'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: FATALE, X-RAYE I CA?A RESZTA - lu?ne pogaduszki starych przyjació?...  (Przeczytany 3002 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
Otwieraj?c kolejnego browca dozna?em objawienia i postanowi?em urzeczywistni? ow? wizj?. W Mortalu zmienia si? z cz??ci na kolejn? cz??? prawie wszystko ale Fatale trwaj? i tak ju? zostanie. Temat jest do lu?nych dyskusji o naszych ulubiony lub spieprzonych wg nas Fatalities.

Oczywi?cie je?li kto? jeszcze nie mia? okazji ogl?da? ich na w?asnym Tv lub na YT [s? tacy ludzie?] to mo?na nazwa? ten temat tematem ze spoilerami.

Podobnie ma si? rzecz z X-Rejami. Nasze uwagi odno?nie tych lepszych i gorszych. Chocia? chcia?bym unikn?? potyczek na temat "X-rays s? nie realne/realne". Zapomnijmy o tym, bo nie chc? ?eby temat by? kolejnym polem bitwy w starciu w którym nikt nie wygra......

Kiedy ju? obgadamy to jest obecnie do obgadania mo?na by w temacie pisa? o Brutalities, Fatalach z DLC i postaci DLC oraz traktowa? ten temat jako co? typu help desk. Nie wiem czy kto? b?dzie mia? jakie? problemy z wyko?czeniami ale te? chc? zak?ada? tematu który padnie po 5 stronach......

To tyle ode mnie.....

X-rayów na razie nie ruszam bo nie wszystkie mi by?o dane zobaczy? ale mam swoich faworytów je?li chodzi o Fatality. Niestety nie znam ich oryginalnych nazw wi?c b?d? je musia? po prostu opisa?.

Je?li chodzi o podium to mamy tu starych wyjadaczy.
Br?z dla Kano za jego wyprute bebechy. By?o by wy?ej ale wysadzenie dziury w g?owie elektronicznym okiem jako? mi nie le?y.
Srebro dla  Mileeny za obydwa Fatale, cho? bardziej urzek? mnie ten w którym patroszy przeciwnika.
Z?oto dla Ermaca. To chyba oczywiste, ?e jego Uzewn?trzniony Korowód jest przechuj. Po prostu orgazm.......

Dalej wyró?nienia, nagrody specjalne i te od publiczno?ci
Johnny Cage za Here's Johnny
Briggsówna za fatal w którym odstrzeliwuje mi?cho z pleców
Goro za urwane ?apy i nogi
Cassandra za Selfie

Z?ote Maliny Fatalów
Reptile rozrywaj?cy g?ow? na idealne po?ówki. Fuck.....
Erron za Fatala z piaskiem- zmarnowany potencja?
Liu Kang za wyrwanie czego? z gard?a przeciwnika i wepchni?cie mu tego ro ryja [co to kurwa mia?o by?? Jab?ko Adama? Skoro tak to daje nam to du?o do my?lenie dlaczego dziewczyny w MK wygl?daj? tak jak wygl?daj?......]

'Lachoci?g' Quana Chiego, 'Tartak G?owy' Kunga Lao, 'Muchy na ryju' D'vorah czy Fatale Kitany s? spoko ale czego? mi w nich zabrak?o.....

Ka? wydania nale?y do Kotala [którego nie tytu?uje Kahnem bo ni chuja nie zas?u?y?]. Wyrywanie serca niby pasuje do typa powi?zanego z Aztekami i w ogóle ale to po prostu zajebany Fatal od Kano..... ?al......

Jak kto? ma si? ochot? podzieli? swoimi przemy?leniami to zapraszam........
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline LeonLeonik18

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: FATALE, X-RAYE I CA?A RESZTA - lu?ne pogaduszki starych przyjació?...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 30, 2015, 03:04:42 pm »
Moje ulubione to na pewno obydwa fatality Cassie. Poza tym to pierwszy Jaxa (z odgaszaniem cygara), drugi Johnnego (z waleniem g?ow? przeciwnika o ziemi?), pierwszy Takedy (ten podobny do Ermaca) i oczywi?cie drugi Mileeny z patroszeniem bo nie mog?o jej u mnie zabrakn??.

Ale i tak w tej cz??ci fatality posz?o u mnie w odstawk? bo o wiele przyjemniej robi mi si? brutality  :)

Offline Filx

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
Odp: FATALE, X-RAYE I CA?A RESZTA - lu?ne pogaduszki starych przyjació?...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2015, 04:09:33 pm »
3. Selfie Cassie. Bardzo podobaj? mi si? te komentarze i to, ?e po wykonaniu na Goro nie odzywa si? Goro.
2. Ermac. Zgniatanie i wyci?ganie flakow. To to, co powinno by?- czysta brutalno??.
1. Kenshi- ten w wyrwaniem ?eber. Zako?czenie ?rednie, ale reszta bardzo dobra.