'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......  (Przeczytany 8874 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« dnia: Lipca 10, 2018, 02:55:19 pm »
Sto lat nie zak?ada?em tematu, wi?c postanowi?em sprawdzi? czy wci?? pamietam jak to sie robi przy okazji nowych niusów o szczegó?ach obsady rebootu MK. Linka, który wzruci? na szo?ta Purple Rain wklejam tu co by nie znikn?? https://www.cbr.com/mortal-kombat-reboot-character-details-emerge/ [tenxy Rain].

Nie siedze zbytnio na CBR i nie wiem na ile ich newsy sie potwierdzaj? ale je?li taki jest pomys? na nowego MK to szykuje si? wy?mienita zabawa dla nas - starych fanów:)

Wed?ug mnie to byb?y fake gdyby nie to, ?e film powstaje dla New Line Cinema a oni nale?? do WB, a WB konsekwentnie si? pierdoli we ?bach od jakiego? czasu...... 

Jakie wy macie zdanie?
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Kornixon

• U?ytkownik
Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2018, 03:39:18 pm »
Ja si? zastanawiam czy to b?dzie film pod gr? czy bardziej gra pod film.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 10, 2018, 04:40:39 pm »
Film niech sobie pierdol? jak chc?, prze?yje to.... Mog? tam sobie robi? córki, ojców, te?ciowe, wdowców, family drame i inne bzdury ale gr? niech zostwai? prawdziwym mrocznym.... ej chwila.....

A tak serio: Czy kto? jeszcze czeka na pe?noprawn? ekranizacj? MK? Bo widz?c jak Hollywood podchodzi do przenoszenia tytu?ów na ekran to w?a?nie tego mogli?my si? spodziewa?. Ja nie licz? na MK nawi?zuj?cego do historii z pierwszych cz??ci od kiedy zobaczy?em Tekkena w kórego wjebali na si?? co? z ka?dej cz??ci gry która wysz?a do czsu premiery filmu. I tak po prawdzie cho? bardzo bym chcia? zobaczy? histori? 1-3MK na ekranie zrobion? z rozmachem godnym najwi?kszy hitów to spoko jest te? dla mnie pokazanie nowej opowie?ci. Tylko ?e ta wersja z linku to wrzucanie niepotrzebnej nowej postaci z na si?? wymyslon? przesz?o?ci? w star? histori?. Po co?
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Kornixon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2018, 07:36:20 am »
Tak? "ekranizacj?" tych pierwszych Mortali jest Story z MK (2011). Wiadomo co innego pe?noprawne kino, a co innego gra na przeci?tnym nawet jak na tamten czas poziomie graficznym. Chocia? w?a?nie z drugiej strony ile mo?na wa?kowa? to samo? Ja licz? na ten powiew ?wie?o?ci, dodanie czego? nowego do historii, jakie? informacje o lore ?wiata i inne tego typu smaczki.
Boj? si?, ?e ludzie tworz?cy ten film totalnie olej? gry i zrobi? swoj? "koncepcj?". Ju? kurwde Hitmana kiedy? tak zrobili. To wygl?da? jak Seba spod nocnego i napierdala? jak jaki? terminator. ?adnych w?asnych koncepcji niezgodnych ze specyfik? ?wiata i panuj?cymi w nim zasadami. Tylko drobne smaczki dla fanów serii, ewentualnie jakie? delikatne podkoloryzowanie pewnych aspektów, ?eby film by? ?atwiejszy w odbiorze dla konsumenta-laika.  ;D

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 12, 2018, 12:58:32 am »
Pierwszy MK by? ok, jak ju? to zrobi? od nowa Annihilation czyli co? co nawi?zywa?o by fabularnie do MK3 z zahaczeniem o MK2.

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2018, 11:27:25 am »
Narazie, z tego co widzia?em to Ed tweetowa?, ?e wszystko co teraz niby wysz?o w kontek?cie filmu MK to bullshit. Co jest troch? dziwne, bo CBR zawsze uwa?a?em za dobre ?ród?o, wiele z ich newsów si? sprawdza?o i mieli sporo przecieków np z filmów MCU.

Anyway, s? dwie mo?liwo?ci. ALBO to faktycznie od samego pocz?tku by? bullshit, co w sumie jest prawdopodobne, bo przecie? taki opis postaci to jaki? pierdolony, nie?mieszny ?art...

ALBO... fala krytyki jaka spad?a po opublikowaniu tego leaku by?a tak ogromna, ?e ?atwiej si? z tego po prostu wycofa? rakiem i postawi? na 'bezpieczniejsz?' opcj?.

Ja tam czekam. Mia?em tu napisa? co? wi?cej, ale mi si? nie chce. Mo?e jak pojawi si? jaka? kolejna LEGITNA porcja newsów to skrobn? jakie? wypracowanie ;)
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain