'

Autor Wątek: Encyklopedia Mortal Kombat !!!!  (Przeczytany 5835 razy)

Offline Maniek

• U?ytkownik
Encyklopedia Mortal Kombat !!!!
« dnia: Lipca 03, 2016, 08:24:38 am »
Tak jak w temacie INFO pochodzi ze strony mk secrets.net a mianowicie kole? pokazuje filmik na którym maja JUZ !!!! wczesna wersje tej encyklopedii i przedstawia jak mo?e wygl?da? finalna wersja. Problem w tym ze dalej trza oddawa? g?os w petycji aby mogli ja wyda? oficjalnie :)

Tu macie link do niej :  http://www.thepetitionsite.com/553/418/526/mk-fans-unite-we-want-an-mk-lore-encyclopedia/?taf_id=13672050&cid=fb_na#sign

A tu filmik pokazuj?cy co ju? maja :)  https://youtu.be/jTE4sbGqLHA

Co wy na to :>?? Ja z mi?a ch?cia zakupi? bym takie cudo !!!! :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 09:27:37 am wysłana przez Maniek »

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
Odp: Encyklopedia Mortal Kombat !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 06, 2016, 05:54:15 pm »
Szczerze? p?ac? ka?de pieni?dze za takie co?. Oboj?tnie sk?d ship. Oboj?tnie w jakim j?zyku (eng preferably...)

MUSZ? TO MIE? NA PÓ?CE! ile razy dziennie mo?na podpisa? t? petycj??

Spamuj? ju? wszystkim znajomym. Elo
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2016, 12:27:13 am »
Ja pitole...... Co to ma by?? ?ó?tek spuszcza si? nad jakim? albumikiem, który obok prawdziwej encyklopedii nigdy nie sta? i sta? nie powinien.... Nie do??, ?e go nie mo?e rozpakowa? przez minut? to jak ju? wyci?gn?? to mi japa opad?a [prawie]..... Ile to ma stron? 45? Aaaaa nie bo o ka?dym zawodniku jest napisane to pewnie ok 100. Nawet ponad stówk? bo Scoprion na pewno dosta? wi?cej stron i o dwóch twórcach napisali.... ?adnej porz?dnej biografii, troch? zdj?? powpierdalanych chaotycznie ?e g?owa boli, nic nie wida? o grach czy filmach, aktorzy odtwarzaj?cy postaci w pierwszych Mk potraktowani jako ciekawostki. A i pierwsze co mi si? rzuci?o w oczy, a by?bym z podniety tym niebagatelnym wydawnictwem zapomnia? napisa?: Spierdolony format. No? kurwa! Z ka?dej normalnej pó?ki b?dzie wystawa? jak ko?cówa z konia..... No chyba ?e to celowy zabieg bo taka wyjebana w kosmos i wymiar astralny uberencyklopedia to nie mo?e sta? na pó?ce obok zwyk?ych gównianych ksi??ek co to nimi warto jeno dup? wytrze?.... Oooo co to to nie! Na bank b?d? jeszcze do zamówienia specjalne stoliczki z jedwabn? serwetk? i miejscami na ?wiece do kultu, na którym b?dzie mo?na to cudo po?o?y? i si? przednim rozjeba? robi?c znak Smoka. Ja tam japo?ca nawet rozumiem bo swojego nicka zobaczy? w ksi??ce, oo przepraszam.... Prototypie  encyklopedii! Pewno dot?d ogl?da? swoje imi? tylko w kiblu na ?cianie z g?upimi dopiskami ?eby dzwoni? bo ma jap? do wynaj?cia. Te? bym si? obesra?. No i móg? se ENCYKLOPEDIE rozpakowa?, to dodatkowy sza?  bo z zabawkami z pó?ki to ju? mu tak nie posz?o koncertowo....
Ehhhh... to ?em si? przyjeba? do biednej eMKaklopedii jak Trynkiewicz do jedenastolatka ale chuj zwiedli mnie po ca?o?ci. To wygl?da jak przewodnik po postaciach Marvela które Disney wydaje nami?tnie od kiedy ich wykupi?. Najebane zdj?cia i screeny w tak? mozaik? ze apopleksji dostaniesz jak po chi?skiej bajce a informacji tyle co Kot nap?aka? i si? o prawe jajo za?o??, ?e wszystkie dobrze znane. Pozycja nie dla nas - starych wyjadaczy a dla nowego pokolenia, które "przygod?" z MK zacz??o od ukoronowania serii jakim by?o MKX lub co najwy?ej MK9. Nie szarpn?? bym si? na to chyba ?e finaln? wersj? dopierdol? na maksa [ale tak si? raczej nie zdarzy], albo za psie pieni?dze [a to ju? na bank si? nie zdarzy].....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 08, 2016, 12:58:53 am »
W dobie netu i mortal kombat wikia takie co? mia?oby wymiar raczej kolekcjonerski. Jak wyjdzie na pewno b?dzie niewielki nak?ad pewnie tylko w USA, b?dzie pioru?sko drogie, i jak dla nas trzeba by sprowadza? zza oceanu.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 08, 2016, 01:15:12 am »
Ewentualnie na rynek brytyjski jeszcze co? mog? rzuci?.....
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 08, 2016, 10:51:08 am »
Wow, chyba pierwszy raz mam tak odmienne zdanie od mojego e-kolegi SlaveMe.
Ok, ju? wyja?niam swój punkt widzenia.

