'

Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 39284 razy)

Offline PurpleRain

• Użytkownik
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #825 dnia: Lipiec 11, 2019, 08:57:23 am »
w takim razie powodzenia w wyrywaniu kręgosłupów i rozłupywaniu czaszek! ;)
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Kornixon

• Użytkownik
« Odpowiedź #826 dnia: Lipiec 20, 2019, 08:52:10 pm »
Teaser Nightwolfa. Ciężko na ten moment cokolwiek powiedzieć.

Mogę się tylko przyczepić do tego, że poświata jest niebieska, a nie zielona jak zawsze, ale do zbędne uszczypliwości na nieistotnej kosmetyce.

https://youtu.be/27n3LiJnItk

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #827 dnia: Lipiec 22, 2019, 09:42:53 am »
przecież ta jego czapka wygląda tragicznie. Mam nadzieję, że to będzie jeden z jego gear piece'ów, żebym mógł to natychmiast zmienić
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Kornixon

• Użytkownik
« Odpowiedź #828 dnia: Lipiec 22, 2019, 10:24:38 am »
przecież ta jego czapka wygląda tragicznie. Mam nadzieję, że to będzie jeden z jego gear piece'ów, żebym mógł to natychmiast zmienić

Czapka na bank do zmiany. Już widzę ten pióropusz jako gear.  ^-^

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #829 dnia: Lipiec 22, 2019, 10:47:43 am »
Czapka na bank do zmiany. Już widzę ten pióropusz jako gear.  ^-^

Miałoby to sens, to na pewno.

Ogólnie NRS jakoś tak obrzydził mi grę, przez tą swoją spierdoloną marketingową strategię (a raczej brak strategii).
Jakieś teasy, obrazki, kolorowanki - NA CHUJ MNIE TO? Przeciągają te DLCki jak mogą, a tak naprawdę i tak już każdy wie z leaków co dostanie. Jestem teraz na takim etapie, że zaczynam żałować, że kupiłem wersję premium z kombat packiem, serio. Goście nie obchodzą mnie totalnie, a tutaj mam Shanga, dostanę Nightwolfa (którego w sumie lubię, no ale kaman) i Sindel (która jest ok, ale były o wiele lepsze wybory). No, a drugi KP ten z Fujinem i Sheevą trzeba i tak kupić osobno. Meeeeh, NRS. Słabo to wygląda.

Offline Luna

• Użytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #830 dnia: Lipiec 22, 2019, 04:37:17 pm »
Ptysiu mam idealnie takie samo odczucie względem DLC. Jak mnie to na początku grzało, tak brak jakiegokolwiek ruchu w temacie solidnie mnie ostudził. Gra leży na półkach już prawie 4 miesiące, a oni od tej pory nie wprowadzili nic nowego prócz Shanga. Trzeci slot na kamienie zamknięty, wydarzenia w Wieżach Czasu już się tak powtarzają, że praktycznie 90% mam zrobione. Co za tym idzie spora część gear'u i skórek nadal czeka na odkrycie zamknięta sztucznie za jakimś bliżej nieokreślonym terminem. Balans postaci....brak balansu był bym skłonny twierdzić. Ta gra po prostu MUSI dostać solidnego patcha z nerfem dla niektórych zawodników i wzbogaceniem arsenału innych. Nie wydaje mi się, żeby w 4 miesiące tak banalnej rzeczy nie szło ogarnąć ZWŁASZCZA obserwując scenę turniejową. Ile można oglądać jak Sonya, Jacqie, Geras i Erron (choć tych panów jakoś mniej) dominują dosłownie wszystkich. To jest aż niemożliwe jak oni zjebali sprawę, że jedne postacie mają argumenty wszędzie i to 50/50, kiedy innymi musisz sobie radzić walcząc z biedą lub zjebaną kontrolą (hi Shao!). Kolejna rzecz - kiedy w końcu wprowadzą Stage Fatality? Przecież każda arena jest tak zaprojektowana, że ewidentnie można tam zrobić jakieś soczyste wykończenie. Dalej. Krypta. No tu to już naprawdę nie ma po co wracać. Ze skrzynek lądują same śmieci których w ogóle nie wykorzystuję. Zamiast tego powinny lecieć skórki i gear do kurwy nędzy. No i kuźnia....jaki cymbał wpadł na pomysł dawania przepisów z jednym miejscem nieodkrytym? Trzeba by być soczystym masochistą, żeby biegać i szukać przepisów na kolejne tak naprawdę gówna nic nie wnoszące do tej gry. Sam MK 11 jest bardzo fajny, ale ta gra wręcz prosi się o wsparcie!

Tak swoją drogą przedwczoraj kupiłem Guilty Gear Xrd Rev 2.0 i urzekła mnie jedna rzecz. Nie ma tam krypty i biegania za losowym lootem. Jest co prawda staw w którym łowi się itemki, ale to są jakieś kolorki i ikonki więc paści. Natomiast oprócz tego gra posiada galerię/sklep, gdzie można za walutę zdobywaną w grze (wcale nie trzeba grindować!) kupować klasyczny OST, który następnie da się normalnie odpalić w VS. Taki mały detal który chciał bym zobaczyć u NRS bo co by nie mówić z każdą kolejną częścią coraz mniej charakterne OST chłopki tworzą. Gdzie tam MK11 ze ścieżką dźwiękową do OST z MKII. No tyle ode mnie.

Offline nunx

• Użytkownik
« Odpowiedź #831 dnia: Lipiec 22, 2019, 06:24:36 pm »
Zgadzam sie z Wami. To DLC to juz zaczyna przypominać zabawe w przedszkolu... pokażemy noge, pokażemy głowe, kawałek ch...a, a za poł roku wrzucimy postać żeby frajerzy byli zadowoleni. MK 11 to swietna gra a le ta cała otoczka to coś okropnego.

Inna sprawa, to własnie online... oO wyglada jak walka top3, no moze top 5 najłatwiejszych postaci kontra reszta świata. Jak w królu wieży ktoś gra postacia inna niz te top 5 to automatycznie daje "10" za próbe walki kims innym niż scorpionem czy sonią...