypadku PS4 i X1 (chocia? ten drugi wariant raczej nikogo nie obchodzi). Poza tym ceny gier na konsole s? ok. 2x wy?sze ni? w przypadku PC - i zapewne dzi?ki temu wyrówna si? ró?nica jak? trzeba dop?aci? do PC. Ju? nie wspomn? o tym, ?e nienawidz? gra? na padach - kciuki mam naprawd? do niczego. Wol? gra? na klawiaturze - a czy mo?na b?dzie skonfigurowa? klawiatur? w grze na konsoli? Raczej w?tpi?. Dlatego stawiam na PC i licz?, ?e jednak graczy nie b?dzie brakowa?o. My?l?, ?e wi?cej graczy posiada PC, który ud?wignie MKX ni? konsole nowej generacji.

Offline Egzorcysta

• U?ytkownik
  • "Reality is for those who lack imagination"
  • PSN ID: k_pietruczynik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2014, 03:05:24 pm »
Obstawiam, ?e tym razem wersja PC wyjdzie w tym samym czasie co wersja na konsole, ewentualnie z lekkim opó?nieniem. Chocia? nie wiem jak dobrze sprzedawa?a si? PC-towa wersja MK9, a to chyba mo?e od tego zale?e?. Niemniej jednak wida?, ?e twórcy zainteresowali si? t? platform?. Osobi?cie by?em bardzo, bardzo zaskoczony kiedy MK9 wyszed? na PC bo ta seria od cholernie wielu lat pojawia?a si? ju? tylko na konsole. Dlatego w?a?nie w 2005 roku kupi?em sobie moja pierwsz? konsol? w ?yciu - Xbox'a. Nie mog?em wytrzyma?, ?e omijaj? mnie takie tytu?y jak "Mortal Kombat: Deadly Alliance", "Mortal Konbat: Deception" i "Soul Calibur 2". Dla tych gier (oraz "Splinter Cell: Chaos Theory" i "Tenchu 3: Wrath Of Heaven") kupi?em g?ównie konsol?. Zabawne jest to, ?e do tego czasu by?em zatwardzia?ym "pecetowcem", który nie tolerowa? konsol.

Aktualnie gram na PC i na Playstation 3. Niestety od kilku miesi?cy mój komputer nie daje ju? rady z najnowszymi produkcjami. Mam zamiar jednak z czasem go uaktualni? i zwi?kszy? wydajno?? ale g?ównie do pracy. Playstation 4 b?dzie w 2015 zdecydowanie moja g?ówn? platform? do grania, ze wzgl?du na mas? ?wietnych, ekskluzywnych tytu?ów. Natomiast i tak nie kupuje gier w dniu premiery i w przypadku "Mortal Kombat X" nie zrobi? równie? wyj?tku. "?yj?" z gier u?ywanych, interesuj?ce mnie tytu?y 'wyhaczam' z dobrym stanie za 50-70 PLN. Panuje te? moda edycji kompletnych czy definitywnych i na takie sobie spokojnie czekam, zw?aszcza, ?e mam oko?o 30 gier w kolejce do ogrania :-D

Faktem jest, ?e o ile w Playstation 3 nie trzeba by?o p?aci? za granie w sieci, tak w przypadku Playstation 4 trzeba sypn?? z?otem. Z tym, ?e za oko?o 250 z? (za CA?Y ROK) oprócz grania w sieci mamy równie? mo?liwo?? pobrania kilku pe?nych wersji gier - Miesi?cznie. Dla mnie to jest cena do prze?kni?cia.

Reasumuj?c: W "Mortal Kombat X" mam zamiar gra? na Playstation 4, kilka miesi?cy po premierze - "complete edition"/"definitive edition" :-)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 16, 2014, 11:36:38 pm »
Dla MK 2011 kupi?em PS3 ale nie kupi? czwórki dla MKX, bo ani kasy na to nie mam, ani ta giera mnie ju? tak nie kr?ci [szczególnie po pokazaniu nowych kombatantów], ani postawi? nie mia?by ju? gdzie........ Ja si? szarpn? na 'okrojon?' wersje na PS3. Od zawsze gra?em w Mortala na Playu i przyzwyczajony jestem, ?e zawsze s? to wersje ubo?sze przynajmniej w Europie.....

Jak hajs pozwoli szarpn??bym si? na dostaw? w premier?, ale w?tpi?....

Wszystko si? obaczy......
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2014, 01:03:51 am »
@Egzi - mam nadziej?, ?e rzeczywi?cie premiera na PC b?dzie w podobnym/tym samym terminie co wersja na PS4/X1. W?a?nie o sprzeda?y PC-towej wersji MK9 mia?em napisa? w odpowiedzi do Luny i jego teorii o ?ci?ganiu z torrentów. ;P Nie chce mi si? tego szuka?, ale gdzie? czyta?em (chyba na twitterze), ?e Ed Boon jest bardzo zadowolony z wyników sprzeda?y MK9 na PC i z tego te? powodu NS postanowili wyda? IGAU na PC. Szkoda tylko, ?e w?a?nie te terminy by?y jakie by?y. W przypadku MK9 - 2 lata opó?nienia, a IGAU - kilka miesi?cy.

Pisz?c o tym jak kupi?e? Xboxa przypomnia?e? mi to jak sam kupi?em PS2 dla MK. I dzisiaj poza 4 grami MK, mam 3 inne gry na PS2 - z tego 2 by?y do??czone do konsoli. :D Tak jak by?o mówione wcze?niej - nie op?aca si? kupowa? konsoli dla jednej gry. Ja w?tpi? ?ebym gra? w jak?? spor? ilo?? gier poza MK - dlatego wol? ulepszy? kompa, bo z niego korzystam praktycznie ca?y czas i mog? robi? praktycznie wszystko. To kolejny i chyba najwa?niejszy argument jakim si? kieruj? przy wyborze platformy.

Co do kupowania w innym terminie ni? dzie? premiery to po cz??ci macie racj?. W ten sposób oszcz?dzacie i na samej grze i na dodatkach - bo znowu pewnie pojawi si? Komplete Edition. Ja chcia?bym by? tym razem na bie??co i je?li MKX pojawi si? na PC w terminie podobnym do terminu wydania na PS4/X1 to na pewno kupi? (o ile portfel/karta nie odmówi pos?usze?stwa ;P).

Faktem jest, ?e o ile w Playstation 3 nie trzeba by?o p?aci? za granie w sieci, tak w przypadku Playstation 4 trzeba sypn?? z?otem. Z tym, ?e za oko?o 250 z? (za CA?Y ROK) oprócz grania w sieci mamy równie? mo?liwo?? pobrania kilku pe?nych wersji gier - Miesi?cznie. Dla mnie to jest cena do prze?kni?cia.
250z? to nie maj?tek je?li mówimy o skali rocznej. Jest to w sumie uczciwe - serwery same si? nie utrzymaj?. :D Ale ju? taka ze mnie pazerna sknera, ?e wol? gra? online za free na PC. :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2014, 01:07:13 am wysłana przez johnx »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 17, 2014, 01:33:52 am »
Ja szarpn??em si? na Mortala z 2011 roku w edycji de lux czy jak tam si? to nazywa?o. Teraz gr? chroni metalowe pude?ko, na pó?ce stoi ?mierdz?ca gum? figurka Suba i Scorpiona, obok gier stoi bookart ze szkicami, a samo kartonowe opakowanie robi za kosz na kapsle po browcach..... Warto by?o wyda? te trzy i pó? stówy :)

Ale nie ?udz? si?, ?e MKX b?dzie mia?o co? do zaoferowania na PS3 ?ebym znowu co? takiego odwali?. Je?li w ogóle zrobi? wersje de luxe na trójk?......
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #7 dnia: Października 22, 2014, 10:18:09 am »
Zag?osowa?em na PS4, ale jednak kupie na Xbox One, bo nie dawno zakupi?em konsolke.

Robie COMBOSAAAAA!

Offline Kornixon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 03, 2015, 05:53:20 pm »
PS4 oczywi?cie ;)

Offline karzel

• U?ytkownik
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 03, 2015, 05:55:05 pm »
Ja niestety na razie b?d? gra? na PS3, ale w Komplete Edition zagram ju? na PS4 :)
Zag?osowa?em na PS3 póki co.

Offline LeonLeonik18

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
  • PSN ID: Mikeys_M
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 03, 2015, 06:07:58 pm »
PS3..  :(

Offline Raven821

• U?ytkownik
  • MK X: PS4
  • PSN ID: Majkel821
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 03, 2015, 06:19:02 pm »
PS4
Preorder na MK X z?o?ony :D

Offline Mateuka

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 03, 2015, 06:32:15 pm »
PS3 i PS4 ;)

Robie COMBOSAAAAA!

Offline Raven821

• U?ytkownik
  • MK X: PS4
  • PSN ID: Majkel821
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 03, 2015, 06:46:08 pm »
PS3 i PS4 ;)
Jednak sprzeda?e? Xbox One ?

Offline Mateuka

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 03, 2015, 06:55:42 pm »
Tak, a w?a?ciwie nie dawno zamieni?em si? za PS4 ;)

Robie COMBOSAAAAA!