Ja, jako w?a?nie taki 'stary wyjadacz' i tradycjonalista je?li chodzi o MK, ale te? inne aspekty ?ycia, w?a?nie tak? ksi?g? chcia?bym posiada? w swoim zbiorze. Ja wiem, ?e wi?kszo?? (wszystkie?) informacje mo?na znale?? w necie. Wiem te?, ?e po wydaniu kolejnej gry, encyklopedia b?dzie po cz??ci o kant dupy rozbi?, bo nie b?dzie zawiera?a wszystkiego, no ale w?a?nie.... taki jest urok form fizycznych. Oczywi?cie mog? wychodzi? jakie? dodatki, suplementy itp itd. Nie o to chodzi. Chodzi o form?, o zapach kartek, o uczucie posiadania czego? wyj?tkowego. Czego?, na co za dzieciaka i w sumie teraz, czeka?em i czego mi brakowa?o. Zebranie ca?ego uniwersum w jedn? ca?o??, trzymanie tego w r?kach. Bez konieczno?ci odpalania kompa, telefonu, tabletu.

Teraz kilka s?ów o tre?ci. Zasadnicze pytanko: czego si? tam spodziewa?e?? To, co zobaczyli?my, to przecie? nie jest finalna wersja, a wersja beta. Oczywi?cie, ?e b?dzie opis ka?dego fightera, galeria zdj??, pokazanie na osi czasu jak posta? si? zmienia?a itp, przecie? to jest MUST BE i dopiero gdyby czego? takiego nie by?o, to by?by p?acz. Forma przedstawienia fighetra? Jak dla mnie w porz?dku 'na pierwszy rzut oka', przeciez nie wiemy co tam jest tym drobnym druczkiem w j?zyku Szekspira napisane.

Dodatkowo stawiam, ?e b?dzie si? tam znajdowa? dok?adny opis uniwersum. Lore, ?wiaty, zale?no?ci mi?dzy nimi, rozwijane b?d? w?tki, które w grach s? traktowane jako poboczne/ma?o znacz?ce. Ale tutaj mo?emy sobie gdyba?. Finalnego kontentu nie znamy. Nie wiem czy ostatecznie b?dziesz/b?dziemy móg?/mogli si? dowiedzie? czego? czego jeszcze nie wiesz/wiemy. Nie daj? sobie uci?? za to niczego. Warto?? tego dzie?a, b?dzie przede wszystkim warto?ci? kolekcjonersk?, a nie merytoryczn?.

Tak, mog? sobie zrobi? dodatkowo o?tarzyk na pó?eczce ze smokiem i odpala? kadzide?ka co wieczór, wyobra?aj?c sobie, ?e zaraz przyjdzie do mnie Smoke i zaprosi na turniej.

Tak, jestem zdecydowanym fanem fizycznej wersji encyklopedii w formacie miliardxmiliard, twardej ok?adki, papieru kredowego, podzi?kowa? dla chi?czyków na ostatniej stronie.

