'

Autor Wątek: Pad do Mortal Kombat X  (Przeczytany 16970 razy)

Offline Sunbeach

• U?ytkownik
Pad do Mortal Kombat X
« dnia: Kwietnia 07, 2015, 03:06:08 pm »
Witam! Chcia?bym si? od was dowiedzie? czy jest szansa kupienia gdzie? w Polsce lub najbli?ej powiedzmy w Niemczech specjalnej, w?a?nie wydanej edycji Pada pod konsole i PC? Je?li nie ma u nas to mo?e kto? widzia? w jaki? sklepach internetowych na terenie Niemiec czy Czech? Podaj? link do Amazona by zobaczy? o jaki Pad chodzi :) http://www.amazon.com/Mortal-Kombat-Fight-Pad-Xbox-One/dp/B00RYW3FF4. Niestety tutaj po przeliczeniu zamówienia wychodzi on mega drogo dlatego szukam go gdzie? bli?ej..

Czekam na wasz? pomoc, czekamy na X i pozdrawiam maniaków Mortala :D

Offline wodny

• U?ytkownik
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2015, 09:38:12 pm »
Jak nie zwal? multi to kupi? tego:
http://www.play-asia.com/fighting-commander-4-paOS-13-49-en-70-7sn9.html

Dzia?a z PC i zbiera same ?wietne recenzje.

Ten dedykowany pad do Mortala to raczej nie jest cudo i firma, która go robi nie nale?y do najbardziej powa?anych w?ród graczy. Radz? uwa?a?.
As you suffer, we enjoy.

Offline Sunbeach

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:36:47 am »
Dzi?ki, ale ja jednak ju? wczoraj pojecha?em do centrum i kupi?em Pada od Xboxa One z kablem do PC :) Uruchomi?em MK 9 i musz? przyzna? ?e jestem zadowolony :) Idealnie wspó?gra, bo nawet wy?wietla przyciski od Pada na ekranie, ustawieniach i li?cie ciosów :D Zobacz? tylko czy potem nie wróc? jednak z powrotem do grania na klawiaturze, bo na razie tam robi?em o wiele lepsze combo hehe. Chyba ?e si? przyzwyczaj?.. pozdrawiam!   

Offline Rv0000

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2015, 04:08:48 pm »
Ja osobi?cie bardzo lubi? pada z PS2. U?ywam w?a?ciwie tylko jego do MK9 bo ma bardzo precyzyjny d-pad (krzy?ak) chocia? podobno niektórzy narzekaj?, ?e sam pad jest za ma?y. Próbowa?em raz gra? na klawiaturze i poleg?em sromotnie, chocia? pami?tam w 1-4 to dobrze mi si? kiedy? gra?o.

Offline Sunbeach

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2015, 04:22:15 pm »
No w?a?nie to zale?y od upodoba?, ale ja Pada od X1 kupi?em w ko?cu dlatego, bo wiele poczyta?em o tym ?e on idealnie konfiguruje si? automatycznie pod PC i okaza?o si? ?e rzeczywi?cie jest pe?en profesjonalizm jak i w konfiguracji tak i w jego wykonaniu. W ko?cu 229 z? nie wydaje si? na pró?no i jest bajer :) Wcze?niej mia?em po?yczonego Pada od PS3 i ró?nica dla mnie jest jak Fiata do Porsche :D Co do grania na klawie to ja w?a?nie w 9 gra?em ca?y czas na klawie i sz?o mi wy?mienicie - szybciej wchodzi?y combo itd.. ale jak ju? kupi?em to spróbuje si? przestawi? przy graniu w 10 :) Czekamy do wtorku!

Offline wodny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2015, 05:09:01 pm »
Krzy?aki od padów z Xbox 360 i Xbox One za choler? nie nadaj? si? do bijatyk.

Poza tym lepiej wybra? ju? tego do 360 poniewa? jest ta?szy i równie? bez problemów dzia?a z PC. Na dodatek pada do 360 mo?na kupi? na Allegro poni?ej 100z?.
As you suffer, we enjoy.

Offline Rv0000

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:38:57 pm »
Krzy?aki od padów z Xbox 360 i Xbox One za choler? nie nadaj? si? do bijatyk.

Poza tym lepiej wybra? ju? tego do 360 poniewa? jest ta?szy i równie? bez problemów dzia?a z PC. Na dodatek pada do 360 mo?na kupi? na Allegro poni?ej 100z?.

Ten z 360 ma gorszy krzy?ak, nie warto. Kupi?em tego pada i nie da?o si? robi? niektórych kombinacji bo ci?gle co? tam klika?o si? przypadkiem.

Offline wodny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:42:57 pm »
Prawda jest taka, ?e wi?kszo?? padów jest do kitu je?eli chodzi o bijatyki. Trzeba kupi? specjalnego pada albo sticka inaczej z bardziej powa?nej gry nici.
As you suffer, we enjoy.

Offline Rv0000

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:46:03 pm »
Prawda jest taka, ?e wi?kszo?? padów jest do kitu je?eli chodzi o bijatyki. Trzeba kupi? specjalnego pada albo sticka inaczej z bardziej powa?nej gry nici.

Wi?kszo?? tak, ale w moim przypadku te od Playstation sprawdzaj? si? idealnie. Sticki s? potwornie drogie i nie widz? sensu w ich kupowaniu jak nie jest si? przesadnie bogatym.

Offline Sunbeach

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 08, 2015, 08:55:57 pm »
Ja kupi?em od X1 w?a?nie dlatego ?e wiele przeczyta?em o tym ?e ma ju? du?o lepszy krzy?ak ni? poprzedni od 360, pojecha?em sam przetestowa? do Media Marktu i okaza?o si? ?e rzeczywi?cie jak dla mnie najnowszy od X1 jest rewelka :) Kupi?em, przywioz?em, pod??czy?em do Mortala 9 i extra! Widocznie zale?y od upodoba?, ale prawda taka ?e tak jak i teraz ja najwi?cej ludzi zachwala w?a?nie od X1 bo jest najdok?adniej wykonany i to czu?.

Rv0000 - w?a?nie dlatego od X1 jest lepszy ni? 360 bo tamten by? ma?o dok?adny i o tym samym wszyscy pisali :)

Offline Filx

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:44:43 pm »
Ja tam b?d? gra? na padzie od PS4. Mam nadziej?, ?e wykorzystaj? dobrze touchpada.

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 11, 2015, 11:36:58 am »
W?a?nie! A propos pada od PS4, to czy widzia? kto? takiego stylizowanego na MKX? Je?li tak, to poprosz? o link  ;)

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2015, 09:27:27 pm »
Tak pacze w ten link i stwierdzam... ten pad jest do PS4 i PS3. Na dole jest ma?y prze??cznik. LOL.

Offline rAv

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 20, 2015, 08:19:39 pm »
Witam jestem nowy na forum :)

Troch? czasu min??o. Zastanawiam si? nad kupnem nowego Mortala (na PC) i pada? Tylko jakiego? Mam kilka z xboxa 360 ale ten dpad nie wygl?da na taki co by si? nadawa? na bijatyki. Jakie? propozycje ?

Pozdrawiam

EDIT:

Nikt nie pomóg? szkoda. Pad?o na PS4 DualShock4 i po przesiadce z pada od X360 jest NIE a ziemia. Oczywi?cie chodzi o dpad który jest o niebo lepszy. Polecam ka?demu który by? mo?e szuka odpowiedzi na to pytanie co i ja szuka?em.

Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2015, 07:30:23 pm wysłana przez rAv »