Zdania nie zmieniam. Nadal jestem w stanie zap?aci? do?? du?o za finaln? wersj? ksi?gi ze smokiem na ok?adce.

"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 08, 2016, 12:07:52 pm »
Fakt mój Purpurowy Przyjacielu wczoraj zareagowa?em troch? nierozs?dnie. Powiedzia?em np. ?e b?dzie oko?o 100 stron ale dzi? rano przysz?o mi do g?owy, ?e postaci z MK:DA i MKD mog? zosta? olane. A skoro wi?kszo?? bo na pewno nie wszystkie informacje mo?na znale?? w necie to powinni wygrzeba? te info, które nie jest dost?pne dla ogó?u. Jako? w Kryptach potrafi? nas zasypywa? nowymi zdj?ciami i koncept artami. Powinni postawi? na opini? i wspomnienia ludzi którzy tworzyli ten tytu? na przestrzeni 20 lat. Zrobili to przy okazji Bio Kardsów do MKA i bardzo mi?o si? to ogl?da?o.

Zebranie ca?ego uniwersum w jedn? ca?o??? Nie widzia?em nic o arenach nie mówi?c ju? o realmach. Mo?e dopiero usiedli nad t? cz??ci?. A mo?e nie.... Widzia?em za to histori? Sub-Zero w dwóch liniach czasowych na jednej stronie.... Z pewno?ci? bardzo wyczerpuj?c?.

Fajnie, ?e najara?e? si? na wersj? finaln? ale ja mam powa?ne obawy, ?e b?dzie to na zasadzie: wjebiemy co tam mamy pod r?k? a jak damy Smoka na ok?adk? to i tak wszystkie egzemplarze znikn? jak portfele w pobli?u cygana.

Ale chuj tam jestem ryzykantem. Dorw? jako? ju? t? eMKaklopedi? i je?li jakikolwiek punkt z twojego czwartego akapitu b?dzie zrobiony w taki sposób, ?e mnie usatysfakcjonuje to stawiam Ci flach?.....
Ale je?li nie ??dam flachy dla siebie......
Co odpowiesz Purpurowy?
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2016, 02:17:57 pm »
Agreed, flacha to uczciwy deal. Oczywi?cie nie mówimy tu o jakim? gównie za 15z?, tylko porz?dnej fancy flaszce, któr? mo?na ewentualnie spo?y? razem (tylko chyba troch? inne rejony Polszy zamieszkujemy) :)

Sam mam spore wymagania co do zawarto?ci encyklopedii. Akurat tych nielubianych postaci wcale bym nie olewa?. Jakby nie patrze?, s? one cz??ci? kanonu, wi?c powinny by? opisane. A nu? twórcy wygrzebaliby jakie? ciekawe fakty, concept arty, cokolwiek, co sprawi?oby, ?e fani MK spojrzeliby na te postacie z wi?ksz? aprobat?. No ale w?a?nie, mo?emy tylko gdyba?.

Oczywi?cie ja bym nie mia? nic przeciwko informacjom ju? nam znanym, które wyst?puj? gdzie? indziej. Zebranie tego wszystkiego w wersji fizycznej to przecie? zapewne jedno z za?o?e? takiego wydawnictwa. No ale oczywi?cie, ka?dy smaczek, który nie jest dost?pny wcale, lub trzeba troch? czasu, gdybania, diggingu, b?dzie mile widziany.

Poza tym kurwa, skoro robimy MK encyklopedi? to nie spodziewam si? traktowania któregokolwiek tematu 'po ?ebkach'. Lore, ?wiaty, zale?no?ci, wojenki, przesz?o??, której nie pokazuj? gry, ciekawostki. Wszystko POWINNO tam by?. Nadal nie zmieniam zdania, nadal czekanko uskuteczniam.

Pozdrawiam

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 14, 2016, 09:06:56 pm »
Dupy na pewne ta beta nie urwa?a. Spodziewa?em si? czego? w stylu biblii fallouta, a z tego co ?ó?ty pokaza? wynika ?e b?dzie to co? na kszta?t "Encyklopedii dinozaurów dla dzieci od 8 do 11 lat.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Maniek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 25, 2017, 04:23:07 pm »
Mortal Kombat: Book of Remembrance Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=_lv5M3agIwA&feature=youtu.be